Lietuvos įžymybių gimtadieniai – nuo šuolio iš medžio iki kelionės į Kalėdų Senelio gimtinę

Metuose visi turime dieną, kuomet sulaukiame išskirtinio dėmesio iš aplinkinių, o maloni pareiga atsakyti į gausius draugų ir pažįstamų sveikinimus tikrai suteikia džiaugsmo. Žinoma, kalbame apie gimtadienį, kurį kiekvienas mūsų pažymime skirtingai. O kaipgi savo gimtadienius švenčia žinomi mūsų šalies žmonės?

Gimtadieniui dovanų – netikėta išvyka į Šiaurę

„Esu gimusi ypatingą dieną – gruodžio 26-ąją, per Kalėdas, tad švenčiu įvairiai, – šypsodamasi pasakoja grupės „Šarka“ narė, televizijos laidų vedėja Ingrida Kazlauskaitė. – Gimus tokią dieną, taip jau būna, kad savo gimtadienį švenčiu gal dešimt kartų.“

Anot žinomos merginos, vieno bendro vakarėlio visiems draugams ir artimiesiems surengti nepavyksta, nes šventiniu laikotarpiu visi būna išsibėgioję. Surinkti juos į vieną krūvą – sudėtinga.

Dainininkė su šypsena pasakoja ir apie įsimintiniausią gimtadienio dovaną, kuria ją nustebino viena draugė. „Draugė tiesiog paskambino, paprašė asmeninių duomenų, liepė susirinkti daiktus ir tepasakė, kad vyksime ten, kur šalta, – juokiasi dainininkė. – Ji išsivežė mane į Laplandiją. Tai kol kas yra pati įsimintiniausia tiek gimtadienio šventimo vieta, tiek dovana mano gyvenime.

REKLAMA

Laplandijoje važinėjomės ir haskiais įkinkytomis rogėmis, ir sniego motociklais, įspūdingai sutikome Naujuosius metus.“ Tiesa, atlikėja tikina, kad už dovanas jai svarbiau draugai ir artimieji, jų buvimas šalia. Pati I. Kazlauskaitė gimtadienio dovanomis teigia siekianti suteikti įspūdžių ir gerų prisiminimų.

„Štai, pavyzdžiui, kolegai Edvardui Žičkui gimtadienio proga su kolektyvu „Šarka“ surengėme specialiai jam skirtą pasirodymą, kuris, tikiuosi, paliko puikių prisiminimų“, – pasakoja I. Kazlauskaitė.

Gimimo dienos proga – šuolis iš medžio užrištomis akimis!

Prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė sako, kad jos gimtadieniuose paprastai netrūksta ekstremalių dalykų. „Visuomet gimtadienį švenčiu kaip nors ekstremaliai, nors labai mėgstu švęsti ir ramiai, su vaišėmis, prie bendro stalo, tačiau artimieji žino, kad mano gyvenime pilna beprotiškų dalykų, man tai patinka. Tad ir gimtadienio dovaną bei šventę su tuo kaip nors susieja“, – pasakoja žinoma moteris. Trijų vaikų motina teigia, vieną įsimintiniausių gimtadienių atšventusi šiemet. „Šiemet buvau labai nustebinta ir pamaloninta, kad į mano gimtadienį susirinko daugybįė žmonių, kurie prisiminė ir parodė dėmesį. Tai buvo labai miela, – prisimena J. Anusauskienė. – Tad šis gimtadienio šventimas man buvo vienas įsimintiniausių.“ Pasak J. Anusauskienės, nė per vieną jos gimtadienį paprastai netrūkstą netikėtų, originalių dovanų ir siurprizų.

„Štai kartą per gimtadienį draugų užrištomis akimis buvau užkelta į medį, iš kurio vėliau teko iššokti. Žinoma, mano saugumu buvo iš anksto pasirūpinta, bet vis tiek buvo netikėta ir ekstremalu“, – savo artimųjų originalumu džiaugiasi veikli moteris. Dainininkės Evelinos Anusauskaitės mama juokauja, jog gimė išties protingai – balandžio 30-ąją, kuomet dieną po to paprastai būna nedarbo.

Pati sveikindama draugus J. Anusauskienė teigia nemėgstanti ir nedaranti to formaliai. „Sveikindama ir dovanodama noriu pamaloninti žmogų labai asmeniškai – vienam bičiuliui renku smagią atrakciją, kitam – praktišką dovaną, tad viską darau atsižvelgdama į žmogų, kurį sveikinu, jo asmenybę ir pomėgius“, – teigia J. Anusauskienė.

REKLAMA

Gimtadienio šventė – tik kas keletą metų

„Gimtadienio šventimams didelės reikšmės neteikiu, švenčiu tik didesnius jubiliejus – aštuonioliktąjį, dvidešimtąjį ar dvidešimt penktąjį, – teigia televizijos laidų vedėjas Žygis Stakėnas. – Tada jau stengiuosi kuo daugiau draugų sukviesti ir išskirtiniai paminėti. Eilinį gimtadienį paminiu tik su artimiausiais draugais ir šeima.“ Žinomam televizijos laidų vedėjui labiausiai įsiminė aštuonioliktas gimtadienis. Televizijos žvaigždė sako, kad gimimo dieną jam svarbiausias yra parodomas dėmesys, o ne dovanos, į kurias jis žiūri labiau iš praktinės pusės.

Ž. Stakėnas teigia nesikuklinantis ir tiesiai pasakyti, ką norėtų gauti dovanų. „Tiesiog pasakau, ko noriu, o mylima žmona viską suderina su draugais“, – prisipažįsta vyras.

Jubiliejus kino prožektorių šviesoje

Tik jubiliejus švenčianti sako ir kita TV ekranų žvaigždė – Vytenis Pauliukaitis. „Švęsdamas juos pasistengiu daryti didesnę šventę, nors pirmiausia, žinoma, šią progą paminime su artimiausiais draugais ir šeima“, – pasakoja įvairių televizijos ir muzikinių projektų režisierius, scenaristas ir vedėjas.


Rašyti komentarą...
a
ateb
2013-09-04 14:29:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vajė, vajė. Ir kam gali būti įdomūs tokio turinio rašinėjimai. O jau, kad įžymybės Anusauskienė su Kazlauskaite tai trigubai vajė. Ir kuo juos įžymios, kam jos yra įžymios. Nebent savo šeimos nariams.
Atsakyti
0

a
aneta
2013-09-04 16:19:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas jos tokios?Kuo įžymios?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų