Mamą įsiutino vandens parko poelgis: kaltina pažeminus jos paauglę dukrą

Mama smogė vandens nuotykių parkui Perto mieste Australijoje, kai jos paauglė dukra buvo viešai pasverta ir jai pasakė, kad negali važiuoti vandens čiuožykla. Pramogų parko vadovas už tai atsiprašo.

Pramogų parkas buvo apkaltintas gėdinantis lankytojus dėl kūno svorio, nes jie sveria lankytojus prieš leidžiant čiuožti vandens atrakcionais.

Nuotykių parkas tikėjosi, kad šios priemonės padės jiems „valdyti saugumą parke“.

Eilėje prie vandens kalnelių stovėję žmonės turėjo atsistoti ant svarstyklių, kad pamatytų, ar jų atitinka svorio reikalavimus, rašoma dailystar.co.uk.

Jei jie buvo laikomi „per sunkiais“, lemputė ant svarstyklių pradėdavo mirksėti raudonai ir jų prašoma išeiti iš eilės.

Ir šis „gėdos takas“ kai kuriems lankytojams pasirodė nepriimtinas.

Viešai liepė išeiti

Viena mama atskleidė, kad 13 metų dukra, atlikusi svorio patikrinimą, jautėsi „pažeminta ir sugėdinta“.

Ji sakė „The West Australia“: „Mano vyresnioji dukra nusivedė mano jauniausią dukrą, turinčią specialiųjų poreikių, į viršų. Ji pastebėjo specialias svarstykles, bet tiesiog išsirikiavo su seserimi ir jos draugais. Viršuje ji buvo sustabdyta ir paprašyta atsistoti ant svarstyklių. Kai lemputė pradėjo mirksėti raudonai, operatorė priėjo prie jos ir pasakė: „Atsiprašau, jūs sveriate per daug ir negalite leistis čiuožykla“.

Pasibaisėjusi viešu demonstravimu, mama pareikalavo grąžinti pinigus už abonementą į pramogų parką.

Nuo to laiko „Adventure World“ Perte atsiprašė, kad įdiegė svarstyklių sistemą.

Pareiškime „Facebook“ generalinis parko direktorius Andrew Sharry sakė: „Stengdamiesi įdiegti svarbias sistemas, skirtas geriau valdyti kai kurių mūsų vandens čiuožyklų saugumą, mes prastai tvarkėme šių naujų vandens čiuožyklų sistemų komunikaciją ir nuliūdinome savo svečius.

Pirmadienį susisiekiau su ekspertu, kuris specializuojasi kūno įvaizdžio ir valgymo sutrikimų srityje, ir dabar matau, kaip šios vandens čiuožyklų apsaugos sistemos gali būti traktuojamos kaip traumuojančios ir trikdančios kai kuriuos mūsų svečius ir narius.

Aš nuoširdžiai apgailestauju, kad sukėlėme tokį nepatogumą savo svečiams ir nariams. Mūsų tikslas yra sukurti laimę ir stebuklingus prisiminimus. Dabar to nepasiekėme ir pripažįstu, kad galime padaryti geriau. Aš kalbėjau su nukentėjusia šeima ir asmeniškai atsiprašiau už padarytą žalą“.

 


Rašyti komentarą...
?
?
2021-10-03 17:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu galva prasiskeltu tavo stora dukra, tai vistiek parkas butu kaltas, nes leido reikalavimo neatitinkancia? Nemanai, kad butent del to reikejo tas svarstykles padeti, kad gautu leidima toliau vykdyti savo veikla? nesuprantu storu zmoniu. TU STORAS, pasiekus tam tikra lygi ir INVALIDAS, kodel manai, kad viska gali daryt kaip ir kiti? Aklam zmogui vairavimo teisiu neduoti yra nematanciu diskriminacija, kodel jie turi autobusu vazineti?
Atsakyti
-9

X
Xex
2021-10-06 21:08:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai labai aukstu zmoniu, pvz virs 2m10cm gali neleisti i kai kuriuos atrakcionus, pvz ameriketiskus kalnelius. Tai cia gaunasi diskriminacija pagal ugi?
Atsakyti
0

L
Lietuvė
2021-10-07 14:17:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Saugumo specelistas Klientas, ne kliantas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų