Grožis svorio neturi: fotografė atskleidė darbo su plius dydžio modeliais užkulisius

Ne paslaptis, kad kalbėdamos apie savo svorį, patogiai jaučiasi ne visos moterys. Dejuoti dėl vieno kito priaugto kilogramo jau tapo „madinga“, o fotošopu padailinti žurnalų viršeliai tarytum demonstratyviai teigia, kad gražus – tik lieknas, jaunas kūnas. Tačiau šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasirodysianti apkūnias moteris fotografuojanti makiažo meistrė Simona Banytė drąsiais teigs priešingai – grožis svorio neturi.

18

Mergina įsitikinusi – žmogaus charizma nepriklauso nuo to, kokio dydžio drabužius vilkite, nes visa tai spinduliuoti įmanoma tik iš vidaus.

Jai pritars ir plius dydžio modelis Natali. Tiesa, ji, kaip ir daugelis kitų plius dydžio moterų, ne kartą metė svorį ir vėl jo priaugdavo, po to bandydavo įvairiausias dietas, kol galiausiai ateidavo diena, kai svoris grįždavo su kaupu.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grožis svorio neturi: fotografė atskleidė darbo su plius dydžio modeliais užkulisius

„Priaugusi svorio aš tebesu tas pats žmogus ir myliu save taip pat, kaip mylėjau tuomet, kai buvau 15 kilogramų lengvesnė“, – įsitikinusi Natali, kuri neslėps, kad ir jai teko patirti patyčių. Tačiau  dabar ji neabejoja – sutikusi komentatorius pašaipūnus, netrukus ir juos užkariautų savo žavesiu.

Moterys, turinčios antsvorio, neretai save slepia, vengia viešumos. Tačiau laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovės Natali nuomone, tai – didelė klaida, mat gyvenimą reikia gyventi, o ne laukti dienos, kada sulieknėsi. Tačiau nusprendusi, kad nebenori slėptis ar nuolat laikytis drastiškų dietų, plius dydžio moteris prieš tapdama modeliu dar turi įveikti ir vidinius demonus – nėra lengva nei pasiryžti šiam darbui, nei jį dirbti.

„Neslėpsiu – rūbus pasirinkti yra išties sunku. Tai – tikras galvos skausmas. Sunku kažką paslėpti ir atrodyti gražesnei... Faktas – kai esi lieknesnė, yra kur kas lengviau“, – pasakos Natali, kurios nuotraukos, rodomos laidoje, priblokš ne tik savo grožiu, bet ir seksualumu.

Kvėpuoti pilna krūtine

Tačiau jau pirmą sekundę, kai moteris nusprendžia, kad ne svoris nulems, kaip ji gyvens, atsiveria daugybė naujų galimybių. Išdrįsusios patikėti savo grožiu, tokios moterys savo nuotaika ir darbais džiugina ir aplinkinius, nes daro tai, ko ilgai nedrįso. Vis dėlto fotografė Simona laidoje neslėps, kad jos modeliais tapusios moterys neretai prieš objektyvą įtraukia pilvuką. Tačiau pripažinkime – kuri to nedarome? Profesionalus ir žmogiškas Simonos elgesys leidžia būsimoms nuotraukų žvaigždėms atsipalaiduoti ir patikėti tuo, kad jos – vienintelės ir nepakartojamos.

„Tai, kokios jos ateina pas mane, ir kokias jas išleidžiu, yra tarsi visiškai skirtingi žmonės“, – pasakos Simona. „Apvalios moterys pasakoja apie savo kompleksus, baimes ar apribotas galimybes, nes iš jų šaiposi. Tačiau kodėl žmogų nuvertina pagal išvaizdą? Gal ji – labai protinga, išmintinga, charizmatiška, linksma, gera ir empatiška? Moteris gali turėti labai daug gerų savybių, bet kartais yra nurašoma dėl savo išvaizdos“...

REKLAMA

Laidos žiūrovams Simona papasakos apie Lietuvos ir užsienio žmonių požiūrių skirtumus į kūną bei atskleis savo modelių išgyvenimus, kurie sujaudins ir privers susimąstyti ne vieną.

Komentatoriai, senokai žiūrėję į save veidrodyje

Simona neslepia – ji domisi, kaip ir kokie žmonės komentuoja jos padarytas nuotraukas. Ji laidoje stebėsis, kad neretai internete rašantys, kad apkūnios moterys jiems yra negražios, ir patys turi pilvukus. Ir anaiptol ne tokias tobulas kūno formas, apie kurias rašo...

„Žmogaus išorė – skonio reikalas. Vieniems gali būti labai gražus, o kitiems – visai negražus. Dėl to nereikėtų labai jaudintis“, – sakys fotografė. Anot jos, grožio industrijos diktuojamas grožio suvokimas yra žalingas, nes dar jaunoms mergaitėms įteigia, kad gražu – tik labai lieknas kūnas.

Ji papasakos apie vienuolikmetę, kuri jau pakliuvo į tokio suvokimo pinkles bei atskleis, kokių dalykų harmonija gyvenime yra svarbiausia. Norintys sužinoti, kaip jaučiasi plius dydžio modeliai, pamatyti fotosesijų akimirkas, ir nuostabias, menišku seksualumu alsuojančias nuotraukas, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ jau šį sekmadienį, 10 val. per TV3.

Gėlės judesyje: magiškas gyvybės pulsavimas ypatingame festivalyje

Floristikos dizainerė K. Rimienė laidos rubrikoje „Floristinis desertas“ pasidalins įspūdžiais iš Belgijoje vykusio floristikos festivalio „Fleuramour“, kurį šiemet organizatoriai pavadino „Gėlių mada“. Po pandemijos atsigaunančiame festivalyje kartu su kolegomis iš įvairiausių šalių, žinoma moteris savo darbais nudžiugino ir pati.

Šįsyk ji su kinetinių skulptūrų meistru Stasiu Beišiu sukūrė ypatingą instaliaciją, kurią pavadino „Gėlės judesyje“. Čia šiuolaikinės technologijos buvo sujungtos su puikiosiomis delfinijomis, eustomomis, rožėmis, gebene, samanomis. Kompoziciją papildė nuostabusis eukomis. Tokia gyvybe pulsuojanti kompozicija stebina ir net šiek tiek hipnotizuoja, tačiau tokie ir yra K. Rimienės darbai – jų pamiršti neįmanoma.

Laidos žiūrovai pamatys ir pokalbį su vienu žymiausių pasaulio floristikos dizainerių, kuris žada atvykti į Lietuvą, o K. Rimienė suintriguos – kokių idėjų ji pasisėmė ateičiai?

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų