10 metų santuokoje gyvenusi „Meilės be sienų“ dalyvė – viską metė: ieškos paties geriausio vyro SUSIPAŽINKITE

Didžiausia TV3 ir Go3 vasaros naujiena, nepamirštamas ir be galo romantiškas nuotykis „Meilė be sienų“ jau visai netrukus prie TV ekranų pritrauks žiūrovus. Apie antrąją pusę svajojantys lietuviai ir tikrų jausmų išsiilgusios ukrainietės liepos pradžioje ims kurti savo nepakartojamą vasaros meilės nuotykį.

Tarptautinis projektas suvienys antrosios pusės beieškančius žmones iš Lietuvos ir Ukrainos, o iki šou pradžios liekant vis mažiau laiko, paaiškėjo, kas tapo jo dalyvėmis. Visos jos – ne tik be proto charizmatiškos ir žavios, bet ir slepiančios jautrius išgyvenimus. Ir vis dėlto, visas jas vienija noras surasti tą vienintelį, kuris padėtų ir vėl patikėti meile.

Nepaprastai mielo veido Aliona Enko – aktorė, vaikų blogerė bei renginių vedėja turinti užburiantį balsą. Vestuvės – mėgstamiausia Alionos šventė, nes matyti laimingus žmones jai maloniausia. Tačiau pati Aliona jau žino – ji ieško ne šiaip vyro, o paties geriausio. Anot jos, vyrui reikalinga tikra atrama, o pradusi viltį sutikti antrąją pusę savo mieste, Aliona tikisi, kad jos išrinktasis slepiasi Lietuvoje. 

Kaip nusprendėte atvažiuoti į Lietuvą ir čia ieškoti vyro?

Aš dešimt metų buvau ištekėjusi. Tai buvo geri santykiai, bet bėgant gyvenimui supratau, kad man reikia ne šiaip sau, o paties geriausio vyro. Ieškau paties geriausio vyro ir suvokiu, kad ne faktas, kad jis pasirodys mano gimtojoje šalyje. Galbūt jis Lietuvoje? Dėl to nusprendžiau, kodėl gi ne? Man pasiūlė pabandyti sudalyvauti projekte Lietuvoje. Iš pradžių apniko keistas jausmas, galvojau – tai juk realybės šou. Su nepasitikėjimu pažvelgiau į visa tai, tačiau vedama smalsumo sutikau dalyvauti.

Jeigu jums susiklostytų santykiai čia, ar atvyktumėte gyventi į Lietuvą?

Manęs niekas nelaiko. Tiesa, Ukrainoje turiu vaiką. Bet jeigu galėsiu save čia realizuoti profesine prasme, tai kodėl gi ne? Tačiau atvažiuoti čionai, atsisėsti ir nieko nedaryti – aš taip negaliu. Manęs nelaiko rutininis darbas nuo 7 ryto iki 19 val. vakaro. Todėl jei rasčiau dėmesio vertą darbą Lietuvoje ir sugebėčiau išlaikyti save su vaiku, tai aš esu pasiruošusi.

REKLAMA

Jūs pati turite vaiką, jei projekte bus dalyvių vyrų, kurie taip pat yra tėvai, kaip tai vertinsite?

Mano dukrai 10 metų, tačiau man tai nėra kliūtis. Jeigu priimti žmogų, tai priimi tokį, koks jis yra. Jeigu jis turi papildymą vaiko pavidalu, tai priimi ir vaiką. Tikiu, kad galiu priimti kitą vaiką. Tai dalis žmogaus, kurį myliu. Kaip galiu nemylėti? Arba myli visiškai, arba pradedi kabinėtis prie smulkmenų.

Kokį turinį kuriate kaip tinklaraštininkė?

Kuriu turinį vaikams socialiniame tinkle „TikTok“. Išeina vieno aktoriaus teatras. Man labai svarbu, kad būčiau naudinga visuomenei. Mane visada mokė, kad teatras ir scena – tai didis menas. Deja, Ukrainoje ši profesija nėra labai pelningai apmokama, todėl aš pasitraukiau į renginių sferą.

Renginių sferoje būti šaunu, nes palaikydavau žmonėms kompaniją pačiais laimingiausiais jų gyvenimo momentais. Jie tuokėsi, aš dovanojau jiems emocijas, jie man rodė dėkingumą – aš nuo to pakildavau į 9 dangų iš laimės. Didžiausias vestuves turėjau 150 žmonių, o didžiausią darbo šventę – su 200 dalyvių. Tačiau man norisi didesnių mastų.

Dėl to nusprendžiau persikelti į internetą. Mano pirmas video, skirtas vaikams, „TikToke“ surinko daugiau nei 1 mln. peržiūrų. Aš viena vaidinu keletą vaidmenų. Vaidinu berniuką, mergaitę, močiutę, tėtį, mamą. Sunkiausia sudaryti scenarijų, nes kasdien reikia įkelti po video. Noriu, kad vaikai žiūrėdami mano turinį ne tik pasijuoktų, bet ir pažintų save, o idealiu atveju – padarytų išvadas apie savo elgesį. Tikiu, kad mažyte mažyte dalelyte savo turiniu prisidėsiu prie sociumo auklėjimo.

Dalyvės prisistatymo video galite pamatyti ČIA.

Naujasis tarptautinis, dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – sujungsiantis TV3 ir Go3 projektas, jau nuo liepos pradžios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos meilės ištroškusiais dalyviais. Ir visai nesvarbu, kad žmonės – iš skirtingų šalių. Juk meilės kalbą supranta visi…

REKLAMA

Lietuviai vaikinai jau įrodė, kad čia susitikti su merginomis jau nekantrauja – vos per pirmas 2 savaites projekte sudalyvauti panoro virš 700 lietuvių, o kai kurie jų net pripažino, jog svajoja sutikti tokią moterį, kurią galėtų vesti. Noras rasti gyvenimo draugą projekte ves ir merginas...

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – nuo liepos pradžios per TV3 ir Go3, o naujienų portale tv3.lt rasite interviu su merginomis!


Rašyti komentarą...
K
Kaip juokinga
2021-07-03 20:58:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir jau lietuviai vyrai suskubo komentuot ir kritikuot iš įpratimo kaip daro su visomis lietuvėmis. Patys vidutinybių vidutinybės kaip taisyklė, be ambicijų, tikslų, o keliasi kaip š...ant šakių...Kažkas su tais lietuviais vyrais iš esmės negerai. Gal impotencija kamuoja, nes niekaip nesuprantu kaip gali būti visos per prastos kai patys žemesnio lygio vyrai. Lietuvaites nors užsieniečiai ima į žmonas, o kas ima lietuvius??? Patarimas ukrainietei - nori gyvenimo, netekėk už lietuvio. Niekada nevertins.
Atsakyti
-4

a
a
2021-07-03 20:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir nesupratau kodel ji turetu buti reikalinga tam geriausiam vyrui?
Atsakyti
-2

T
Tomas
2021-07-06 11:31:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinė susireikšminusi "karalienė", ieškanti resursų tiekėjo. Kuri paliks, kai tik atsiras geresnis. Ir šokinės nuo vieno ant kito, nes juk verta geriausio. O kai praras prekinę išvaizdą, ir paklausą, sakys, kad visi vyrai - kiaulės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų