„Måneskin“ vokalistas už aukštakulnius nepagailėjo apvalios sumos: atskleidė kainą

Šių metų „Eurovizijoje“ triumfavę „Måneskin“ yra plačiai aptarinėjami socialiniuose tinkluose, o žiniasklaidoje netrūksta straipsnių apie jų narkotikų skandalą, kuris sukėlė tikrą audrą. Nuslūgus emocijos po šio skandalo, žmonės ėmė aptarinėti ne tik jų talentą, tačiau nuodugniai nužiūrėjo ir aprangą.

23

Socialiniame tinkle yra net sukurta paskyra, kuri vadinasi „Apsirenk kaip Måneskin“.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Måneskin“

Dabar gerbėjai gali lygiuotis į savo dievaičius ir turėti panašius drabužius kaip grupės narių. Taip pat šioje paskyroje buvo ir publikuojama garsioji pagrindinio vokalisto Damianas Davidas nuotrauka, kurioje jis pozavo iškėlęs koją bei pademonstravo ne pigius Christiano Laboutino aukštakulnius. Šių batų kaina – 1700 eur.

Primename, kad 

„Måneskin“ grupę sudaro: 22-ejų vokalistas Damiano Davidas, 21-erių bosistė Victoria de Angelis ir 20-ies bosistas Raggi. Taip pat 20-ies būgnininkas Ethanas Torchio. Grupė primą kartą viešai pasirodė 2017-aisiais itališkame „X Faktoriuje“. 

Jau tada jie buvo itin aptarinėjami žiniasklaidoje bei viešojoje erdvėje, kuomet atliko skandalingą pasirodymą. Grupė finale atliko dainą „Kiss This“, kurios metu vokalistas nepabijojo ant scenos žengti su odiniais apatiniais, aukštakulniais ir šokti ant stulpo.

Taip pat dar šių metų pradžioje grupė vėl atsidūrė skandalų sūkuryje. Kovo mėnesį, kai grupė laimėjo didžiausią Italijos televizijos popmuzikos konkursą ir „Eurovizijos“ atrankos varžybas  Sanremo festivalį – kai kurie socialinių tinklų vartotojai paragino juos diskvalifikuoti dėl plagijavimo.

Pasak jų, daina „Zitti E Buoni“ turi panašumų į atlikėjo Anthony Laszlo dainą „F.D.T“. Dėl galimo plagiato pasisakė ir Anthony Laszlo prodiuseris Dade'as, kuris taip pat sulygino šias dainas. 

Kita italų grupė „Nebra“, teigė, kad daina turėjo tą patį gitaros skambesį kaip ir jų daina, kurią išleido 2018-aisiais.

REKLAMA

Tačiau jų leidykla „Sony Music Italia“, atlikusi techninę ekspertizę, atmetė kaltinimus dėl plagijavimo.

„Måneskin“ grupės daina:

Anthony Laszlo daina:

Internautai taip pat kritikavo ir tai, jog grupę per Sam Remo festivalį palaikė Italijos itin populiari pora Chiara Ferragni ir Fedezas, kurie turi net 35 mln. sekėjų socialiniame tinke, kurie ragino už juos balsuoti.

Primename, kad grupės vokalistas „Eurovizijos“ dainų konkurse buvo apkaltintas, jog vartoja narkotines medžiagas.

„Eurovizijos“ nugalėtojas transliacijos metu kelias sekundes buvo rodomas pasilenkęs prie pat staliuko, pastebėjus kas vyksta, vaizdas buvo greitai perjungtas.

„Måneskin“ lyderis šiuos gandus paneigė dar iškart po finalo vykusios spaudos konferencijos metu ir sakė, jog jo grupės narys tuo momentu sudaužė taurę: „Aš nevartoju narkotikų. Net nekalbėkime apie tai. Nekalbėkite apie kokainą“, – sakė muzikantas. 

Grupė situaciją bandė taisyti ir socialiniuose tinkluose. Tuoj po finalo „Måneskin“ Instagram paskyroje atsirado žinutė gerbėjams: „Mes esame šokiruoti to, ką žmonės sako apie Damiano vartojant narkotikus. Mes esame prieš narkotikus ir niekada nevartojome kokaino. 

Esame pasiruošę pasidaryti narkotikų testus, nes neturime ko slėpti. Mes esame čia tam, kad grotume muziką ir esame labai laimingi būdami nugalėtojais bei norime padėkoti visiems, kas mus remia. Rokenrolas niekada nemiršta. Mes jus mylime“, – rašė grupės nariai. 

Kiek vėliau paaiškėjo, jog vaikinui buvo atliktas narkotikų testas, kuris buvo neigiamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų