L. Adomaičio laiškas gerbėjams: džiaugiuosi tuo keliu, kuriuo nuo „L+“ iki šiandien ėjome kartu

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis prieš kelias savaites griausmingai atšventė 15 metų scenoje jubiliejų, kurį įamžino LRT televizija. Muzikantas džiaugiasi, kad per visą muzikavimo kelią jį lydi patys geriausi muzikantai, draugai ir gerbėjai. Jau šį ketvirtadienį 21:15 val. grandiozinį Lino Adomaičio solinį koncertą transliuos LRT.

„Brangūs draugai, bičiuliai, muzikantai ir mano muzikos gerbėjai, džiaugiuosi tuo keliu, kuriuo nuo „L+“ iki šiandien ėjome kartu. Džiaugiuosi, kad Nacionalinis transliuotojas įamžino gražiausias 15 metų scenoje jubiliejaus akimirkas. Dėkoju Pushui, Giedrei, Sasha Song, Donatui Montvydui, breikeriams Banzai, maestro Stasiui Povilaičiui, Saulės kliošui, konferansjė Marijui Olekui, Monikai Linkytei, Polinai Kristinai Mačerauskaitei, Ąžuolui Paulauskui, Viktorui Krasauskui, Andriui Murencevui – Paco. Mielieji, tik su jumis koncertas pavyko taip gerai!!!

Džiaugiuosi ir tuo pačiu gailiuosi, kad 300 vietų salės registracija buvo užpildyta vos per valandą ir ne visi norintys pateko į LRT Didžiąją studiją. Šia žinute kreipiuosi į Jus, mielieji, norėdamas priminti, kad mano koncertą galėsite išvysti jau šį ketvirtadienį 21:15 val. Nuoširdžiai kviečiu maloniai praleisti vakarą kartu“, – šiltais žodžiais į gerbėjus savo socialinio tinklapio anketoje kreipiasi Linas Adomaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų