Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors savaitgalis orais nelepins, TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 padovanos įtraukiančią programą visų skoniams. Kulinarinės ir kelionių laidos, realybės šou apie automobilių sportą, futbolo rungtynės bei įsimintini pokalbiai savaitgalį tikrai neleis nuobodžiauti.

Nors savaitgalis orais nelepins, TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 padovanos įtraukiančią programą visų skoniams. Kulinarinės ir kelionių laidos, realybės šou apie automobilių sportą, futbolo rungtynės bei įsimintini pokalbiai savaitgalį tikrai neleis nuobodžiauti.

REKLAMA

Mados mylėtojai bus kviečiami pasinerti į neįtikėtiną stilingiausiųjų gyvenimą kartu su „Ir velnias dėvi Prada“ herojais, o savaitgalį karūnuos juosta visai šeimai „Gražuolė ir pabaisa“.

Šeštadienis (06-05)

09.00 val. per TV3 laida „Virtuvės istorijos“. Laidoje lankysis žinoma dainininkė, vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jasaitienė. Moteris išduos savo mitybos paslaptis, prabils apie darbą grožio sferoje bei santykius su garsiu krepšininku. O taip pat, kartu su profesionaliais virtuvės šefais, Oksana ragaus ypatingų mėsainių.

11.30 val. per TV3 laida „Sveiki atvykę“. Šį šeštadienį laidos žiūrovai išvys, ką įdomaus galima patirti Kupiškio krašte. Projekto vedėjas Žygimantas Barysas skris privačiu lėktuvu, lankys vienuolyną ir net atsidurs buvusiame kalėjime, kuriame dabar įkurta kavinaitė. Tiesa, jo laukia ir rimtas, begalinės drąsos pareikalausiantis iššūkis…

REKLAMA

19.30 val. per TV3 filmas „Ir velnias dėvi Prada“. Pagrindinė herojė – paprasta mergina Andrėja, kuri, baigusi mokslus, nusprendžia įsidarbinti žurnale. Mergina savo gyvenimo aprašymą nusiunčia ir į vieną įtakingiausių JAV žurnalų bei naiviai tikisi, kad mada, nors jai ir nepatinka, nėra jai nesuprantamas dalykas. Deja, vos gavusi darbą, ji suvokia, kad lengva tikrai nebus… Vyriausios redaktorės bijo visi, o kur dar pašaipūs kolegų žvilgsniai ir komentarai dėl išvaizdos. Galiausiai, Andrėja dar turi vykdyti protu nesuvokiamas ir viena už kitą sunkesnes užduotis. Tačiau ar tai – iš tiesų tas gyvenimas, nors ir pasiutusiai stilingas, apie kurį svajojo Andrėja? Ar tikrai verta dirbti darbą, dėl kurio tūkstančiai kristų po kojomis?

REKLAMA
REKLAMA

10.30 val. per TV6 ir TV3 Play realybės šou „Aš – ralistas“. Antroje „Aš ralistas“ laidoje, vienas įspūdingiausių ralio elementų – didžiulių tramplinų ir šuolių apžvalga. Kartais automobilis ore nuskrenda net iki 50 metrų! Bet toli gražu ne visada nusileidžia ant kelio… Taip pat realybės šou dalyviai stos į pirmą kovą – visi pretendentai į lenktynininkus turės įveikti pirmą rimtą egzaminą – slalomą. 

Optibet A lyga per TV3 Play ir naujienų portalą tv3.lt. Nuo penktadienio prasidėjęs 17-asis turas šeštadienį pakvies net 3 rungtynėms. 15 val. stebėkite rungtynes tarp „Dainavos“ ir „Kauno Žalgirio“, 17 val. susitiks „Nevėžis“ ir „Panevėžys“, o 19 val. – „Riteriai“ ir Telšių „Džiugas“. 

Sekmadienis (06-13)

09.30 val. per TV3 kulinarinė laida „La Maistas“. Profesionalūs virtuvės šefai – Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius – kartu su „La maistas“ komanda ir vėl svečiuosis „Karpynėje“. Čia, kartu su dar vieno virtuvės šefo pagalba, vyrai paruoš lašišą keliais skirtingais būdais. Tomas gamins rūkytos lašišos kapotinį, o Vylius – lašišos žuvainį.

REKLAMA
REKLAMA

10.00 val. per TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“. Šįkart laidoje „Pasaulis pagal moteris“ svečiuosis verslininkė Ernesta Strolienė. Moteris visą gyvenimą galvojo, kad taps kineziterapeute ir dirbs medicinos srityje, tačiau netikėtai iš vyro gavusi ypatingą dovaną, šiuos planus pakeitė – dabar ji turi tekstilės audinių parduotuvę ir savo gyvenimo nebeįsivaizduoja kitu amplua. Kitoje rubrikoje žiūrovų laukia patarimai apie plaukų dažymą bei gintarų papuošalus.

19.30 val. per TV3 premjera „Gražuolė ir pabaisa“. Istorija atskleidžia užkeikto princo istoriją. Jaunas vyras gyveno puikų gyvenimą, kol kartą į jo pilį neužklydo kerėtoja, paprašiusi princo prisiglausti nuo audros. Nieko neįtariantis jaunuolis, netrukus atsisakė suteikti pagalbą, o po kelių sekundžių jo visas senasis gyvenimas pavirto dulkėmis. Kerėtoja pavertė jį bjauria pabaisa, o jo tarnus – įvairiais buityje randamais daiktais. Vienintelis būdas princui nutraukti šitokią savo ir tarnų lemtį, į savo širdį įsileisti meilę...

18.10 val. per TV8 filmas „Gamink su meile“. Visas Kelės gyvenimas skirtas darbui – televizijos prodiuserė, kuri rengia kulinarinę laidą vaikams, yra didžiausia jos aistra. Tačiau kai pagrindinė laidos vedėja patiria traumą, Kelė susitinka su iššūkiais – jai tenka ieškoti, kas moterį pakeistų. Kelei į pagalbą ateina ekscentriškas virtuvės šefas Styvenas Haris. Iš pradžių jiedu nuolat konfliktuoja, tačiau vėliau šiuos jausmus ima keisti kiti…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų