Maitinančios mamos nuotrauka įsiutino internautus: „Kodėl reikia tai rodyti visiems?“

Kūdikio maitinimas viešose vietose – dešimtmečiais neišsprendžiamas klausimas. Susiskaldžiusi visuomenė nepriima vieningo sprendimo, kur yra tos ribos, kaip atvirai mamos gali maitinti savo kūdikius.

Australų olimpietė Torah Bright sulaukė didžiulės kritikos po to, kai savo socialinio tinklo paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje ji maitina savo 10 mėnesių sūnų.

Nuotrauka – išties neįprasta, tačiau neparodanti nieko per daug. Sėkmingiausia žiemos sporto šakų olimpietė pasidalijo kadru, kuriame ji stovi aukštyn kojomis, o kūdikis žįsta jos krūtį. Moteris vilkėjo tik maudymosi kostiumėlio kelnaites.

„Kai tapau mama, mano viduje tarsi kažkas išsilaisvino. Tai – labai dvasingas momentas. Tai prigimtis, tai labai tyra ir natūralu“, – rašė po nuotrauka ji.

Tačiau ji nenutuokė, kad toks viešas kūdikio maitinimo demonstravimas gali sukelti tokią pykčio ir nepasitenkinimo bangą. Ypač moterų tarpe!

„Aš tiesiog nesuprantu šito poreikio siekti dėmesio. Pirmas mano klausimas – kodėl reikia tai rodyti visiems? Suprantu, kad tai natūralu ir gražu, bet tai gražu tik tau, o ne kitiems. Labai neatsakinga viešinti tokias nuotraukas, gėda“, – panašaus pobūdžio komentarai pylėsi vienas po kito.

Pati olimpietė neslėpė apmaudo ir tvirtino, kad toks visuomenės pasipiktinimas ją paprasčiausiai nuliūdino ir parodė, kad daugybė žmonių vis dar nepasiruošę priimti laisvesnio gyvenimo būdo.


Rašyti komentarą...
A
2021-05-19 19:45:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau geriau 100 kūdikius maitinančių mamyčių negu du besilaižantys žydrieji.
Atsakyti
-15

W
WW
2021-05-19 20:27:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
melynus rodyti galima,o mamu ne? tai labai slykstu.
Atsakyti
-7

M
Manau
2021-05-19 20:06:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau šiandieninėje Lietuvoje , naujosios valdžios demonstratyviai prieš šeimą nukreipta politika yra labai priešiška mamoms, kurios didžiuojasi motinyste ir savo vaikais. Šaunuolės mamos, tik Jūsų dėka Tauta gali išlikti.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų