Mažametę prižiūrėjusi auklė patyrė tikrą siaubą: namuose ėmė dėtis nepaaiškinami dalykai

Pasaulyje vyksta daugybė nepaaiškinamų dalykų, tačiau tik kai kurie žmonės sugeba apie tai prabilti garsiai. Viena savo tapatybės neatskleidžianti moteris papasakojo jai nutikusią istoriją, kurios ji tikina niekada nepamiršianti.

25

Moteris pasakojo, jog sesers namuose prižiūrėjo mažąją dukterėčią. Viskas buvo visiškai normalu ir įprasta, tačiau vos kelioms akimirkoms atsitraukus nuo vaiko ir nuėjus į virtuvę įsipilti vandens, ji išgirdo keistą garsą.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Virš pilies užfiksuotas vaiduoklis

Iš pradžių pagalvojo, jog mergytė kikena, nes du šeimos labradoro veislės šunys laižo jai galvą, tačiau netrukus pasigirdo dar vienas garsas. Atrodė, kad kažkas sudaužė medines lentas arba lyg stora šaka būtų perlaužta per pusę. Moteris įbėgo į kambarį pažiūrėti, aks atsitiko ir išvydo šiurpą keliantį reginį.

Kambaryje tvyrojo bjauri smarvė ir buvo labai šalta. Abu šunys buvo susispraudę į kampą ir tirtėjo iš baimės. Dukterėčia žiūrėjo į vieną tašką išplėtusi akis, lyg kažką matytų.

Moteris paėmė mergaitę ant rankų ir nusinešė ją į kitą kambarį. Kai grįžo mažylės motina, aukle trumpam pabuvusi moteris nusprendė jai papasakoti, kas atsitiko.

„Tai buvo Hugh“, – pasakė mergaitės motina, užversdama akis į viršų, nes jai tai buvo jau įprasta.

Sutrikusi moteris paklausė, kad tas Hugh ir paaiškėjo, jog tai prieš keletą metų miręs buvęs namo šeimininkas. Jis pasimirė prieš tai, kai jo žmona pardavė namą. Motina papasakojo, kad šeimininko dvasia neva visur sekioja jos dukrelę. Ji paminėjo, kad tada šunys labai išsigąsta, kambaryje pasidaro labai šalta ir pasijunta pigių vyriškų kvepalų kvapas.

„Netikiu tokiais dalykais, bet tikiu, kad nuojauta pasako, kai kažkas yra ne taip“, – pasakojo keistą reiškinį patyrusi moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų