REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugpjūčio 28 dieną vienoje gražiausių šalies vietų, Raudondvaryje, įvyks kasmetinis Lietuvos atlikėjų muzikos festivalisM.A.M.A. vasara“, kuris suburia ne tik ryškiausias grupes ir atlikėjų, bet ir tūkstančius melomanų.

Rugpjūčio 28 dieną vienoje gražiausių šalies vietų, Raudondvaryje, įvyks kasmetinis Lietuvos atlikėjų muzikos festivalisM.A.M.A. vasara“, kuris suburia ne tik ryškiausias grupes ir atlikėjų, bet ir tūkstančius melomanų.

REKLAMA

Pasak organizatorių, vakar buvo išsiųstas oficialus kvietimas Vyriausybės nariams, atkreipiant dėmesį į komercinių renginių saugumą bei galimybę iš arti pamatyti saugumo užtikrinimo procesą, kad ateityje nekiltų abejonių dėl komercinių renginių saugumo, rašoma pranešime spaudai.

„Esame sau pažadėję jau anksčiau, pradėjus darbą šiai Vyriausybei, kad pakviesime į festivalį. Mūsų tikslas – parodyti, kaip veikia komercinis renginys, kiek daug pastangų ir investicijų įdeda organizatoriai, kad užtikrintų saugumą. Dažniausiai ministrai lankosi nekomerciniuose renginiuose, kuriuose nėra užtikrinamas saugumas, nėra valdomi srautai bei neinvestuojama į renginio infrastruktūrą, užtikrinančią lankytojų saugumą“, – teigia festivalio organizatoriai.

Vakar oficialiai išsiųstą kvietimą „M.A.M.A. vasara 2021“ organizatoriai adresavo ministrei pirmininkei, ministrams, viceministrams ir kitų institucijų, atsakingų už sprendimus dėl renginių ribojimų, atstovams.

REKLAMA
REKLAMA

Vyriausybei skirtame kvietime prašoma atkreipti dėmesį ir išsklaidyti kylančius mitus ar viešojoje erdvėje atsirandančias spekuliacijas.

„Renginiai – vis dar labiausiai nuo pandemijos situacijos priklausanti sritis. Atlikėjai ir organizatoriai, o lygiagrečiai ir daugybė renginius aptarnaujančio sektoriaus įmonių ir asmenų gyvena nežinomybėje ir negali planuoti savo profesinės ateities. Reaguodami į tai ir daugybę kitų viešumoje pasigirstančių spekuliacijų apie renginių nesaugumą, norime atkreipti dėmesį, kad visų renginių absoliutinti negalima, o komercinius renginius organizuojančios įstaigos deda dideles pastangas ir išteklius, kad renginiuose žmonės galėtų jaustis saugūs, kad būtų užtikrintos visos privalomos bei taikomos papildomos saugumo priemonės“, – rašoma kvietime Vyriausybei.

REKLAMA

Didžiausio šios vasaros festivalio „M.A.M.A. vasara 2021“, kuris įvyks rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje organizatoriai tikisi, kad ministrai atkreips dėmesį į kvietimą ir ras laiko čia apsilankyti.

„Ši Vyriausybė yra jauna, energinga ir tikime, kad priimamus sprendimus gali įvertinti į juos įsigilinus praktikoje, tad tai būtų ne tik tolimesnio dialogo pradžia, bet ir ženklas, kad jiems rūpi kultūra, šalies muzikos industrija“, – atkreipia dėmesį Vyriausybę pakvietę organizatoriai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų