• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš porą metų išleistoje Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (45) biografijoje atskleista jo tėvų rekacija, kai jie sužinojo, kad jų šešiolikmetis sūnus turėjo romaną su ištekėjusia mokytoja.

12

Prieš porą metų išleistoje Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (45) biografijoje atskleista jo tėvų rekacija, kai jie sužinojo, kad jų šešiolikmetis sūnus turėjo romaną su ištekėjusia mokytoja.

REKLAMA

Daug dėmesio skirta faktui, kad centristas E.Macronas yra vedęs 24 metais vyresnę Brigitte Trogneux (69) – moterį, su kuria susipažino būdamas 15-metis moksleivis, kai ji dirbo jo mokytoja privačioje mokykloje „La Providence“ Amjeno mieste, šiaurės Prancūzijoje, rašo independent.co.uk. Šiemet Brigitte sukaks 70 metų.

Rašytoja Anne Fulda, parašiusi knygą „Emmanuel Macron: A Perfect Young Man“, kalbėjosi su politiko tėvais apie skandalingą romaną, kuris prasidėjo, kai B.Trogneux buvo 39 metų ištekėjusi trijų vaikų motina.

Prancūzijos pirmoji ponia turi tris vaikus – visus iš ankstesnės santuokos. Teigiama, kad jų santykiai su patėviu Emmanueliu yra išskirtiniai, o septyni moters anūkai Macroną laiko savo seneliu.

REKLAMA
REKLAMA

Moksleivio tėvai manė, kad jų sūnus susitikinėja su mokytojos dukra Laurence, kol tiesa paaiškėjo per šeimos draugą. Šokiruoti neteisėto romano, Macronai pašalino paauglį iš mokyklos.

REKLAMA

Jo motina Francoise Nogues-Macron pasakojo: „Mes tiesiog negalėjome tuo patikėti. Aišku tai, kad kai Emanuelis susitiko su Brigitte, mums buvo visiškas šokas.“

Tačiau ji pridūrė: „Man svarbiausia buvo ne tai, kad jis palaikė santykius su Brigitte, o tai, kad jis neturėjo jokių problemų.“

Supratusi, kad romanas nebus praeinantis etapas, ji, kaip teigiama, pasakė mokytojai: „Ar nematai? Tu turėjai savo gyvenimą. Bet jis neturės su tavimi vaikų“.

REKLAMA
REKLAMA

Jo tėvas Jeanas-Michelis Macronas atskleidė, kad sužinojęs apie sūnaus meilužę „vos nepatyrė infarkto“: „Kai Emmanuelis susipažino su Brigitte, mes tikrai nesakėme: „Kaip nuostabu! “

Sukrėsti tėvai susitiko su B.Trogneux ir paprašė jos daugiau nebesimatyti su jų sūnumi, kol jis sulauks pilnametystės, tačiau ji iššaukiančiai pasakė, kad „negali nieko pažadėti“.

Tačiau būsimojo prezidento močiutė Manetė buvo stebėtinai supratinga.

Francoise prisiminė: „Mano mama, kuri niekada nebūtų toleravusi tokios situacijos, pasirodė esanti daug atviresnė ir tolerantiškesnė anūkų meilės reikalų atžvilgiu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Abu tėvai neigia bet kokias prielaidas, kad grasino išvaryti moksleivį iš namų, ir tvirtina, kad jis bet kuriuo atveju turėjo vykti į prestižinį Henriko IV licėjų Paryžiuje paskutiniaisiais mokslo metais.

Jaunasis E.Macronas mokėsi ne savo būsimos žmonos prancūzų kalbos pamokose, o jos dramos pamokose, kurias ji vedė kaip antrąjį dalyką.

Ji prisimena, kad žavėjosi jo „išskirtiniu protu, mąstymu, kurio anksčiau nebuvo mačiusi“, ir sakė, kad kai atvyko į La Provanso mokyklą, „visi mokytojai šurmuliavo apie Emmanuelį“.

REKLAMA

Pora suartėjo, kai jie kartu parašė pjesę. Po daugelio metų B.Trogneux pasakojo draugui: „Žinai, tą dieną, kai kartu rašėme pjesę, man atrodė, kad dirbu su Mocartu. Rašymas tapo pasiteisinimu. Jaučiau, kad mes buvome pažįstami visą amžinybę“.

Naujoji Prancūzijos pirmoji ponia žurnalui „Paris Match“ patvirtino, kad ryžtingai romantiškas E.Macronas pasižadėjo ją vesti, kai jam buvo vos 17 metų, ir pažadėjo grįžti ir ją susirasti, kai bus išsiųstas į sostinę. „Tu negalėsi manęs atsikratyti. Aš grįšiu ir tave vesiu“, – cituojami jo žodžiai.

REKLAMA

Prisimindamas, kad jo tėvai, sužinoję apie romaną, „blogai sureagavo“, E. Macronas sakė: „Aš turėjau kovoti, kad galėčiau gyventi ir asmeninį, ir profesinį gyvenimą taip, kaip noriu. Turėjau kovoti, ir tai nebuvo nei lengviausia, nei akivaizdžiausia, nei savaime suprantama, nei atitiko nusistovėjusias normas.“

Galiausiai pora susituokė 2007 m., kai jam buvo 29-eri, o jai – 54-eri. Tapęs labai jaunatvišku patėviu trims jos suaugusiems vaikams, jis pasakė jiems per vestuvių pokylį: „Ačiū, kad priėmėte mus, ne visai normalią porą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

E.Macronas tapo jauniausiu visų laikų Prancūzijos prezidentu, būdamas 39 metų – tokio pat amžiaus, kaip ir jo žmona, kuriai dabar yra 69 metai, kai jie susipažino.

Daugelis komentatorių teigė, kad jų amžiaus skirtumo manija yra giliai įsišaknijusios mizoginijos pavyzdys, nes vyrai, užimantys valdžios postus, dažnai yra vedę daug jaunesnes moteris.

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų