Meghan Markle gavo ypatingą karalienės dovaną: tampa Elizabeth II numylėtine?

Ketvirtadienį Meghan Markle leido laiką kartu su karaliene, Elizabeth II, kuri dabar yra jos naujoji giminaitė. Susitikimo metu Meghan sulaukė netikėtos karalienės dovanos.

58

Karališkosios šeimos narės lankėsi Anglijos šiaurės vakaruose. Jos išvyko specialiu karališkuoju traukiniu, turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan pirmąkart viešame renginyje pasirodė kartu su karaliene

Kai kuriose nuotraukose matyti, kaip moterys šnekučiuojasi ir kikena. Panašu, kad Meghan puikiai pritampa prie naujosios savo šeimos.

Dar vienas įrodymas, jos Meghan puikiai sekasi sutarti su pačia svarbiausia karališkosios šeimos nare, yra tas, kad karalienė jai padovanojo ypatingą dovaną.

Bekingemo rūmai atskleidė, kad nuostabieji perlų auskarai, kuriuos dėvėjo Meghan buvo jos Didybės dovana.

Nėra aišku, kada karalienė padovanojo Amerikos aktorei šiuos auskarus, taigi negalima teigti, jog tai pirmojo jų susitikimo dovana. Tačiau jo metu Meghan buvo juos įsisegusi.

Susitikimo metu moterys buvo apsirengusios kontrastuojančių spalvų drabužiais. Kunigaikštienė buvo apsivilkusi smėlio spalvos siaurą „Givenchy“ suknelę, o Jos Didenybė dėvėjo žaliosios citrinos spalvos paltą su prie jo priderinta skrybėlaite. Atrodė, kad karalienė jaukiai jaučiasi naujos savo šeimos narės draugijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų