Jau kovo 31 dieną „Tango TV“ eteryje startuoja realus ir tikras krepšinio šou „Ekstremalus krepšinis“. Kiekvieną darbo dieną 22.00 val. televizijos eteryje rungsis ne tik krepšininkų trejetai, bet ir kamuolio virtuozai bei seksualiausios Lietuvos krepšinio sirgalių šokėjos.

Šou ves gatvės kultūrą propaguojantis ir jos simboliu jau tapęs grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

„Lietuva jau pradeda „sirgti“ artėjančia vasaros olimpiada, o Lietuvos krepšinio rinktinė yra viena didžiausių vilčių joje nuskinti aukščiausius medalius, tad „Ekstremalus krepšinis“ – puiki įžanga į tai”, – sako talentų šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Jau kelias savaites į „Tango TV“ plūsta anketos norinčiųjų dalyvauti „Ekstremalaus krepšinio“ šou. „Lietuvoje yra ne vienas neatrastas tikras krepšinio talentas. Tiesa, ne veltui sakoma, kad Lietuva yra giminių kraštas, nes „Ekstremaliame krepšinyje“ dalyvaus ne viena giminiškais saitais susaistyta komanda. Pavyzdžiui, komandos „Broliai“ narius sudaro du broliai ir pusbrolis. Tai ne vienintelis šeimyninis trejetas, susibūręs dėl nugalėtojų vardo vertų prizų. Kovoti pasiryžę ir trys broliai Brazuliai su komanda „Ant Bangos””, – pasakoja laidos prodiuseris.

Krepšinio sirgalių šokėjų komandose seserų nėra, bet užtat šou žada dalyvauti patyrusios ir ne vienose rungtynėse šokusios merginos. Šokių kolektyvas „Flamingas“ nuolat pasirodo Šiaulių arenoje vykstančiose krepšinio rungtynėse, Lietuvos krepšinio federacijos taurės finaliniuose renginiuose ir kitose svarbiose varžybose. O „Freak Dolls“ merginos palaiko Panevėžio krepšinio komandas „Panevėžys“, „Techasas“ ir Kėdainių krepšinio komandą „Nevėžis“.

„Jaučiame didelį susidomėjimą ir džiaugiamės, kad krepšinis vis dar yra antra Lietuvos religija. Krepšinio šou per televiziją – unikali proga parodyti savo talentą, pamatyti geriausius Lietuvos krepšinio žaidėjus ir gražiausias šokėjas“, – teigia „Ekstremalaus krepšinio“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
a
atman
2008-04-02 11:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta broliu komanda tai bent varzova gerbt galetu patys grybai yra .. mielai su savo komanda kaip svesiu komanda sulostume su jais kad ir ne prie tv kameru. paprasciausiai ar tu laimi 20-0 ar 5-3 reikai varzova gerbti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų