Liūdnos žinios „Stranger Things“ gerbėjams: naujo sezono teks palaukti kur kas ilgiau

Pasaulyje vis labiau įsibėgėjantis koronavirusas trikdo ne tik žmonių sveikatą, bet ir ekonomiką bei daugybę kitų veiklų. 

27

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad dėl viruso ir jo keliamo pavojaus sustabdytas 4-ojo „Stranger Things“ sezono filmavimas.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liūdnos žinios „Stranger Things“ gerbėjams: naujo sezono teks palaukti kur kas ilgiau

Tai užsienio žiniasklaidai patikslino pats serialo režisierius Shawnas Levy. Anot jo, 4-asis sezonas buvo filmuojamas tik mėnesį, kai jį pasiekė žinia, kad tai turi palaukti. „Nebuvo jokių sergančių aktorių, niekas nejautė jokių simptomų, tačiau tai atrodė teisinga“, – apie jis.

Tai S. Levy vadina „saldžiarūgščiu momentu“, o kartu – ir labai „intensyviu“ visai filmavimo komandai ir aktoriams, kurie visi aikštelėje jaučiasi tarytum šeima. Jis taip pat pridėjo ir tai, kad iki tol sezono filmavimo darbai klojosi puikiai, todėl atrodo keista stabdyti viską tada, kai tai puikiai sekėsi. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visame pasaulyje daug dėmesio sulaukusio JAV interneto televizijos „Netflix“ serialo „Stranger things“ (liet. „Keisti dalykai“) dalis scenų vasarį buvo filmuojamos ir Lietuvoje. Pasiruošimas filmavimo darbams prasidėjo dar pernai lapkritį, o Valentino diena tapo paskutine filmavimo Lietuvoje ir oficialaus „Stranger things“ treilerio diena. 

Paskutinę filmavimo dieną serialo režisierius S.  Levy gyrė ne tik talentingą ir darbščią lietuvių komandą, bet ir Vilniaus miestą, puikius restoranus, gyvą miesto gyvenimą.„ Mano nuotykis, Lietuvoje atkuriantis „amerikietišką“ gyvenimą, buvo didžiulis iššūkis, bet dar didesnis įkvėpimas. Mes esame labai dėkingi Vilniaus miestui ir gražiajai Lietuvos šaliai už svetingumą“, – džiaugėsi serialo režisierius. 

Filmo prodiuseris Iain Paterson pabrėžė, kad Vilnius yra labai kinematografiškas ir iliustratyvus miestas. „Aš nežinojau ko tikėtis ir nebuvau pasiruošęs, kad miestas yra toks gražus ir taip puikiai išsaugotas. Turėjau progą pasivaikščioti po Senamiestį, aplankyti Užupį. Vilnius yra nepaprastas. Žmonės ir maistas čia nuostabūs“, – kalbėjo I. Paterson.

REKLAMA

„Tai, kad kultiniai tarptautinio dėmesio sulaukę serialai savo filmavimo aikštele renkasi Vilnių, tik patvirtina miesto įvairovę ir kompleksiškumą. Kinui svarbu tai, kas svarbu ir vilniečiams – kad miestas yra atviras, žalias, patogus, istoriškas ir kartu modernus. Galimybė transformuoti Vilniaus erdves yra miesto stiprybė, kuri žavi kūrėjus“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Nuo 2016 metų kuriamas serialas nominuotas 4 Auksiniams gaubliams, laimėjęs 6 Emmy, iš viso Imdb svetainėje nurodyti 65 apdovanojimai bei 183 nominacijos. Serialo gerbėjų skaičius nuolat auga visame pasaulyje. Trečio serialo sezonas sumušė visų laikų rekordus – per pirmąsias keturias naujojo sezono dienas serialą peržiūrėjo 40.7mln žiūrovų, 18.2mln. iš karto peržiūrėjo visas sezono serijas. Ketvirtame serialo sezone žiūrovai turės progą išvysti Vilniuje ir jo apylinkėse filmuotas scenas. 


Rašyti komentarą...
J
Jurga
2020-06-15 12:39:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada bus išleistas 4 sezonas?
Atsakyti
0

j
janina
2020-06-15 12:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada išleis 4 zezona
Atsakyti
0

D
Daniela
2021-02-23 10:37:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada vėl bus filmuojama vilniuje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų