Kuzminskas – apie firminę šukuoseną, kodėl neturi tatuiruočių ir rinktinės paslaptis

Šį trečiadienio vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodė krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, kuris prisipažino ir pats esantis didžiulis šou gerbėjas. Pasirodo, kad krepšininkas dažniausiai laidą žiūri net kelis kartus – pirmąjį vienas, o antrą – kai pas jį apsilanko svečiai.

Tiesa, yra ir priežastis, kodėl pats čia pasirodyti Mindaugas nenorėjo…

„Tai laida, kurią man labai patinka žiūrėti, bet vis pagalvoju, kad nelabai norėčiau dalyvauti dėl tų pačių priežasčių – lazdavojat, ir tiek…“ – sakė kaip visuomet besišypsantis Mindaugas, o vėliau save sulygino su atlikėju Edmundu Kučinsku, mat, anot jo, kai šis lankėsi „Gero vakaro šou“ laidoje, per Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių nė negalėjo įsiterpti.

Atskleidė savo firminės šukuosenos paslaptį

Laidos pradžioje Mindaugą vedėjai iškart apipylė pačiais įvairiausias klausimais, kurių nemaža dalis buvo susijusi ir su jo išvaizda.

Laidos vedėjams parūpo, kodėl Mindaugas neturi nė vienos tatuiruotės? „Nes ant balto lieso kūno jos atrodo nelabai… Žinai, kaip būna plinkantys arba nuplikę žmonės, bet jie turi ryškius bruožus, tamsius antakius? O jeigu aš būčiau plikas, man būtų „batai“ – turėdamas omenyje savo šviesius plaukus sakė M. Kuzminskas.

Taip pat jis atskleidė ir savo firminės šukuosenos paslaptį. „Iki kokių 18 metų naudojau [įvairiausias priemones], bet po to pas mane ant kaktos atsirado labai didelė raukšlė, pradėjau ją maskuoti. Nes aš visada toks nustebęs, žinai.  Žiūriu, kad visai normaliai“, – sakė krepšininkas.

Netrukus jis atskleidė ir sritį, kurioje jam visai nesiseka. Pasirodo, kad Mindaugas įsitikinęs, jog dainuoja prastai, nepaisant to, kad dažnai žino įvairiausių dainų žodžius. Anot jo, savo dainavimą dešimtbalėje sistemoje vertintų tik 5.

J. Jankevičiui ir M. Stasiuliui parūpo ir tai, ką Mindaugui vaikystėje drausdavo tėvai. Krepšininkas neslėpė, kad jam būdavo draudžiama tiek, kad vieną dalyką netgi sunku išsirinkti. Vis dėlto netrukus jis prisiminė linksmą istoriją. 

REKLAMA

„Labiausiai mama drausdavo kaime nueiti iki prūdelio, nes vis galvodavo, kad aš nuskęsiu. Kadangi vaikystėje labai bijodavau traktorių, tai ji man pasakė, kad ten yra nuskendęs traktorius. Ir po to, netgi kai reikėjo eiti maudytis, aš sakiau „ne ne, ten – traktorius“. Ir dar iki dabar nesimaudau“, – juokėsi Mindaugas.

Kas iš tiesų dedasi olimpiniame kaimelyje?

Netrukus laidos vedėjams parūpo ir krepšininkų santykiai rinktinėje – ar iš tiesų jaunieji visuomet savotiškai tarnauja vyresniems?

„Manau, kad gaunasi tokia kartų kaita. Kai atvažiuoji į rinktinę, tuos pirmus porą metų tiesiog tyli, klausaisi, ką kalba vyresni. Mano laiku didžiausias asas buvo Kleiza. Jis toks tylus, bet savo pasakydavo, kai reikėdavo. Kalnietis, Jankūnas, Mačiulis – ten ta pati chebra. Užklasinėje veikloje, manau, Mantas būdavo toks aktyvus“, – kelias detales atskleidė Mindaugas.

Taip pat jis prisiminė ir vieną linksmą istoriją: „Kai 2016 metais pralaimėjome Olimpiadoje, ir išvykimas buvo po kelių dienų, norėjome paminėti tą vasarą – juk daug sunkaus darbo įdėta. Pradžioje nupirkti atsigerti ėjo Domantas Sabonis, nes buvo jauniausias, o po to eiti parnešti maisto jau prisijungiau ir aš. Mes ėjome kartu, ten yra „Mc’Donalds“, sustojome bendroje eilėje, ir ten viskas nemokamai, tai gali užsisakyti nors ir 50-60 mėsainių, ir tau turi duoti. 

Ten eilė visuomet būna nežmoniška, nes visi užsisako be galo, be krašto. Ir mes su Domu tiek laukėme eilėje, kad kai grįžome su tuo maistu, maisto jau nelabai kam reikėjo – visi buvo įsisiautėję“, – prisiminė jis.

Istorija iš gandais apipinto olimpinio kaimelio netrukus sudomino laidos vedėjus. Šie nesiskuklindami klausė, ar tiesa, kad olimpiniame kaimelyje kiekvienais metais išduodama vis daugiau prezervatyvų?

„Aš irgi tą girdėjau ir man buvo labai įdomu. Valgykloje stovi toks aparatas, kurį pasukus iškrenta tai, apie ką tu kalbi. Aš visąlaik stengdavausi stebėti tą „lyties pirštinių“ išdavėją, ir tikrai nebuvo prie jo daug einančių žmonių“, – savo pastebėjimus papasakojo M. Kuzminskas.

Tiesa, anot krepšininko, tam yra paaiškinimas – visi sportininkai žaidynių metu labiausiai susikoncentravę į rezultatus. 

Visą ištrauką iš laidos „Gero vakaro šou“ su Mindaugu Kuzminsku pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų