Princo Williamo ir jo nuotakos Kate Midleton bučinio Bakingemo rūmų balkone vestuvių dieną laukė milijonai karališkosios poros gerbėjų. Visų džiaugsmui, jie pasibučiavo net du kartus.

Kūno kalbos ekspertas Peteris Collettas teigia, kad bučianiai, nors ir buvo trumpi, žada Williamui ir Catherine ilgą ir laimingą šeimyninį gyvenimą. Jaunieji šypsojosi vienas kitam, jų veiduose atsispindėjo tikras džiaugsmas. Be to, ir vestuvių ceremonijos metu Williamas ir Catherine daugiausia dėmesio  skyrė būtent vienas kitam, ne kartą apsikeitė meiliais žvilgsniais ir tardami įžadus žiūrėjo vienas kitam į akis, rašo dailymail.co.uk.

Visai kitoks buvo Williamo tėvų, princo Charleso ir velionės princesės Dianos, bučinys prieš 30 metų. Nors Williamas ir Catherine bučiuodamiesi stovėjo beveik taip pat, kaip ir Charlesas su Diana, P. Colletto manymu, jau tuomet buvo galima nuspėti, kad šie santykiai nesusiklostys.

„1981 metais buvo daug ženklų, kad šių santykių nelaukia šviesi ateitis, ir dauguma jų buvo matyti iš Charleso pusės. Jis atrodė nelaimingas, Dianai skyrė labai mažai dėmesio, o vestuvių ceremonijos metu net ne vieną, o du kartus šluostėsi akis – tai klasikinis liūdesio ir apgailestavimo ženklas“, –  sakė P.Collettas. Jų bučinys tuomet esą labiau priminė ne laimingos ką tik susituokusios poros bučinį, bet oficialų pakštelėjimą.

Karališkosios poros pasirodymas Backingemo rūmų balkone vestuvių dieną – ilgametė Britus džiuginanti tradicija.


Rašyti komentarą...
o
oi
2011-05-01 21:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu - jam labai pasisekė
Atsakyti
0

a
arina
2011-05-01 22:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
sakyciau jai pasiseke, kad is jo puses bucinys buvo nuosirdus tai matosi, o is jos puses tai atrodo, kad is pareigos pabuciavo, ir toliau maivesi pries minia
Atsakyti
0

J
J.
2011-05-01 22:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip būčiuojasi tik mylintys žmonės... Akivaizdu, kad jie jaučia vienas kitą. Antrasis tiesiog aistingas. Dabar ir karaliai gali vesti iš meilės. Laimės jiems. Tegul tas jausmas niekada nedingsta.

P.S. Čarlzas mylėjo Kamilą, o vedė Dianą ir sugadino jai gyvenimą. Sūnus toks panašus į mamą..., toks pat šiltas ir mielas, kaip ir Širdies princesė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų