Legendinės grupės „t.A.t.U“ narė pranešė džiugią žinią: grupė planuoja sugrįžimą

Legendinės Rusijos grupės „t.A.t.U“ narė Lena Katina paskelbė džiugią žinią – grupė kitais metais planuoja sugrįžimą. 

13

Į socialinius tinklus L. Katina įkėlė vaizdo įrašą, kuriame pranešė, jog ateinantį pavasarį planuojamas koncertas, kuriuo bus pagerbta gerbėjų numylėta grupė. 

Įraše moteris gerbėjų klausė, ką šie dar norėtų pamatyti šiame koncerte. 

 

Merginų grupė „t.A.T.u“ buvo vienas sėkmingiausių merginų duetų ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. 1999-aisiais metais Maskvoje susibūrusios Jelena Katina ir Julija Volkova netrukus tapo pirmo ryškumo muzikos žvaigždėmis.

Šios merginos ant scenos nebijodavo elgtis drąsiai, bučiuotis bei vilkėti itin trumpus sijonus.Po ketverių metų merginos patvirtino, kad tai tebuvo reklaminis triukas, o dabar džiaugiasi vaikais ir mylimųjų meile.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iširusi draugystė, persekiojimai ir suvaidintas homoseksualumas – grupės „t.A.T.u“ gyvenimo užkulsiai

„Mes nusibodome viena kitai ir apskritai visiškai nėra linksma nuolat vaidinti lesbietes“, – britų laikraščiui „Sun“ dar būdamos devyniolikos pareiškė atlikėjos.

„t.A.T.u“ per savo itin sėkmingą karjerą išleido net 6 muzikinius albumus ir dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kuriame užėmė trečią vietą. Nepaisant didelio populiarumo, laikui bėgant jų žinomumas vis blėso. 

Pasuko skirtingais keliais

Prasidėjo ir pirmieji nesutarimai su grupės prodiuseriu, merginos nusprendė išsiskirti ir siekti karjeros solo. Anot woman.ru, jos 2012-aisiais vėl susibūrė ir kartu uždainavo „Rumunijos balso“ finale, o po poros metų atliko dainą per 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių Sočyje atidarymo ceremoniją.

Vis tik tarp neišskiriamų draugių perbėgo juoda katė, grupė iširo. Ir nors, regis, buvo dar vienas bandymas sugrįžti į sceną, bet merginos galutinai pasuko skirtingais keliais.

2012-ųjų metų interviu Julija žurnalistams atskleidė, kad visiškai nebebendrauja su savo buvusia kolege Lena.

„Taip nutiko, kad mes su ja nekalbame“, – tuomet teigė ji ir tikino, kad taip nutiko dėl sunkaus Julijos charakterio.

„Dėl netinkamo Julijos elgesio su manimi, mūsų tolimesnis bendradarbiavimas tapo visiškai neįmanomas“, – viešai išplatintame vaizdo įrašė kalbėjo J. Katina.

Negano to, mergina atviravo, kad jos buvusi kolegė jai grasino. Anot jos, Julija norėjo pilnų teisių į grupę ir jos valdymą, o jei ji nesutiktų – ji susirastų kitą raudonplaukę garbanę.

Tiesa, merginoms nesisekė taip puikiai kilti karjeros laiptais po vieną. Gerbėjai norėjo jas vėl išvysti drauge, tačiau taip ir daugiau nesulaukė. 

Dabar Lena Katina bei Julija Volkova pasikeitusios. L.Katina gyvena Los Angele, augina sūnų. 2003-iais metais susituokusi su Sasha Kuzmanovičiumi išsiskyrė 2019-aisias. Čia, ji tęsė savo muzikinę karjerą, tačiau jau atlikdavo dainas viena. Julija Volkova augina 2 vaikus.

REKLAMA

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė "t.A.t.U"

Sulaukė grasinimų nužudyti

Prieš metus Lenai teko išgyventi ne pačias maloniausias akimirkas. Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, buvo pasikėsinta į jos gyvybę.

Buvusi grupės narė tikino, kad nežinomas vyras gąsdino Leną teigdamas, kad ją nužudys. Dainininkė teigė grasinimų sulaukusi tada, kai paskelbė apie savo pasirodymą Lenkijos festivalyje.

Lena teigė, kad grasinimai nėra retas dalykas, tačiau šie atkreipė jos dėmesį vien jau todėl, kad net jos gerbėjai ėmė prašyti atlikėjos į festivalį nebevykti. „Jie bijojo, kad aš būsiu nužudyta. Perspėjimai buvo nusiųsti ir mano motinai, vyrui bei režisieriui – visiems žmonėms, kurie yra mano aplinkoje. Žinutėse buvo rašoma, kad minėtas vyras net nusipirko ginklą“, – sakė Lena.

Ir nors iš pradžių atlikėja buvo persigandusi, vėliau ji apie tai nusprendė pranešti policijai, o savo pasirodymo Lenkijoje nutarė neatšaukti. „Visą informaciją nusiuntėme organizatoriams – ne tik susirašinėjimus, bet ir minėto vyro nuotrauką“, – sakė dainininkė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų