Laikui nepavaldi Šeduikytė: pamatykite, kaip keitėsi bėgant metams

Atlikėja Jurga Šeduikytė, rodos, kad yra nepavaldi laikui. Moteris ne tik džiugina klausytojų ausis, tačiau ir akis. Ji visuomet nepriekaištingai atrodo bei yra kupina energijos.

69

Kviečiame pamatyti J. Šeduikytės pokyčius bėgant metams.

(69 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurgos Šeduikytės pokyčiai

Garsi šalies atlikėja nebijo eksperimentuoti su savo išvaizda. J. Šeduikytė yra turėjusi tiek trumpus tamsius plaukus, tiek šviesius bei kirpčiukus. Dabar moteris yra užsiauginusi ilgus plaukus. Kad ir su kokia šukuosena ji bebūtų, jai viskas puikiai tinka.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai ji yra pasakojusi apie savo gyvenimo pokyčius.

Pasak jos, karantinas darbų nenukėlė, tačiau leido suprasti kitų dalykų svarbą, atrasti jau seniai pamirštus pomėgius.

„Man labai sunku išbūti namuose, bet stengiuosi prisiminti visada planuotus ir atidėliotus darbus ir svajones. Parašyti knygą, sukurti animacinį filmą“, – šypteli Jurga.

Ji neslepia, kad širdyje nerimas tikrai yra, tačiau šiuo metu jis mažesnis nei buvo pačioje pandemijos pradžioje – dabar atlikėja žino, ką galima daryti norint apsaugoti save bei artimuosius, tad dabar savijauta yra geresnė.

„Jaučiu tą patį nerimą, kaip ir visi, bet suprantu, kad viskas yra mūsų galvose, – juk namie galime sėdėti pikti ir surūgę arba ieškoti išeičių, kaip pasikelti nuotaiką. Kartais tai būna katės garsu lojantis kaimynų šuniukas, kartais parsinešta šalpusnių, žibučių, kačiukų puokštelė, kartais – kūryba ar pokalbis su vienu iš mylimų žmonių“, – pasakoja moteris.

Sveikai žvelgia į situaciją

Nuo pat vaikystės Velykos Jurgai asocijuojasi su gamtos prabudimu, spalvomis ir šiluma.

„Šiais metais visa tai, kaip ir sparčiai bundanti ir žydinti bei jau dūzgianti gamta yra aplinkui, tik šiek tiek kita forma – reikia tik pastebėti. Linkiu visiems ramybės, vilties ir tikėjimo. Net ir tai praeis. Apkabinu iš balkono“, – šypsosi ji.

Artėjant vienai svarbiausių metų švenčių J. Šeduikytė sako, jog Velykos jai sutaps su naujo albumo užbaigimu, o šalyje paskelbtas karantinas netgi pagelbėjo jo kūrimui. Tiesa, iki albumo patekimo klausytojams į rankas, reikės dar šiek tiek laiko – jis pasirodys prieš pat vasarą.

REKLAMA

„Darbas prie jo taip pat dažnai padėjo savanoriškai likti namie per karantiną. Taip pat stengiuosi sveikai žiūrėti į situaciją ir išlįsti į gamtą. Vaikštau aplinkiniais  miškais ir paupiais  viena, su sūnumi arba savo dviem augintinėm – žiurkėmis Frida ir Nindze“, – sako žinoma atlikėja.

 


Rašyti komentarą...
Šiaulietė
2020-05-31 13:51:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jurga patraukli ir graži kada dainuoja, būtų smagu, kad kūrybą pateiktų pirmoje vietoje. O išvaizda... kiekviena moteris graži, bet didelė vertybė jeigu yra protinga.
Atsakyti
0

M
Maša
2020-05-30 22:47:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi!Viena gražiausių atlikėjų.Protinga ,talentinga.Sėkmės kūryboje ir asmeniniame gyvenime!
Atsakyti
0

V
Valdas
2020-06-01 08:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su metais vis gražėjo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų