Lietuva pasirinko: paaiškėjo, kas keliauja į „Euroviziją“

Šeštadienį „Eurovizijos“ fanai bei muzikos gerbėjai būrėsi prie televizijos ekranų ar stebėjo „Žalgirio“ arenoje tiesiogiai vykstančią kovą dėl kelialapio į Roterdamą.

81

Finalo metu net aštuoni atlikėjai susikovė dėl geriausiojo titulo. Deja, tik vienam pavyko užkariauti žiūrovų širdis.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuva pasirinko: paaiškėjo, kas keliauja į „Euroviziją“

Daugiausia žiūrovų simpatijų ir kelialapį į Roterdamą iškovojo „The Roop“.

Šių metų laidų vedėjais tapo Gabrielė Martirosian ir Giedrius Masalskis, o papildomai atlikėjus po pasirodymų kalbino dainininkė, kuri taip pat išbandė savo laimę „Eurovizijoje“, Ieva Zasimauskaitė.

Griausmingai finalą atidarė Aistė Pilvelytė. Ji savo laimę su daina  „Unbreakable“ konkurse bandė jau 12-ąjį kartą. Ir nors kai kurie yra linkę į tokį jos užsispyrimą pažiūrėti su šypsena, Aistės tai nė kiek neveikia – moteris netgi pati šmaikštavo, kad galbūt kada nors išleis specialų „Eurovizijos“ dainų albumą.

Antroji finale pasirodė žavi šviesiaplaukė Rūta Loop, kuri pasižymėjo išskirtiniu balso tembru, atliko dainą  „We Came from the Sun“. Rūta tikino, kad jos daina reikalinga visiems – atlikėja siunčia žinutę, kad niekuomet nereikia bijoti būti nesuprastiems, o kitoniškumą reikėtų švęsti. Atlikėją davė puikų startą visiems vakaro pasirodymams, o jos kūrinys buvo palydėtas gausiais plojimais. 

Atlikėja KaYra pasirodydama su daina  „Alligator“, jau kelis kartus keitė savo sceninio pasirodymo išvaizdą. Anksčiau kartu su savo šokėjomis mergina vilkėjo rožinės spalvos kombinezonais, o paskutinį kartą, kuomet varžėsi dėl patekimo į finalą, KaYra pasirodė vilkėdama baltos spalvos kostiumą, o veidą buvo išsidažiusi taip, kaip rudenį itin populiariame filme „Džokeris“ pagrindinį vaidmenį sukūręs Joaquin’as Phoenix’as.

Itin kovingai nusiteikusi Monika Marija į sceną žengė su daina „If I leave“. Ji griausmingai pradėjo savo pasirodymą nuo pat pirmų akordų. Publika nuolat plojo, o pasirodymo kulminacija tapo jos atliekamas priedainis. Komisijos nariai gyrė Monikos vokalą.

Itin ryškaus ir linksmo pasirodymo laukė MEANDI gerbėjai. Šie atliko „Drip“ dainą. Grupė finale žavėjo itin ryškiu bei žaismingu pasirodymu. Daina „užkabino“ publiką, žiūrovai judėjo į taktą, o po pasirodymo negailėjo plojimų.

REKLAMA

„The Roop“ taip pat yra sulaukę daugybės pagiriamų žodžių. Prieš pasirodymą grupė buvo pasitikta didžiausiomis ovacijomis. Dainos priedainis išties „užkrečiantis“, o šmaikštūs šokio žingsneliai, atliekami ant scenos, verčia pajudėti ir publiką.

„The Backs“ merginos pastaruosius filmavimus sulaukdavo kandžių replikų. Praėjusiame filmavime komisijos narys Zilnys teigė, kad jos primena 4 našles, tačiau, rodos, kad dabar jos išklausė komisijos nuomonės ir patobulino pasirodymą. Merginos areną užbūrė su daina „Fully“.

Favorite laikyta Monique pasirodė paskutinioji su daina „Make me human“. Mergina jau spėjo susirinkti armiją gerbėjų, o tai skatino ją atlikti kūrinį kuo geriau, todėl pasirodymo metu netrūko ir specialiųjų efektų. Visa salė mirgėjo nuo šviesų, kurios pasirodymui suteikė daugiau dramos. Žiūrovai atlikėją palydėjo ovacijomis.


Rašyti komentarą...
j
jo
2020-02-16 10:42:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad tai marijai dar uzaugt reikia ,perdaug dar vaikas ,nesusitupejus i eurovizija ir nuobodus pasirodymas
Atsakyti
0

S
Sigute
2020-02-15 23:19:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku.man patiko.
Atsakyti
-7

X
XXX
2020-02-16 01:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
V.Valiukeviciau is The Roop.Tai ka,tu nori su manim susitikimo.A.As boksuojuosi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų