„Meilė be sienų“ dalyvis širdies žaizdas jau išsigydė: merginas bandys užkariauti savo 1 pranašumu SUSIPAŽINKITE

Didžiausia TV3 ir Go3 vasaros naujiena, nepamirštamas ir be galo romantiškas nuotykis „Meilė be sienų“ jau visai netrukus prie TV ekranų pritrauks žiūrovus. Apie antrąją pusę svajojantys lietuviai ir tikrų jausmų išsiilgusios ukrainietės liepos pradžioje ims kurti savo nepakartojamą vasaros meilės nuotykį.

Tarptautinis projektas suvienys antrosios pusės beieškančius žmones iš Lietuvos ir Ukrainos. Jau šį pirmadienį TV3 ir Go3 žiūrovai galės išvysti meilės bei nuotykių kupiną realybės šou.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ričardas Bauža

Antorosios pusės ieškos ir sporto treneris Ričardas Bauža (36). Jis – žavus tamsiaplaukis, 187 cm. bei 84 kg. vyras. Pasak projekto dalyvio, jis vienišas jau apie  4 mėnesius. Ir nors vaikinas širdies žaizdas jau išsigydė, tačiau buvusią merginą vis prisimena.

„Pagalvoju, pagalvoju. Nėra taip, kad skauda, bet pagalvoju“, – sakė R. Bauža.

Dabar žavus vyras pasiryžęs nerti į naują vasaros nuotykį, kuriame sutiks ne ką prastesnes ukrainietes: „Naujoms pažintims esu atviras. Žinoma, kodėl gi ne? Viskam esu atviras.“

„Meilė be sienų“ dalyvis Ričardas taip pat atskleidė ir savo hobius: „Talentų, manau, kad neturiu. Hobiai – sportas, savęs tobulinimas, knygos, gamta. Talentų tai tikrai nežinau.“

Nepaisnat to, jog apie savo talentus jis ir nutylėjo, tačiau yra įsitikinęs, kad 1 pranašumą turi. „Esu toks paprastas, žemiškas. Bent jau stengiuosi toks būti didžiąją laiko dalį. Esu tikrai paprastas. Spaudžiu savo ego, kad mažesnis būtų, nes mums vyrams, natūralu turėti didelį ego. Stengiuosi užgožti savo ego ir neleisti jam kalbėti.“

Dailaus kūno sudėjimo bei veido bruožų dalyvis džiaugėsi ir tuo, kad neretai sulaukia merginų dėmesio, kurios negaili jam komplimentų.

„Merginos man sako, kad aš myliu labai save. Čia toks komplimentas, bet ir ne komplimentas. Aš tai priimu kaip komplimentą. Manau, kad čia tuomet pagiria mane ir mano darbą“, – šyptelėjo Ričardas.

REKLAMA

Baigdamas prisistatymą apie save, sporto treneris atskleidė ir kurią kūno vietą rodytų merginoms, jeigu šios paprašytų. „Jeigu būčiau nevalgęs, tuomet merginai pilvo presą rodyčiau“, – juokėsi sporto treneris.

Naujasis tarptautinis, dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – sujungsiantis TV3 ir Go3 projektas, jau nuo liepos pradžios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos meilės ištroškusiais dalyviais. Ir visai nesvarbu, kad žmonės – iš skirtingų šalių. Juk meilės kalbą supranta visi…

Lietuviai vaikinai jau įrodė, kad čia susitikti su merginomis jau nekantrauja – vos per pirmas 2 savaites projekte sudalyvauti panoro virš 700 lietuvių, o kai kurie jų net pripažino, jog svajoja sutikti tokią moterį, kurią galėtų vesti. Noras rasti gyvenimo draugą projekte ves ir merginas...

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – nuo liepos 5 d. per TV3 ir Go3, o naujienų portale tv3.lt rasite interviu su merginomis!


Rašyti komentarą...
V
Vigo Karpatijus
2021-07-05 21:07:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
graudu tv3 produseriai barakudžiu iš Ukrainos prisikvietė beveik visos. Tik grožis, pinigai, sportiška figūra. O kur pats žmogus, jo paprastumas.
Atsakyti
-2

n
nedas
2021-07-05 21:57:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negaliu patiketi atvežė eskorto merginas ir rodo per tv. Dugnas pramuštas.
Atsakyti
-3

L
Liudna
2021-07-06 17:59:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kekses atveze
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų