Netrukus paaiškės, kam nusišypsos sėkmė „Eurovizijoje“: ką palaikote jūs?

Jau visai netrukus paaiškės, kas vyks į nacionalinio dainų konkurso „Eurovizija“ finalą, Roterdame. 

36

Rytoj „Eurovizijos“ fanai bei muzikos gerbėjai bursis prie televizijos ekranų ar stebės „Žalgirio“ arenoje tiesiogiai vykstančią kovą dėl kelialapio į Roterdamą.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netrukus paaiškės, kam nusišypsos sėkmė „Eurovizijoje“: ką palaikote jūs?

Net 8 atlikėjai grumsis dėl pagrindinio tikslo. Deja, tik vienam pavyks, o kiti 7 išgirs negailestingą „Pabandom iš naujo“ frazę.

Griausmingai finalą atidarys Aistė Pilvelytė. Ji savo laimę konkurse bando jau 12-ąjį kartą. Ir nors kai kurie yra linkę į tokį jos užsispyrimą pažiūrėti su šypsena, Aistės tai nė kiek neveikia – moteris netgi pati šmaikštavo, kad galbūt kada nors išleis specialų „Eurovizijos“ dainų albumą.

Atlikėja KaYra jau kelis kartus keitė savo sceninio pasirodymo išvaizdą. Anksčiau kartu su savo šokėjomis mergina vilkėjo rožinės spalvos kombinezonais, o paskutinį kartą, kuomet varžėsi dėl patekimo į finalą, KaYra pasirodė vilkėdama baltos spalvos kostiumą, o veidą buvo išsidažiusi taip, kaip rudenį itin populiariame filme „Džokeris“ pagrindinį vaidmenį sukūręs Joaquin’as Phoenix’as.

Itin ryškaus ir linksmo pasirodymo laukia MEANDI gerbėjai. Šie atliks „Drip“ dainą. Jie atrankos pusfinalį atidarė itin ryškiu bei žaismingu pasirodymu. Ši daina „užkabino“ publiką, norėjosi drauge su jais dainuoti priedainį bei pritariančiai ploti į taktą. Po pasirodymo publika negailėjo plojimų.

Itin kovingai nusiteikusi Monika Marija į sceną žengs su daina „If I leave“.

Žinoma, pasirodys ir favorite laikoma Monique su daina „Make me human“. Mergina jau spėjo susirinkti armiją gerbėjų, o tai skatina ją atlikti kūrinį kuo geriau, todėl pasirodymo metu netrūko ir specialiųjų efektų.

Finale pasirodys ir žavi šviesiaplaukė Rūta Loop, kuri pasižymi išskirtiniu balso tembru. 

„The Backs“ merginos pastaruosius filmavimus sulaukdavo kandžių replikų. Praėjusiame filmavime Zilnys teigė, kad jos primena 4 našles, tačiau, rodos, kad dabar jos išklausė komisijos nuomonės ir patobulino pasirodymą.

„The Roop“ taip pat yra sulaukę daugybės pagiriamų žodžių. Ankstesnėje laidoje Monika Linkytė negailėjo gražių žodžių bei komplimentų šiam pasirodymui.

 

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2020-02-15 00:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
TIK THE ROOP klausausi kasdien ir negaliu atsiklausyti.Jie puikūs,
Atsakyti
-1

S
Saulė
2020-02-15 02:13:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau žinomas yra nugalėtojas
THE ROOP !!!!!!!!!!
Atsakyti
-1

A
Audronė
2020-02-15 13:19:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
The ROOP
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų