Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienuolika metų santuokoje su laidų vedėju, keliautoju Martynu Starkumi gyvenanti Kotryna Starkienė sako, kad nuo santykių pradžios teko susitaikyti, jog vyro dažnai nebus namie.

Vienuolika metų santuokoje su laidų vedėju, keliautoju Martynu Starkumi gyvenanti Kotryna Starkienė sako, kad nuo santykių pradžios teko susitaikyti, jog vyro dažnai nebus namie.

REKLAMA

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistei Renatai Šakalytei desertų kūrėją Kotryną atvirai prabilo apie santykius su vyru ir šeimą.

Dėkoja vyrui ir likimui

„Gyvenu taip įtemptai, kaip turbūt niekada negyvenau. Visko labai daug, viskas labai greitai, atrodo verčiasi ir sukasi. Gyvename statybomis, bėgimo rate. Atrodytų, bėgi, leki, o vėliau pasižiūri ir matai, kad nedaug ką nuveikei“, – prisipažįsta moteris.

Nors pastaruosius metus moteris daugiausia laiko skiria namams ir šeimai, jos negąsdina namų šeimininkės etiketė. Kotrynos teigimu, prieš gimstant pirmajai dukrai ji užėmė direktorės pareigas didelėje įmonėje, tačiau vėliau nusprendė į darbą negrįžti. O augindama vaikus atrado džiaugsmą kurti ir gaminti desertus.

REKLAMA

„Aš tikrai esu laiminga darydama tai, ką darau, ir manęs niekas nelaiko uždaręs namuose. Devynis mėnesius kūriau savo desertų knygą, tad veiklos turėjau ir vis dar turiu užtektinai. Man atrodo, kad kiekviena moteris pati jaučia, kas jai nuoširdžiai patinka, o tai ir yra svarbiausia“, – sako Kotryna.

„Dabar, kai nebeesu tiek daug reikalinga savo vaikams ir nebereikia tiek būti prie jų, aš galiu kažką veikti plačiau. Esu dėkinga likimui ir vyrui, kad galėjau būti namuose ir auginti mergaites. Nereikėjo anksti jų vesti į darželį, galėjau su jomis būti.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, nepasakosiu, kad viskas tik vaivorykštėmis nuspalvinta ir viskas buvo nuostabu. Būdavo ir sudėtingų momentų, kartais atrodydavo, kad daug paprasčiau jas išvesti į darželį, o pačiai eiti į darbą. Niekada nėra taip, kad viskas būtų visada gerai. Sudėtinga rasti aukso viduriuką“, – šypteli moteris.

„Visuomet pagalvoju apie mamas arba tėvus, kurie vieni augina ir rūpinasi vaikais diena iš dienos. Kai lieku viena ir atsiranda daugybė darbų, tada pagalvoju, kaip tie vieniši tėvai sugeba susitvarkyti. Juk būna, kad susergi, kas tada? Tai man atrodo baisu. Aš gyvenu geromis sąlygomis, turiu automobilį,  turime senelius, kurie gyvena Vilniuje, turiu, kas man padeda“, – džiaugėsi Kotryna.

Dukrai ieškojo kiaulių

Neseniai sodybą kaime įsikūrę Starkai džiaugiasi, kad jų dukras taip pat traukia užmiesčio gyvenimas: „Mes neturime tėvų, senelių, kurie gyventų kaime. Mes su Martynu esame miesto vaikai. Šią vasarą turėjome misija – surasti kiaulių. Vyresniajai Mėtai labai patinka karvės, o jaunesniajai Elzei – kiaulės.

REKLAMA
REKLAMA

Elzė labai pyko, nes karvių pilni laukai, o kiaulių nėra. Vertėmis per galvą, kad vaikams surastume kiaulių. Šiais laikais nėra tai taip jau paprasta, bet radome tvartus, važiavome jų glostyti ir kalbinti. Šis kaimas joms kupinas atradimų.“

Kelionės patikrina santykius

„Kai mes susipažinom, pačiais pirmaisiais metais Martynas iškeliavo į pirmąją kelionę. Jo nebuvo mėnesį laiko. Tada dar nebuvo jokių socialinių tinklų ir sulaukiau vos kelių elektroninių laiškų. Bet per šitiek metų jau pripratau prie tų jo kelionių ir kitaip neįsivaizduoju mūsų santykių“, – šypsodamasi sako Kotryna.

Ji pripažįsta, kad tomis savaitėmis ar net mėnesiais, kai vyro nėra namie, rūpinasi viskuo viena, bet jai dažnai padeda netoliese gyvenantys tėvai. Visgi, pasak Kotrynos, kiekvienas išsiskyrimas turi savo etapus ir net yra vienas geriausių testų, leidžiančių įvertinti santykius su antrąja puse.

„Dažnai nutinka taip, kad Martyno kelionėse įvyksta kokių nors ekstremalių dalykų. Tai revoliucijos kyla, tai potvyniai, tai elektra dingsta ir kelias paras nesulauki jokių žinių. Bet tuomet ir įvertini viską, nes tikrai nebekyla klausimų, ar čia tavo žmogus, ar ne tavo, ar tu norėtum būt su juo, ar nenorėtum. Tik nekantrauji, kad kuo greičiau grįžtų gyvas bei sveikas“, – sako Kotryna.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris prisipažįsta, kad santykių pradžioje jai kildavo visokių minčių, kai Martynas išvažiuodavo į kelionę: „Dabar jau būnu rami. Arba esu labai naivi, arba tiesiog jis man niekada nesuteikė progos juo nepasitikėti. Juokiuosi, kad nesu mačiusi kaip jis su svetimomis moterimis bendrauja. Visą laiką jis sukasi tarp draugų.“

„Man jis visuomet sakydavo, kad išvažiuojančiam yra visuomet sunkiau nei pasiliekančiam. Sakydavau, kad tai nesąmonė. Tačiau man užteko tik kartą išskristi į užsienį su draugėmis ir palikti vaikus, vyrą, tada supratau, kad išvažiuojančiam yra žymiai sunkiau visus palikti. Tas ilgesys yra labai didelis, nes pasiilgai visų.“, – prisipažino Kotryna.

Visą interviu su Kotryna Starkiene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų