Martynas Tyla apie „YVA“ atsikūrimą: tai yra panaudota mėsytė

Savaitės pabaigoje Natalija Bunkė pasidalino intriguojančiomis žiniomis. Į sceną grįžta „YVA“.

65

Grupė pasirodys kaip trio. Natalijos Bunkės pasiūlymą vėl susiburti palaikė tiek sesuo Kristina Ivanova, tiek Goda Alijeva. „Tiesiog nutarėm – imam ir darom. DABAR”! – pasakojo Natalija.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „YVA“ sugrįžta į sceną

Grupės lyderė atskleidė, kad gandai apie atsikuriančią grupę pramogų pasaulyje sklandė jau kurį laiką. Tad šios sensacingos naujienos pakomentuoti paprašėme ne vieną muzikinį projektą kuruojančio Martyno Tylos. Garsiausiais šalies prodiuseris pokalbio metu nešykštėjo geros nuotaikos, tačiau projekto neliaupsino.

„Seniai užkulisiuose tokios kalbos sklando. Ką aš galiu pasakyti, visiems reikia iš kažko gyventi. Visiškai natūralu. Laikas parodys. Jeigu žmonėms jos reikalingos, jas kviesis, jų klausys. Jei nereikalingos – tai greitai subliukš. Viską mamytė rinka sudėlioja.

Kalbant apie merginų grupes.... Jų buvo ir bus. Šnekėkim paprastai, tai yra panaudota mėsytė. Ne šviežia. Tuo tarpu šviežesnė – malonesnė visom prasmėm. Bet jei panaudota, tai nereiškia, kad blogesnė“, – drąsiai rėžė M. Tyla.

Iki šiol „YVOS“ niekas nepralenkė?

Vis gi N. Bunkė apie „panaudotą“ ir „šviežią“ mėsą turi kitokią nuomonę. „YVOS“ projektas – nepralenkiamas.

„Pripažinkime, nuo tada, kai prieš penkerius metus iširo grupė, nieko panašaus Lietuvos scenoje į YVĄ nebuvo. Niekam nepavyko atkartoti ir mūsų sėkmės. YVA savo fonotekoje turi penkis albumus, iš kurių net trys tapo platininiais”, – sakė Natalija Bunkė.

Tuo tarpu šalies muzikos rinkoje ilgus metus besisukantis prodiuseris M. Tyla šiam dainininkės teiginiui nepritaria.

„Geriau ar blogiau – negalima taip vertinti. Yra žmonių, kuriems jos patiko, yra – kuriems nepatiko. Tai labai neteisingas apibūdinimas. Tačiau tokia yra jų valia ir jos ką nori, taip ir transliuoja“.

Visos trys – skirtingose grupėse

Iki šiol visos atlikėjos koncertavo su trimis skirtingomis grupėmis. Kristina Ivanova su „Magnit“, Goda Alijeva su „69 Danguje“, O Natalija Bunkė su „Pop Ladies“. Tad M. Tylai kilo įtarimas: „Aš suprantu taip, kad galbūt baigiasi „Pop Ladies“ projektai. – mąstė M. Tyla.

Sužinojęs, kad tiek „Pop Ladies“, tiek „Magnit“ koncertinės veiklos nutraukti nežada, pajuokavo: „Tuomet galėtų „Magnat“ vadintis“.


Rašyti komentarą...
.
...
2016-09-15 15:25:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip atsibodo tie patys veidai,! Yvos traukinys joms nuvaziavo... Aisku lengviausia perdainuot tas pacias dainas nei kurti naujas.lol
Atsakyti
0

b
bobutė
2016-09-15 14:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
jaunimui jos jau senutės,o vyresniems nebeįdomios.Jų traukinukas senai išvažiavo....
Atsakyti
0

i
inga
2016-09-15 17:13:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ju deta as lbj gerai pagalvociau tai aisku visus tous albumus yrase D.Zvonkus o Butelka sau plese noupelnus..... lbj negrazu senos bobos niekam nebeydomios I jei dar su senom dainuskom tai oi ta karta jau isaugo ir 'PAUKSTRLIU' NEBESIKLAUSO..... Man net atrodo kad Nataskai geriau sekasi kaip solistei nei grupei
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų