Legendinė aktorė Gražina Baikštytė mini 70-ąjį jubiliejų: dovaną įteikė keturi vyrai iš trijų skirtingų šalių

Šiandien legendinė aktorė, lietuviškojo grožio etalonas, elegancijos deivė Gražina Baikštytė švenčia jubiliejų: ta proga vyrai net iš trijų skirtingų šalių sugalvojo žinomai aktorei bei rašytojai padaryti staigmeną: įrašė kūrinį „Women in White“ („Moteris, vilkinti baltai“ – vert. iš ang.k.), pagal to paties pavadinimo filmą, kuriame suvaidinusi aktorė pelnė tarptautinę šlovę.

5

Kūriniui sukurtas ir specialus vaizdo klipas, o jame – išskirtiniai kadrai iš kino filmų, kuriuose aktorė vaidino. Jais pasirūpino Gražinos sutuoktinis, kino operatorių legenda – Algimantas Mikutinėnas, rašo pranešime spaudai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legendinė aktorė Gražina Baikštytė mini 70-ąjį jubiliejų: dovaną įteikė keturi vyrai iš trijų skirtingų šalių

Idėja sukurti ypatingą sveikinimą kilo dviems skirtingų kartų savo sričių profesionalams – gitaristams Dmitrijui Zaborskiui ir Giedriui Balčiūnui – Mr. Jumbo. Roko gitaristas Dmitrijus jau keletą metų gyvena Alikantės kurorte Ispanijoje, kur ir toliau užsiima mylima veikla: kuria įvairiausias kompozicijas, groja gitara, o kurdamas niekada nepamiršta gimtosios šalies ir čia gyvenančių bičiulių. Vienas stipriausių išlikusių saitų: būtent su Algimanto ir Gražinos šeima. Su ja supažindino ir savo bičiulį – Giedrių Balčiūną – Mr. Jumbo, todėl idėja pasveikinti visų mylimą ir gerbiamą aktorę Gražiną Baikštytę gražaus jubiliejaus proga dviems gitaristams gimė natūraliai.

„Gražina man yra moters grožio etalonas, ko gero, nuo vaikystės. Susipažinus gyvai su šia aktorės ir kinematografo pora, negalėjau atsigėrėti nuo Gražinos sklindančia elegancija, geraširdiška aura, o nuo jos sutuoktinio Algimanto, kurį bičiuliai draugiškai vadina Miku – roko muzikos gerbėjo dvasia“, – įspūdžiais dalijasi Giedrius Balčiūnas – Mr. Jumbo.

Dmitrijus Zaborskis savo ruožtu siunčia jubiliatei štai tokią žinutę:

„Miela Gražina. Daug metų atgal teko garbė pabendrauti su Juozu Erlicku. Jo pasakyti žodžiai įstrigo atmintyje: „Yra žmogus, yra ir kvapas“. O aš, žvelgdamas į Tave, sakau: „Yra žmogus, yra grožis, nuoširdumas ir talentas. Tu mus, muzikantus, įkvėpei parašyti ir padovanoti Tau kūrinį. Darbo įdėta nemažai, bet Tu to verta! Ačiū, kad esi su mumis. Sveikiname, mylime, gerbiame! Su gražiu jubiliejumi!“

Kūrinio muzikiniame takelyje skamba būgnų partija, kurią įrašė būgnininkas Phil Sohka iš Maskvos, grojantis grupėje „Pushkin Community band“, o bosinės gitaros partijas įgrojo bosistas Dmitrij KuninSankt Peterburgo grupės „Splean“.

Legendinei kino aktorei Gražinai Baikštytei šiandien, liepos 20 d., sukanka 70 metų. Per savo karjerą yra sukūrusi per 40 vaidmenų skirtinguose Lietuvos bei užsienio autorių filmuose. Nuo 1983 m. yra Lietuvos kinematografininkų sąjungos narė, o nuo 1993 m. Rusijos kino aktorių gildijos narė. Dirba žurnalistinį darbą, yra parašiusi 3 knygas.

Kūrinį, sukurtą G. Baikštytės garbei, galite pasiklausyti ir įvertinti čia:


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-07-20 11:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo labai graži, tik kažkokio nemielo būdo, gal viduje ir labai gera moteris, bet kalba tai nemiela. O dabar tik matosi, kad būta gražios. Metai daro savo ir nieko čia jau nepakeisi, svarbiausia, kad būtų gera sveikata ir mylėtų artimieji.
Atsakyti
0

W
W
2021-07-21 09:02:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu negirdėtum kalbant tai tada graži
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų