Mackevičius nusitaikė į Bareikį: linksmai pašiepė vieną žinomiausių jo hitų

Muzikinių nuotykių projektas „Bande Role“ ir jo vedlys Rolandas Mackevičius pristato antrąjį kūrinį – „Kamuolys Kambaryje“. Tai istorija apie vaikiną su didelėmis svajonėmis ir jo kelią į sportines aukštumas, rašoma pranešime spaudai.

5

Mankštindamasis daugiaubučių kiemuose ir gatvėse, dainos herojus nugali visus aplink ir tuo pačiu save. Gera kamuolio valdymo technika, žinomas treneris, prisitraukimai ir begalinis noras tapti geriausiu – tai ko reikia kiekvienam, norinčiam pasiekti savo gyvenimo olimpą! 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mackevičius nusitaikė į Bareikį: linksmai pašiepė vieną žinomiausių jo hitų

„Dainos apie kamuolį tekstas gimė spontaniškai, mėgdžiojant žinomą Vido Bareikio priedainį „Ežero Dugne“ ir kaitaliojant žodžius. „Bande Role“ projekte labai svarbus žodžių žaismas, kuris atsiranda pakeitus orginalų dainos tekstą ir prasmę“, – atvirauja Rolandas. 

„Galbūt iš pirmo žvilgsnio tekstas atrodys paprastas, tačiau tam, kad kiekviena dainos eilutė skambėtų linksmai ir netikėtai, su kolega praleidžiame daug valandų studijoje. Dažniausiai viskas vyksta natūraliai, su daug juoko iki ašarų, bet kartais „sprendžiame“ posmus tarsi matematines formules, nes naujai pakeista dainos istorija privalo turėti prasmę“, – sako Rolandas.

Teigiama, kad šis R. Mackevičiaus projektas šiuo metu yra vienintelis toks Lietuvoje, o projekto pirmasis kūrinys „Meilės Emigrantas“ per kelias savaites jau surinko 400 000 peržiūrų „YouTube“ platformoje. 

Antrosios dainos „Kamuolys Kambaryje“ video klipe nusifilmavo ir pats Vidas Bareikis, įkūnijęs rūstaus trenerio vaidmenį. R. Mackevičius tikino, jog netrukus pristatys daugiau nuotaikingų muzikinės satyros video premjerų, kuriose išvysite ne vieną žinomą veidą ir būsite nustebinti drąsiomis komandos idėjomis! 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų