Laimingiausia diena: aktorė Eva Longoria skrajoja padebesiais

Ką tik ištekėjusi Eva Longoria „vis dar skrajoja“ po šeštadienį Meksikoje įvykusių jungtuvių su Pepe vadinamu televizijos magnatu Jose Bastonu. 

Laiminga pora žiedus sumainė per ceremoniją po atviru dangumi, privačioje rezidencijoje ežero pakrantėje įsikūrusiame Valje de Bravo, esančiame už 140 km nuo sostinės Meksiko, dalyvaujant maždaug 200 svečių, tarp kurių buvo Ricky Martinas, Mario Lopezas, Melanie Griffith, Davidas ir Victoria Beckhamai.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtiniai kadrai iš Evos Longorios vestuvių

Per vestuves „gyvai“ grojo grupė, dangų buvo nušvietę fejerverkai, šokiai truko visą naktį, o sekmadienį laiminga nuotaka per Instagram.com pasidalijo savo džiaugsmu su gerbėjais.

„Mūsų sode, apsupti nedidelio būrio žmonių, kuriuos mylime, Pepe ir aš susituokėme“, – parašė ji prie vestuvinių žiedų ir vietą žyminčių kortelių nuotraukos. Jos kortelėje buvo užrašyta naujoji aktorės pavardė: Eva Baston.

„Vis dar skrajoju, o, mano Dieve, skauda kojas“, – dar prirašė ji su grotažymėmis.

Eva taip pat atskleidė, kaip leido savo, kaip ponios Baston, pirmąjį rytą: ilsėdamasi saulutėje su geriausia drauge Victoria, kuri, kaip kalbama, sukūrė Lotynų Amerikos kilmės gražuolei baltą vestuvinę suknelę be rankovių.

REKLAMA

„Kito ryto apavas, – prirašė ji prie jų kojų, apautų pilkais „Ugg“, nuotraukos, kuriose matyti, kaip ji ir Victoria guli šezlonguose prie vandens. – Aš ir VB ilsimės prie ežero #TaipAšPriverčiauJąAvėtiUggsus.“

Tuo tarpu aktorius ir televizijos laidų vedėjas Mario Lopezas taip pat paskelbė virtinę šio savaitgalio nuotraukų socialinėje žiniasklaidoje.

„Sveikinimai mano mergaitei @EvaLongoria & Pepe!, – parašė jis prie nuotraukos, kurioje įsiamžino su žmona Courtney ir jaunavedžiais. – Nuostabus savaitgalis, jaučiuosi pagerbtas, kad buvau ten. Taip džiaugiuosi dėl jūsų. Myliu jus, vaikai.“

„Būsimoji nuotaka švytėjo visą savaitgalį ... @EvaLongoria“, – prirašė jis prie kitos artimų draugų nuotraukos, kuri, kaip atrodo, buvo padaryta per vieną renginį prieš vestuves.

Komentuodamas kitas nuotraukas, Mario juokavo apie savo „išgeriantį draugužį“ Davidą Beckhamą, ir gyrė aktorės Melanie Griffith drabužį: „Mano mergaitė @MelanieGriffith buvo labai karšta su savo raudona suknele.“

Ankstesniuose pranešimuose taip pat buvo sakoma, kad vestuvėse turėjo dalyvauti Katy Perry ir Penelope Cruz, bet didelėje visų svečių nuotraukoje, kurią Mario paskelbė „Twitter“, šių žvaigždžių nėra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų