Apie M.A.M.A kalbos netyla iki šiol: paaiškėjo, kiek TV žiūrovų stebėjo šou

Penktadienį nugriaudėję Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2019 įrodė, kad tai yra didžiausias metų muzikos renginys, į Kauno „Žalgirio“ areną ir prie TV ekranų suburiantis minias žiūrovų.

5

Tiesioginė renginio transliacija žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje pritraukė beveik 900 tūkstančių žiūrovų – ir taip jau paskutinis kelerius metus iš eilės.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie M.A.M.A kalbos netyla iki šiol: paaiškėjo, kiek TV žiūrovų stebėjo šou

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo apdovanoti patys geriausi atlikėjai ir muzikai nusipelnę asmenys. Iš viso buvo išdalinta net 14 statulėlių. Daugiausia apdovanojimų – po tris – nusipelnė Vidas Bareikis ir Jazzu. 

Renginio metu netrūko nei emocijų, nei juoko, nei dramų, nei įspūdingų pasirodymų. Vakaro metu skambėjo šių dienų superhitai, žiūrovai išvydo daugybę įvairių žanrų scenos žvaigždžių bei įdomių duetų, pavyzdžiui, „Lilas ir Innomine“ pasirodė kartu su „G&G Sindikatu“, Vidas Bareikis superhitą „Ežero dugne“ atliko su „8 Kambariu“, o „Daddy was a Milkman“ pasirodė kartu su Latvijos grupės „Brainstorm“ vokalistu Renaru Kauperiu.

Taip pat skambėjo išskirtinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtas roko maršas, kurį atliko grupė „BIX“ su „Ąžuoliuko“ choru, grupė „Pikaso“ savo dvidešimtmečio jubiliejaus proga atliko specialų pasirodymą iš geriausių savo kūrinių. Mantas Jankavičius specialiai M.A.MA renginiui pristatė visiškai naują, dar niekur negrotą kūrinį.  Saulius Prūsaitis taip pat nustebino žiūrovus. 

Šmaikščius pokštus laidė renginio vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis. Jiems asistavo ir prestižinę M.A.M.A statulėlę raudonuoju kilimu nešė asistenčių konkursą laimėjusios žaviosios dvynės Živilė ir Dovilė.

Dar sykį pažvelgti į M.A.M.A 2019 renginį galite čia.

Ceremonija M.A.M.A sausio 31 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo surengta jau 9-ąjį kartą.  


Rašyti komentarą...
R
Rima Bar
2020-02-04 13:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausias sceninis pasirodymas buvo J Veklenkos
Taįrodė publikos reakcija.
Atsakyti
0

E
Eikit
2020-02-04 20:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fantazijos
Atsakyti
0

N
Nuomone
2020-02-10 17:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O as dar nesuprantu, kas ta mama? Man tai tokia nesamone ta mama, tie kvaili apdovanojimai, net neziurejau, drauges sake, kad nieko gero.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų