„Meilės be sienų“ dalyvis Edgaras – apie merginos paieškas ir nesėkmingą pasimatymą: iš karto pamatė, kad kažkas negerai SUSIPAŽINKITE

TV3 ir Go3 eterį drebina didysis vasaros nuotykis – realybės šou „Meilė be sienų“, kuris vardan tikrų jausmų sujungė žmones iš Lietuvos ir Ukrainos. Net 9 merginos susitinka su vaikinais ir ima vienas kitą pažinti, eina į pasimatymus.

Į meilės nuotykį neria ir Trakuose gyvenantis Edgaras (33), kuris atvirai prabilo apie meilę iš pirmo žvilgnsio ir nesėkmingą pasimatymą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Edgaras „Meilė be sienų“ dalyvis

Naujas projekto dalyvis pasakojo, kad  dalyvauti nusprendė dėl susiklosčiusių aplinkybių: „Dalyvauti paskatino aplinkybės. Esu vienišas, todėl noriu susirasti partnerę. „Tideris“ veikia neefektyviai. Šis projektas yra daug efektyvesnis būdas, kuomet susitinki su super karšomis merginomis. Jos irgi ieško antrosios pusės. Čia nereikia rašyti merginoms jokių klišių ir kažką galvoti. Čia viskas paprasta. Jeigu man būtų pasisekę su „Tinder“ pasimatymais, tuomet manęs čia nebūtų. Šis projektas manau, kad man taupo laikai, kuomet aš ieškau merginos.“

Edgras tikino, kad jis apie moterį nesprendžia iš išvaizdos ir visada nori pažinti jos vidų. „Aš pagal nuotraukas niekada nesprendžiu apie merginas. Man išvaizda nėra pirmas dalykas. Tai yra svarbus aspektas, tačiau tikrai nėra svarbiausias“, – pasakojo pašnekovas.

Kalbėdamas apie pasimatymus, šis atskleidė, kad kartą teko „nudegti“ pasimatyme, kai susipažino su mergina internete.

„Kvailiausias pasimatymas buvo tada, kai aš pasikviečiau merginą į piceriją. Aš iš karto pamačiau, kad su mergina yra kažkas negerai. Pasirodė, kad ta mergina yra „vargšelė“. Picerijoje mes tikrai turėjome normalų laiką, normalų pokalbį. Viskas mezgėsi. Tačiau po pasimatymo ji mane pašalino iš „Tinder“. Nebeliko jokio kontakto su ja. Man liko nuoskauda. Pasiliko jausmas, kad mergina ieško su kuo skaniai pavalgyti. Būdas lyg ir neblogas. Pasimatymas tikrai buvo neblogas, o aš ir save parodžiau iš gerosios pusės, tačiau taip viskas baigėsi“, – prisiminė jis.

Tiesa, „Meilės be sienų“ dalyvis atskleidė ir tai, jog meile iš pirmo žvilgsnio netiki: „Aš esu mokslo žmogus, todėl meile iš pirmo žvilgsnio netikiu. Tikiu faktais. Tikiu, kad surinkęs faktus apie merginas, tuomet aš sau išsirinksiu tinkamą. Aš ieškau merginos tiek gražios, kad aš nebežiūrėčiau į kitą. Tai yra, kad aš būdamas su ja, o kitos atrodytu prasčiau už ją. Kad niekada nekiltų pagunda eiti į kairę. Šis šou suviliojo savo seksualumu, o vyrai myli akimis. Charakteris – žiauriai svarbus, o jeigu pasikliausi tik išvaizda, tuomet tavo santykiai truks tik kelis mėnesius, kol tęsis aistra. Ta aistra turi tęstis visą gyvenimą. Mergina turi žinoti, ko ji nori iš gyvenimo bei hobius. Ji negali mesti savo hobių dėl vaikino ir privalu pasitikėti vienas kitu.“

Baigamas pokalbį apie merginos paieškas, netikusį pasimatymą ir meilę, šis pabrėžė, jog meilės per atstumą nebūna, todėl tikisi, kad mergina sutiktų persikelti gyventi pas jį.

„Meilės per atstumą nebūna. Ji būna pirmomis savaitėmis, o vėliau tik blėsta. Manau, kad merginą pasikiesčiau gyventi pas save“, – kalbėjo projekto dalyvis.

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų