M. Mikutavičius atskleidė, kaip kūrė Romeo vaidmenį kultinėje roko operoje

Gruodį didžiausiose Kauno ir Vilniaus arenose atgims kultinė kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio ir libreto autoriaus Sigito Gedos roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“. Modernaus pastatymo roko operos, kuri dabar vadinasi „Romeo ir Džiuljeta“, nekantriai laukia ir buvęs Romeo vaidmens atlikėjas Marijonas Mikutavičius.

Pagal William‘o Shakespeare’o dramą „Romeo ir Džiuljeta“ režisieriaus Eimunto Nekrošiaus pastatyta roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“ gimė dar 1982-aisiais ir tapo nemirtinga. Ją iki šiol šlovina skirtingos žmonių kartos. Kai režisierius Aidas Giniotis 2005-aisiais su „Keistuolių teatru“ ėmė statyti naująją „Meilę ir mirtį Veronoje“, Romeo vaidinti pakvietė M.Mikutavičių. „Kaip dažnai būna, reikėjo žinomų veidų, dainuojančių. Aš jiems tikau“, – pasakoja Marijonas.

Džiuljeta tapo Erica Jennings, tuo metu dar gana droviai kalbėjusi lietuviškai. „Tačiau lietuvių kalbą ji puikiai suprato. Savo partijas išmoko net greičiau nei aš. Moterys kruopštesnės, Erica rimčiau pažiūrėjo į tai. O aš savo tekstus įsiminiau kone berepetuodamas“, – šypsosi Marijonas.

REKLAMA

Jam malonu prisiminti, kaip statė roko operą, tapusią paminklu meilei. „Buvo labai faina. Kas yra dirbęs su Aidu Giniočiu, žino, kad su juo šiaip yra fantastiška būti, – teigia M.Mikutavičius. – Jis visuomet labai gerai pasiruošęs, žino, ko nori, nekeldamas balso priverčia paklusti jo disciplinai. Aidą ir visą jų „Keistuolių teatro“ chebrą prisimenu su jaukia nostalgija.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų