Maniakiškas merginos išbandymas jaunikiui: sužadėtinį baudžia jautriausiu būdu

Mielosios, ar jau radote būdą gauti viską, ko tik geidžia jūsų madai ir grožiui neabejinga širdis? Štai anglė Janey (30 m.) savo sužadėtinio nuo minčių apie vestuves neatbaidė net pačiu jautriausiu būdu, kurio ėmėsi siekdama tokio sulaukti visų trokštamų dovanų.

4

Su kariškiu Rossu (30 m.) įnoringoji moteris susitikinėja penkerius metus. Vyras žino, jei savo mylimajai pasakys „ne“, turės apsieiti be... sekso. Jei nenupirks savo moteriai to, ko ši geidžia, aistrą malšinti savo išmąstytais būdais turės net tris savaites.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nepamaloninta prabangos prekėmis, sužadėtinį baudžia jautriausiu būdu

„Apsilankiusi Londone per dieną galiu išleisti nors ir 15 000 svarų. Esu tikrai apsipirkinėjimo maniakė. – drąsiai atskleidžia moteris. – Jei neturiu nuotaikos, apsipirkinėjimas mane nuramina labiausiai.

Visgi pati Janey apsipirkinėjimui savo pinigų neturi, nes iki šiol niekur nedirba. Jai taip pat labai nuobodu būti namų šeimininke ir vyro nuosavybe, tad vienintelė išeitis jaustis puikiai – pirkalioti grožybes.

Per pastaruosius 6 mėnesius moteris spėjo išleisti 5000 svarų. Tiek jos brangiajam kainavo kosmetinės procedūros. Sekantis jos troškimas, kurį aistringasis kariškis turės įgyvendinti – braziliškas užpakaliuko pakėlimas. Tai jam kainuos 7000 svarų.

REKLAMA

„Rossas man visuomet leisdavo pirkti ką noriu. Mūsų draugystės pradžioje mano reikmėms jis išleido vos 60 svarų, o praėjusį mėnesį – 3000.

Aš manau, kad būtų neteisinga turėti didžiules krūtis ir visai neproporcingą užpakaliuką. Todėl svajoju apie brazilišką jo pakėlimą. Šios procedūros metu nuo kitų kūno vietų nusiurbiami riebalai ir įšvirkščiami į sėdmenis“, – vienoje televizijos laidoje atviravo moteris.

Visgi tokie jos išlaidavimai gali baigtis bloguoju – Rossas jau gavo įspėjimą iš mokesčių inspekcijos. Mat vyras per metus sugebėjo išleisti kur kas daugiau nei yra gavęs pajamų – daugiau nei 100 000 svarų.


Taip pat pamatykite:


 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų