Kuzminskas atskleidė didžiausią savo vaikystės baimę: mama buvo sugalvojusi nekaltą melą

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis Lietuvos krepšinio įžymybė – Mindaugas Kuzminskas. Krepšininkas papasakos daug smagių istorijų iš rinktinės gyvenimo, prisipažins apie savo vaikystės baimes ir nustebins slaptais talentais.  

6

Mindaugas Kuzminskas prisipažino, kad yra ištikimas „Gero vakaro šou“ žiūrovas, ir jam ši laida labai patinka: „Man žiauriai patinka jūsų laidos, dažnai būna, kad vieną kartą peržiūriu vienas, o kai pas mane atvažiuoja svečių, tada dar kartą pasižiūriu, užtvirtinu“, juokavo Mindaugas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kuzminskas atskleidė didžiausią savo vaikystės baimę: mama buvo sugalvojusi nekaltą melą

Vakaras greitai pagavo pagreitį ir „Gero vakaro šou“ laidoje įsvyravo juokas ir linksmos istorijos iš Mindaugo gyvenimo. Laidos vedėjui Justinui Jankevičiui paklausus apie vaikystę, Mindaugas papasakojo, apie drausmes, kurių sulaukdavo, ir baimes.

„Man tiek visko drausdavo, kad sunku net išskirti. Mama labiausiai drausdavo kaime nueiti iki prūdelio, nes galvodavo, kad aš nuskęsiu. O aš vaikystėje labai bijodavau traktorių, tai man pasakė, kad ten nuskendęs traktorius, o kai jau vasara reikėdavo ten eiti maudytis, tai neidavau, nes ten gi traktorius“ , – vaikystės prisiminimais dalinosi Mindaugas. 

Dar labiau Mindaugas nustebino prisipažinęs, jog viena iš jo mėgiamų veiklų yra dainavimas. „Dainuoju per giminės susirinkimus, kai būna susirinkę kokie 8 žmonės. Mano repertuare – Paškevičiaus, Kerbedžio,  Butkutės dainos“, – pasakojo krepšininkas. Kad jis yra visai neprastas dainininkas, įrodė iškart ėmęs ir užtraukęs smagią dainą. Mindaugas sulaukė didžiulio studijos palaikymo ir aplodismentų.

Dar daugiau pokalbių apie rinktinės gyvenimą, merginas, tatuiruotes, šukuosenas ir barzdas bei smagios užduotys –  šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų