Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidų vedėjas, žurnalistas Martynas Starkus, belaukdamas tikrojo iššūkio rekonstruojant šimtametį pastatą, papasakojo, kokių papildomų darbų tenka griebtis kaimo sodyboje.

Laidų vedėjas, žurnalistas Martynas Starkus, belaukdamas tikrojo iššūkio rekonstruojant šimtametį pastatą, papasakojo, kokių papildomų darbų tenka griebtis kaimo sodyboje.

REKLAMA

Naujajame TV3 sezone pasirodysianti laida „Starkus stato“ kiekvieną žiūrovą, o taip pat ir naujienų portalo tv3.lt skaitytoją pakvies išgirsti ir pamatyti neeilinę statybų istoriją.

Tačiau iki tikrojo darbų įkarščio laidos vedėjui M. Starkui tenka ne tik paplušėti pjaunant žolę, bet ir išpildant savo atžalų norus. 

REKLAMA

„Visą dieną pjoviau žolę, nupjovėm, kiek galėjom. Atrodo, kad būtų galima atsipalaiduoti, išsimaudyti, bet čia taip ir būna, kad jeigu atvažiuoji į kažkokią sodybą, nors suplanuoti darbai ir baigiasi, tačiau visada atsiranda kitų reikalų – buvau pažadėjęs vaikams, kad padarysiu supamąją kėdę“, – pasakojo keliautojas.

Tam, kad vaikų noras būtų išpildytas, prireikė pasitelkti kūrybingumą. Visgi po kruopštaus darbo buvo pasiektas malonus rezultatas – supamoji kėdė buvo pritvirtinta tarp dviejų senų slyvų.

„Vaikai yra asmenybės, kurios pažadų niekada nepamiršta. Iš vienos pusės, neblogai, nes tu gali įsitikinti, kad jeigu tau greitai bus 50 metų, o tu dar gali įsilipti į medį, tai jau yra privalumas. Iš kitos pusės, tuo naudojasi jaunieji mūsų šeimos gyventojai, nes kai reikia kažką padaryti, tu jiems negali sakyti, kad tėtis negali, tėtis nesugeba. Tėtis viską gali.

REKLAMA
REKLAMA

Bet ir pačiam yra džiaugsmas, kai gali sugalvoti tokį konstruktyvą – sena slyva, bet viskas įmanoma. Aš tikiuosi, kad visas šitas daiktas dar kurį laiką išlaikys“, – kalbėjo žurnalistas. 

Laukia nauja pradžia

M. Starkus, prisimindamas pagrindinį „Starkus stato“ projekto tikslą, sako, kad namo griovimas yra rimtas ir atsakingas žingsnis, tačiau dažnu atveju tai gali reikšti ir naują pradžią gyvenimo kelyje.

„Viena vertus, gaila, bet kiekvienas griovimas man atrodo pakankamai rimtas sprendimas. Iš kitos pusės – tai naujas gyvenimas. Ir jeigu mes nusprendėme, kad reikia užsiimti rekonstrukcija, nes viduje gyventi neįmanoma, kadangi sienos yra supuvusios, supelijusios, vadinasi, reikia pradėti tai daryti. 

Darbams prasidėjus, aš tikiuosi, kad iki žiemos speigų, Kalėdų arba Naujųjų metų mes tą namą pastatysime ir ten bus bent jau galima įkelti koją gyventi bei nebijoti sušalti“, – vylėsi M. Starkus.

Gausi vertingų patarimų laida „Starkus stato“ – jau nuo naujojo rudens sezono per TV3 ir TV3 Play!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų