• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viešnagės Nigerijoje metu Meghan Markle trumpam paliko savo vyrą princą Harry, nes dalyvavo renginyje, skirtame moterų lyderystei.

Viešnagės Nigerijoje metu Meghan Markle trumpam paliko savo vyrą princą Harry, nes dalyvavo renginyje, skirtame moterų lyderystei.

REKLAMA

Meghan Markle prisipažįsta, kad kelionės po Nigeriją su princu Harry metu pakeitė savo stilių, desperatiškai bandydama „pritapti“.

Sasekso kunigaikštienė šeštadienį trumpam paliko Harry, nes dalyvavo renginyje skirtame moterų lyderystei. Tą dieną Meghan tris kartus keitė drabužius, dalyvaudama keliuose renginiuose per neoficialią poros karališkąją kelionę po Afrikos šalį, rašo mirror.co.uk.

Meghan Markle suknelės kaina nustebino gerbėjus: negalėjo patikėti

Daugiausia dėmesio sulaukė jos paskutinis vakaro drabužis – ryškiai raudonos spalvos suknelė. Stulbinanti Meghan maksi suknelė, kurią sukūrė Nigerijos dizainerė Orire, kainavo mažiau nei 230 svarų (apie 198 eur) sterlingų ir, matyt, buvo paskutinės minutės pasirinkimas.

„Praėjo 24 valandos nuo tada, kai atvykome, ir aš labai greitai supratau, jog turiu rengtis spalvingiau, kad galėčiau pritapti prie jūsų neįtikėtinos mados“, – sakė ji kreipdamasi į publiką.

REKLAMA
REKLAMA

Neseniai Meghan sužinojo, kad pagal genealoginį testą ji yra 43 proc. nigerietė. Ji paskambino savo mamai ir pasidalijo šia stulbinančia žinia. Anksčiau ji pažymėjo, kad nors yra afroamerikietė, iš tiesų nežino, iš kur konkrečiai yra kilusi.

REKLAMA

„Tai tikrai atvėrė akis, kai galiu daugiau sužinoti apie savo paveldą ir suvokti, jog tai tik šio atradimo pradžia“, – anksčiau sakė ji.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė ankstyvą penktadienio rytą nusileido Abudžoje, Nigerijoje. Atvykusi pora nuvyko į mokyklą pasveikinti vaikų ir pasakyti kalbą apie psichikos sveikatą. Meghan netgi pasidarė asmenukes su kai kuriais „Šviesos akademijos“ mokiniais, o princas Harry fotografavo savo žmoną.

REKLAMA
REKLAMA

Karališkajai porai lankantis mokykloje Harry pasakė jaudinančią kalbą. „Kai kuriose pasaulio vietose, labiau nei galėtumėte patikėti, psichikos sveikata yra stigmatizuojama, – sakė Harry kreipdamasis į vaikus. – Per daug žmonių nenori apie tai kalbėti, nes tai nematoma, tai jūsų mintyse, o mes to nematome.“

Sasekso kunigaikščių viešnagė Nigerijoje truko tris dienas po labai trumpo Harry vizito į Jungtinę Karalystę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų