Legenda Eltonas Johnas savo sūnums nepaliks nė skatiko?

Nereikia nė abejoti, kad legendinis dainininkas Eltonas Johnas savo du sūnus – penkerių Zachary ir trejų metų Elijah – myli besąlygiškai, tačiau naujienų portaluose paskleista naujiena itin sudomino atlikėjo gerbėjus. Paaiškėjo, kad 68-erių metų vyras nesiruošia savo mažųjų lepinti – jis kartu su savo vyru Davidu Furnishu berniukams paliks labai mažą dalį bendro pelno. Tai didelė staigmena, žinant, kad Eltono turtas vertinamas daugiau nei 200 milijonų svarų.

34

Pasak vyrų, jie nori, kad berniukai sunkiai dirbtų ir viską pasiektų savo jėgomis.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legenda Eltonas Johnas su šeima

„Vaikai pakeitė mano gyvenimą. Supratau, kad net viena minutė su jais yra žymiai svarbesnė už bet kokį brangų paveikslą, namą ar dainą“, - portalui „Mirror“ kalbėjo dainininkas Eltonas.

Dainininkas pripažįsta, jog prieš šeimos gyvenimą jis mėgo itin švaistūnišką gyvenimą, pinigų negailėjo nei linksmybėms, nei prabangiems daiktams.

„Žinoma, kad jiems bus paliktas tam tikras fondas, tačiau nenoriu, kad jie viską rastų ant lėkštutės. Tai sugadins jų gyvenimą“, - pasakoja tėtis. Eltonas interviu atvirai sako suprantantis, kad homoseksualų šeimoje augantys vaikai turi kitokią vaikystę, bet jis kaip įmanydamas stengiasi, jog jie būtų savarankiški.

Už sutvarkytus kambarius, pagalbą virtuvėje, sode mažiesiems yra skiriamos žvaigždutės, kurios vėliau tampa tam tikromis dovanomis. Tik nežinia, kaip jiems seksis turėti visiškai įprastą gyvenimą, kai jų krikštamotė yra dainininkė Lady Gaga. 

 


Rašyti komentarą...
n
netikri dalykai
2016-03-03 07:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir taip kalba atseit normalus tėvas arba ... mama - biesas jį/ją (angliškai vadonami šimeil) - žino... anksčiau Eltonas ar Eltonė po velnių pasiuntė savo 90 metę mamą. Ko norėti, kai netikras šimeil pats yra netikras vaikas, todėl tikrų jausmų nei savo motinai, nei įvaikintiems vaikams pas tokius nerasta
Atsakyti
0

A
Aha
2016-03-03 10:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejuokinkit su tuo jo vaikai, vaikai svetimi, palikti be prieziuros su dviem pavojingais tipais ir statistiskai labai gali buti , kad patirs ssksualine prievarta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų