„Lietuvos balse“ triumfuoja vestuvių muzikantai ir boksininkai

Deja, net pusė "Lietuvos balso" dalyvių šiandien turi palikti šou. Susumavus mokytojų ir žiūrovų balsus projekto finale nedalyvaus šios Donato Montvydo komandos narės: ukrainiečių kraujo turinti Natalija Demeško ir antrą kartą šou dalyvaujanti Liana Pušnova. 

Katažinos komandą paliko Algė Matekūnaitė, kuri, susumavus mokytojos ir žiūrovų balsus ji surinko vos 11 proc. balsų. ir projekto retenybė, vyriškosios giminės atstovas Benas Muraška. 

Visgi, rezultatai parodė, jog lietuviai, nors ir peikia, bet palaiko vestuvių muzikantus. Šie Valinskų mokiniai toliau tęs savo kovą finale. Daugirdo šypsena taip pat pakerėjo. Boksininko karjeros siekęs projekto dalyvis irgi pateko į finalą. Visgi tolimesnėje kovoje žiūrovai atsisakė matyti Rūtą ir Agnę. 

Merūno komandą šį kartą paliko žaismingoji Rūta Žibaitytė, o štai berniukiškoji Agnė – eina toliau. Tauta dažnai peikti ir „siųsti“ atgal į Latviją linkę Samantą Tiną, kuri šiandien pelnė teisę projekte dalyvauti toliau. Štai namo šiandien keliauja dar viena retenybė „Lietuvos balso“ gretose – Dainotas Varnas. 

 

 


Rašyti komentarą...
1
1
2014-12-22 14:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Subjektyvumo viršūnė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų