bučinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bučinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bučinys“.

Rusijoje dviems merginoms už bučinį skirta daugiau nei 1000 JAV dolerių bauda

Dviem merginoms, kurios viename Rusijos restorane buvo nufilmuotos besibučiuojant, už „netradicinių santykių“ propagavimą skirta po daugiau nei 500 JAV dolerių baudą, antradienį pranešė Rusijos teismas. 24 ir 19 metų amžiaus merginų pora viename Rusijos pietuose esančio Krasnodaro rajono restorane nufilmuotame vaizdo įraše apsimainė žiedais ir vėliau pasibučiavo, kaip manoma, inscenizuodamos piršlybas.
2024-03-12

Už bučinį ispanui gresia iki ketverių metų kalėjimo

Ispanijos teisėjas ketvirtadienį pasiūlė teisti buvusį šalies futbolo vadovą Luisą Rubialesą dėl incidento, kuomet per moterų futbolo pasaulio čempionato trofėjaus įteikimo ceremoniją jis be sutikimo pabučiavo moterų futbolo žvaigždę Jenni Hermoso. Po preliminaraus tyrimo teisėjas Francisco de Jorge nutartyje padarė išvadą, kad bučinys „neįvyko abipusiu sutikimu ir buvo vienašališkas bei netikėtas“ L. Rubialeso, kuriam pateikti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo ir prievartos, žingsnis.
2024-01-25

Pora iki pat vestuvių nesibučiavo nė karto: taip ištvertų ne visi

Pora Sarah ir Wayne‘as Patriquinai pasiliko pirmąjį bučinį savo vestuvių dienai. Tačiau ši patirtis nebuvo tokia stebuklinga, kaip jie įsivaizdavo – pora pripažįsta, kad abu buvo „sustingę“ ir bučinys buvo „keistas“, kai pirmąjį kartą pasibučiavo prie altoriaus. Pora sako, kad jie norėjo išsaugoti pirmąjį bučinį iki pat savo vestuvių, tačiau pripažįsta, kad ši patirtis nebuvo itin maloni.
2023-12-10

Už bučinį – bausmė: išmetė iš futbolo

Tarptautinė futbolo federacija FIFA pirmadienį paskelbė, kad buvusiam Ispanijos futbolo federacijos prezidentui Luisui Rubialesui skyrė trejų metų diskvalifikaciją nuo bet kokios su futbolu susijusios veiklos. Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai jis rugpjūčio mėnesį per moterų futbolo pasaulio čempionato ceremoniją į lūpas be sutikimo pabučiavo žaidėją Jenni Hermoso.
2023-10-30

FIFA pradėjo drausminę procedūrą dėl Ispanijos futbolo federacijos prezidento bučinio

Tarptautinė futbolo federacija FIFA ketvirtadienį pradėjo drausminę procedūrą prieš Luisą Rubialesą po to, kai Ispanijos futbolo federacijos (RFEF) prezidentas po savaitgalį vykusio pasaulio moterų futbolo čempionato finalo pabučiavo į lūpas futbolo žvaigždę Jenni Hermoso.
2023-08-24

Ispanijos futbolo federacijos prezidentas atsiprašė už bučinį pasaulio čempionei

Ispanijos futbolo federacijos prezidentas Luisas Rubialesas pirmadienį atsiprašė, kad pabučiavo futbolo žvaigždę Jenni Hermoso į lūpas po to, kai šalies rinktinė laimėjo pasaulio moterų futbolo čempionatą. 45-erių L. Rubialesas pabučiavo J. Hermoso, kai ši atsiėmė medalį, o tai iškart sukėlė neigiamą visuomenės reakciją. „Be abejo, padariau klaidą ir turiu tai pripažinti“, – sakė L. Rubialesas vaizdo įraše, kurį socialiniuose tinkluose paskelbė Ispanijos televizija.
2023-08-21

Vytautas Valentinavičius kirto Raskevičiui dėl bučinio Celofanui: šiandien pabučiavo, kitą dieną griebs už „klyno“?

Laisviečio Tomo Vytauto Raskevičiaus bučinys Antanui Kandrotui-Celofanui LGBT eitynių metu vis dar kursto naujas aistras. Policija pranešė, kad tyrimą dėl galimo seksualinio priekabiavimo nutraukė, dėl to Celofanas apkaltino pareigūnus dirbant drauge su LGBT bendruomene ir pagrasino darysiantis tvarką, o pats Raskevičius ėmėsi kovoti kitame fronte. Tomo Vytauto Raskevičiaus bučinys Antanui Kandrotui-Celofanui užgožė visas tądien vykusias LGBT eitynes.

Po Raskevičiaus bučinio Celofanui – naujausia policijos žinia

Savaitgalį Vilniaus centrą sudrebino gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės „Vilnius Pride“. Triukšmingoje ir spalvingoje eisenoje dalyvavo apie 5–6 tūkst. žmonių. Renginys neapsiėjo be incidentų – atsirado grupės žmonių, protestuojančių prieš eitynes, o parlamentaras laisvietis Vytautas Raskevičius pabučiavo prieš eiseną protestavusį prieštaringai vertinamą Kandrotą-Celofaną.

Giminaitis pabučiavo naujagimį: pamačius, kas vėliau nutiko vaikui, tėvus ištiko šokas

Anglus tėvus ištiko šokas, kai jų naujagimis kūdikis vos nemirė nuo lūpų pūslelinės, kai jį pabučiavo sergantis giminaitis, todėl pora baiminasi, kad kūdikis vėl gali susirgti, jei jį kas nors pabučiuos. Mažasis Romanas Dransfieldas gimė 2019 m. vasarį keturiomis savaitėmis anksčiau su geltos simptomais ir jam prireikė skubios medicininės pagalbos. Vos gimusį jį paguldė į inkubatorių naujagimių palatoje, kad būtų suteikta papildoma priežiūra, rašo express.co.uk.
2023-06-12

„Žalgirio“ arenoje Nausėdos bučinys pirmajai poniai suerzino prezidento dukrą

Kauno „Žalgiris“ iškovojo dar vieną nepaprastai svarbią pergalę Eurolygoje, kai sausakimšoje namų arenoje sugebėjo įveikti Vilerbano ASVEL. Rungtynes stebėjo ir Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Pirmasis šalies asmuo krepšinio reginiu mėgavosi kartu su žmona Diana ir viena iš dukrų. Per pertraukėlę vyko tradicinis žaidimas, kurio metu per centrinį arenos kubą rodomi atsitiktiniai žmonės, kurie raginami pabučiuoti vienas kitą. Tarp šio žaidimo dalyvių atsidūrė ir G. Naudėda.
749 2023-03-10
REKLAMA
REKLAMA

Lemtinga diena pakeitė Rebel Wilson seksualinę orientaciją: „Nemaniau, kad tai bus toks svarbus įvykis“

Holivudo aktorė Rebel Wilson patvirtino, kad filme užfiksuotas dviejų moterų romanas turėjo įtakos jos seksualinei orientacijai ir „atvėrė širdį“ santykiams su pirmąja moterimi jos gyvenime – Ramona Agruma. Australų aktorė prisipažino, kad prieš filmuojant sceną, kurioje ji aistringai bučiuojasi su aktore Šarlote Gainsbourg naujausiame filme „Migdolas ir jūrų arkliukas“, jautėsi nervinga, skelbia dailystar.co.uk.
2022-12-15

Kuriame paveikslėlyje matote besibučiuojančią porą? Išduos apie jus pikantiškas detales

Mėgstate išbandyti įvairius psichologinius eksperimentus?  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuriame variante matote besibučiuojančią porą? Jeigu besibučiuojančią porą matote pirmame variante Tai atskleidžia, kad jums yra labai svarbus intelektualus ryšys, kadangi šiame paveikslėlyje pora liečiasi savo galvomis. Jums labai svarbu, kad partneris vertintų jūsų intelektą ir suprastų jūsų vidinius troškimus.
2022-05-18

Markle poelgis kaip reikiant pribloškė princą Harį: nežinojo, kur dėtis

Princas Harry kartu su Meghan Markle dalyvavo „Invictus Games“, kuriame porą stebėjo žmonių minia. Taip pat princas dalyvavo ir renginyje Nyderlanduose, kuriame sakydamas kalbą pabučiavo savo žmoną. Vis dėlto, kūno kalbos ekspertui užkliuvo ši detalė, mat pasak jo, toks bučinys privertė princą Harry pasijusti nejaukiai. 37 metų princas Harry ir 40 metų jo žmona atskrido į Hagą, kur vyko olimpinių žaidynių stiliaus renginys, skirtas sužeistiems karo veteranams.
2022-04-23

Šių pasimatymų išgelbėti nepavyko: netikėtos fobijos ir kompaniją palaikiusi mama

Sakoma, kad blogas pasimatymas – tikriausiai blogiau, nei apskritai jokio pasimatymo. Nesvarbu, ar potenciali antra pusė susitikus atrodė visai kitaip, nei nuotraukose pažinčių programėlėje, ar į pasimatymą atsivedė savo geriausių draugų kompaniją – blogas pasimatymas gali ilgam sugadinti norą susitikinėti.  Portalas metro.co.uk surinko blogiausių pasimatymų aštuntuką.  Ilgai nebenorėjo bučiuotis „Tai buvo mano pirmasis pasimatymas. Tada dar nesupratau, kad esu aseksuali.
2022-02-14

Operacijos metu atvėrę 34-erių vyro krūtinę medikai to rasti nesitikėjo: dabar įspėja kitus

Vyras, kuriam buvo pasakyta, kad jis nesulauks pilnametystės, paneigė visas prognozes ir nustebino gydytojus. Kai Thomas John Paul-Henry buvo dar visai mažas berniukas, mama pabučiavo jį į skruostą ir pastebėjo druskos daleles ant odos ‒ ir nuo tada jo gyvenimas pasikeitė amžiams. Vos keturių savaičių kūdikiui buvo diagnozuota cistinė fibrozė, rašo the sun.ie. Thomas pasakojo: „Mama pabučiavo mano skruostą ir pajuto druskos skonį ant odos.
2022-02-08

Pamačiusi Griciaus ir Bieranco bučinį Zita žodžių į vatą nevyniojo: „Žmonės, atsibuskite“

„Aš, kaip ir didžioji dalis tautiečių, penktadienio vakarą praleidau žiūrėdama garsiuosius muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ Seniai bebuvo toks didelis renginys, todėl buvo smalsu paganyti akis ir į vedėjus, ir į svečius, ir į muzikantus. Bet vis dėlto, viską pranoko tai, ką pamačiau apdovanojimų pabaigoje“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Zita iš Kėdainių.
2022-01-31

Šuniuko pavydas sukels šypseną – neleido vaikinui pabučiuoti merginos

Šunys mėgsta ginti silpnesnius nuo pavojų, o kartais net ir užstoti savo šeimininką tam tikrose situacijose. TV3 projektui „Videoshotas“ atsiųstame vaizdelyje matosi, kaip mergina su vaikinu bando pasibučiuoti, o susierzinęs šuo visokiais būdais bando neprileisti vaikino prie merginos. Norėdamas paerzinti šunelį vaikinas kelis kartus demonstratyviai bandė pabučiuoti savo antrąją pusę, o šią uoliai gynė urzgiantis ir net kąsti bandantis keturkojis.
2021-12-10

Konstantinas prisipažino, kad gailisi dėl bučinio su Aliona: nuteisė ir kiti vaikinai

Per lemtingąjį iškritimų vakarą Konstantinas prisipažino kitiems vaikinams, kad nemaloniai jaučiasi dėl bučinio su Aliona. Neramiai vaikštinėjęs vyras teigė, kad dabar situacija tikrai prasta.  „Sumaliau šūdą. Prisipažinsiu, dėl antro pasimatymo, bet išėjo taip, kad man nereikėjo reikalauti iš jos bučinio. Ji rodė ženklus“, – teigė Konstantinas.  Tačiau bučinio su Aliona kiti vaikinai nepateisino.
2021-08-21

Justino žingsnis labai pradžiugino „Meilė be sienų“ dalyvę: „Pagaliau“

Po paskutinio nemalonaus pokalbio projekto „Meilė be sienų“ dalyviai Justinas ir Aleksandra nuėjo į pasimatymą, kuriame nusprendė galutinai išsiaiškinti savo situaciją ir kas jų laukia ateityje. Justinas nesidrovėjo paklausti, ką Aleksandra jam jaučia ir ar nauji dalyviai nesusuko jai galvos. „Galvojai, kad atėjo naujokų ir aš nustojau kažką jausti?“, – sutriko mergina.  Vaikinas nusprendė ją nuraminti.
2021-08-11

Užfiksavo pikantišką princo Williamo akimirką: iš gėdos net nuraudo

Princas Williamas pažadėjo po pandemijos sugrįžti į Škotijoje esančius senelių namus, kad su juo flirtavusiai 96 metų senutei duotų bučinuką į skruostą. Williamas mandagiai atsitraukė nuo vyresnio amžiaus gerbėjos, juokaudamas, kad ji verčia jį raudonuoti. Škotijoje princas lankėsi todėl, kad buvo paskirtas Škotijos bažnyčios generalinio susirinkimo vadovu. „Queen Bay Lodge“ senelių namų gyventojai princo Williamo vizito metu užkandžiavo ledais ir gurkšnojo arbatą, rašoma mirror.co.uk.
2021-05-25

Niekada nesibučiavusi mergina pirmąjį bučinį transliavo internetu: sužavėjo tūkstančius

Jauna mergina, teigianti, kad dar niekada su niekuo nesibučiavo, nufilmavo pirmąjį savo bučinį, prieš tai surengusi atranką norintiesiems. M‘Lynn Martin iš San Diego, Kalifonijos, sukūrė forma, kurioje kandidatų klausė, kodėl jie nori su ja išgyventi pirmąjį bučinį ir ko tikisi iš tokių santykių, o tada išsirinko jai labiausiai patikusį vyriškos lyties atstovą.
2021-01-21

Akyliausi gerbėjai televizijos projekte pastebėjo kuriozinę akimirką: viskas dėl koronaviruso

Televizijos žiūrovai pastebėjo kuriozinę situaciją projekte. Prodiuseriai aiškina, kad viskas dėl to, kad reikia laikytis koronaviruso taisyklių. Akyliausi stebėtojai užfiksavo, kaip televizijos šou akivaizdžiai suvaidintas ir vienas iš dalyvių visai nebučiuoja ekrane pasirodančios merginos, o mėgaujasi bučiniu su plastikine manekene.  Pasak prodiuserių, itin sunku suderinti vaidmenis skirtingose vietose, kai jų darbą riboja koronaviruso taisyklės, todėl reikia imtis ir apgaulingų būdų.
2020-09-19

Vienas bučinys merginą paženklino visam gyvenimui: užsikrėtė virusu

Aimee Goden (34) psoriazė vargina jau nuo 14 metų, bet po tonzilito priepuolio žaizdos jai vėl atsivėrė ant veido. Moteris, kurios veidas nusėtas raudonomis dėmėmis, dabar stengiasi priimti savo pasikeitusią išvaizdą ir įkvėpti tai padaryti kitus. Aimee Goden ant veido ir kūno atsiradusios raudonos dėmės iš pradžių varė iš proto. 34-erių metų moteris iš Kento, Didžiosios Britanijos, pirmą kartą psoriaze (žvyneline) susirgo būdama 14-os metų. Tąkart ant odos pasirodė vos keletas dėmių.
2020-07-27

Po netikėto Bareikio bučinio padavėjai – kaltinimai priekabiavimu: „Noriu asmeniškai atsiprašyti“

Penktadienį praūžė įspūdingi M.A.M.A 2019 apdovanojimai, kuriuose  metų koncertinio atlikėjo nominaciją laimėjo Vidas Bareikis. Išgirdęs šią žinią jis negalėjo nuslėpti džiaugsmo ir netikėtai pabučiavo pro šalį ėjusią padavėją. Nors salėje toks poelgis buvo palydėtas juoku ir plojimais, tačiau internautai mano, kad tai – seksualinis priekabiavimas.
2020-02-01

Pikantiškas vyro poelgis užfiksuotas eteryje: teko raudonuoti

Futbolo gerbėjas buvo užfiksuotas eteryje, tačiau ne šiaip sau stebintis rungtynes, o bučiuojant moterį. Įraše matyti, kaip pastebėjus, kad jis filmuojamas – vyras susigėdo ir atsitraukė. Vėliau patvirtinta, kad jis ten buvo su savo meiluže. Žinoma, detektyvui dar nespėjus išaiškėti, įrašas iš karto paplito internete, nes vyro reakcija ir gėdos jausmas akivaizdžiai matėsi veide. To pro akis nepraleido ir internautai. Nepatogios situacijos akimirka – vaizdo siužete.
2020-01-26

Su milijardieriumi išsiskyrusi Rihanna nesnaudžia: pastebėta kito žavaus vyro pašonėje

Užsienio žiniasklaidoje visai neseniai pasirodė naujiena apie dainininkę Rihanną. Niekam ne paslaptis, kad apie jos širdį svajoja daugybė vyrų, vis dėlto net 3 metus gražuolė susitikinėjo su milijardieriumi Hassanu Jameelu.  Deja, dabar paaiškėjo, kad Rihanna ir Hassanas pasuko skirtingais keliais.
2020-01-21

Britų premjero nejaukus pasisveikinimas su politike tapo sensacija

Britų Ministras Pirmininkas Borisas Johnsonas buvo nufilmuotas itin nejaukioje akimirkoje. Kasmetinėje konservatorių partijos konferencijoje Mančesteryje keliaudamas link scenos sakyti kalbos, premjeras sveikinosi su visais stovinčiais svečiais. Taip pat tarp jų stovėjo Andrea Leadsome, kuri yra sekretorė verslo, energetikos ir pramonės srityje. Deja jųdviejų pasisveikinimas virto internautų pašaipų centru: nepataikęs į žandą B. Johnsonas per naktį virto sensacija.
2019-10-03

Po flirto ir bučinio su Melania – netikėtas Trudeau elgesys

O dabar išvysite, kodėl nuo vakar po pasaulį skrieja gandai, kad Melania Trump įsimylėjo Kanados premjerą Džastiną Triudo. Pasklidus jųdviejų nuotraukoms iš Didžiojo septyneto susitikimo internautai net ėmė svarstyti, ar tik Donaldas Trumpas neims statyti sienos su Kanada? Šis Donaldo Trumpo ir Angelos Merkel bučinys Didžiojo septyneto susitikime neužkliuvo niekam. Bet tikro ažiotažo sulaukė Kanados premjero Justino Trudeau pasisveikinimas su Melania Trump.
2019-08-28

Berankio bučinys po triumfo užminė mįslę: kas toji laimingoji?

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis prestižiniame „didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono turnyre pateikė tikrą sensaciją ir jau pirmoje dvikovoje nugalėjo 27-ą pasaulio raketę. Vieną didžiausių pergalių savo karjeroje iškovojęs lietuvis puolė triumfuoti, o vienas gerbėjas netrukus užfiksavo netikėtą akimirką – asmeninio gyvenimo viešai nedemonstruojantis tenisininkas savo džiaugsmu dalinasi ne tik su treneriais, bet ir su „paslaptinga“ mergina.
2019-07-03

Nesusilaikė: futbolo talentas interviu metu puolė bučiuoti „karštą“ žurnalistę

Ukrainos futbolo rinktinė atrankoje į 2020-ųjų Europos čempionatą pateikė bene didžiausią sensaciją ir 5:0 sutriuškino pajėgią Serbijos komandą. Vis tik, ne ką mažiau dėmesio susilaukė ir „karšti“ įvykiai po dvikovos pabaigos. Galingą pergalę Ukrainos nacionalinei komandai dalinai dovanojo fantastiškus perdavimus skirstęs, Anglijos čempionams „Manchester City“ priklausantis Oleksandras Zinčenka. Po istorinio triumfo futbolininkas jautėsi itin pakylėtas.
2019-06-09

Naujovė vairuotojams: atsibučiuoti Vilniaus oro uoste – 10 min.

Rekordines apimtis pasiekę keleivių srautai Vilniaus oro uoste – vis aktualesne daro transporto kamščių problemą jo prieigose. Teigiama, kad piko laikotarpiais ant užkilimo tako (panduso) išvykimo terminalo link susidaro mašinų spūstys, kurias lemia ne tik dideli keliautojus išlydinčių žmonių, taksi ar pavežėtojų transporto srautai, bet ir kelių eismo taisyklių pažeidėjai.
2019-05-16

Aistringas bučinys kainavo brangiai: boksininkas išgirdo griežtą verdiktą

Kalifornijos atletikos komisija specialiame posėdyje išnagrinėjo skandalingai pasibaigusį bučinį į lūpas tarp bulgaro boksininko Kubrato Pulevo ir „Jenny Sushe“ slapyvardžiu žinomos žurnalistės. Po pergalingai pasibaigusios dvikovos K. Pulevas aistringai pabučiavo į lupas žiniasklaidos atstovei, taip baigdamas interviu. Boksininkui toks „žygdarbis“ kainavo brangiai.
2019-05-15

Nausėdos dėmesys šuniui: išbučiavo augintinį Grikį

Pirmajame Lietuvos prezidento rinkimų ture antrąją vietą užėmęs Gitanas Nausėda patekimą į antrą etapą atšventė ir su rankose laikomu keturkoju Grikiu. Įtemptą rinkimų naktį beplaukis šuo praleido Nausėdos rinkimų štabe ir atrodė gerokai sutrikęs. Visgi šeimininko bučiniai šunelį turėjo gerokai nuraminti. Net keturis kartus pabučiavęs savo šunį vėliau sulaukė ir augintinio atsako, kuris pakštelėjo kelis kartus šeimininkui į skruostą ir į lūpas. „Mažuliau, apsiašarojai tu net.

Internetą užkariauja futbolininkų bučinys – teisėjui tai nepatiko

Futbole nutinka visko, tačiau tai, ką šeštadienį išvydo Anglijos „Premier“ lygos žiūrovai, yra nepakartojama. Du futbolininkai santykius nusprendė aiškintis ne grubiais veiksmais, o bučiniu. Lygos autsaiderių dvikova tarp „Burnley“ ir „Cardiff“ baigėsi šeimininkų pergale 2:0, tačiau daugiau visuotinio dėmesio sulaukė ne galutinis rezultatas. Besibaigiant pirmajam kėliniui aikštėje kilo incidentas, po kurio, kaip įprasta futbole, ne draugiškų nuotaikų vedini žaidėjai susirėmė galvomis.
2019-04-14

Uspaskicho atsakas į Valinsko repliką – karštas bučinys Matijošaičiui į plikę

Vilniaus mero rinkimuose trečias likęs Darbo partijos lyderis Viktoras Uspachichas „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje spinduliavo gerą nuotaiką. Vakaro vinimi tapusiame pasirodyme europarlamentaras į sceną lipo su dviem antrininkais ir atliko Andriaus Rimiškio dainą „Pala pala palaiminki“. Po pasirodymo renginio vedėjas Arūnas Valinskas politiką titulavo geriausiu politikos šoumenu arba šoumenu politikoje, o į tokį pareiškimą Uspaskichas pažiūrėjo itin šmaikščiai.

Jaunai mamai draudžiama bučiuoti savo kūdikį: štai kodėl

Pagimdžiusiai savo pirmagimį Melissai prasidėjo tokia stipri pūslelinė, kad jai reikėjo „karantinuotis“ nuo šeimos, rašoma mirror.co.uk. Vienas dalykas, kurio visi jauni tėvai labai nori – glamonėti ir bučiuoti savo naujagimius. Natūralu norėti mažyliui duoti kiek tik įmanoma daugiau meilės. Tačiau viena mama buvo sugniuždyta, kai jai pagimdžius savo pirmąjį kūdikį buvo draudžiama tai daryti.
2018-11-27

Romantiškame kadre – besibučiuojanti Valentaitė

Šiltus jausmus britų milijonieriui Glenui Machesteriui puoselėjanti gražuolė Asta Valentaitė vis dažniau savo gerbėjams parodo nematytą jos gyvenimo pusę. Užsienyje gyvenanti pora neretai leidžiasi į ekstremalias keliones ar veiklas. Visai neseniai įsimylėjėliai išvyko į egzotiškąją Barbadoso salą, iš kurios dalijosi kvapą gniaužiančiais kadrais. Tiesa, Asta ir Glenas taip pat pasidalijo ir savo bučinio nuotrauka iš golfo aikštyno. Ji sulaukė gausybės „patinka“ paspaudimų bei komentarų.
2018-11-13

Princas Harry bučiavo kitą moterį: visų nuostabai, M. Markle tai leido

Ši savaitė karališkajai porai – princui Harry ir jo žmonai Meghan Markle – buvo ypatinga. Jiedu apsilankė Sasekso hercogystėje, o jų kelionė, panašu, neapsiėjo ir be pikantiškų detalių. Neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė naujiena, kad minėto vizito metu princas Harry pabučiavo kitą moterį. Viskas įvyko viename Sasekso mieste – prie princo ir Meghan priėjo moteris, vardu Lydia.
2018-10-06

Aistringas Enrique Iglesias ir gerbėjos bučinys pavergė tūkstančius: peržengė ribas?

Temperamentingasis Ispanijos atlikėjas Enrique Iglesias – ne vienos merginos idealas. Tamsių ir ryškių veido bruožų atlikėjas tirpdo jų širdis savo romantiškomis dainomis. Visai neseniai Ukrainos sostinėje, Kijeve, koncertavęs vyras net nenutuokė, kad ant scenos užšoks jo gerbėja. Užlipusi moteris pribėgo prie Enrique ir pradėjo jį aistringai bučiuoti. Dainininkas atsakė tuo pačiu. Tokios sėkmės jo gerbėja nesitikėjo, tad, nenuostabu, kad tai ją paliko be žado.
2018-10-03

Skandalingosios M. Cyrus sesuo – ne ką prastesnė: užfiksuotas pusnuogės jos ir mylimojo bučinys

Visai neseniai Niujorką sudrebino kasmetiniai MTV muzikos apdovanojimai, kurių nepraleido daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir skandalingosios atlikėjos Miley Cyrus sesuo Noah, kuri ant raudonojo kilimo visiems susirinkusiems sukūrė tikrą vaidinimą. Svarbu paminėti, kad Noah buvo pasipuošusi kostiumėliu iš dviejų dalių, kuris atidengė išties daug, mat vietoje marškinėlių ji devėjo liemenėlę. Tačiau tai – dar ne viskas.
2018-08-22

Rusų tautos priešas „išpirko“ kaltę: kilnus poelgis sužavėjo milijonus

Trečiadienio vakarą Maskvos „Lužnikų“ stadione mažą stebuklą sukūrusi Kroatijos rinktinė pirmą kartą pasaulio futbolo čempionatų istorijoje pateko į pirmenybių finalą. Pusfinalyje kroatai po dramatiškos kovos 2:1 palaužė anglų pasipriešinimą ir sudaužė visas britų svajones po 52-iejų metų pertraukos tapti pasaulio čempionais. Lemiamą susitikimo įvartį antro pratęsimo kėlinio metu pelnė Mario Mandžukičius.
2018-07-12

Kur matote besibučiuojančią porą? Tai išduos jūsų santykių detales

Mėgstate išbandyti įvairius psichologinius eksperimentus? Tuomet šis asmenybės testas jums tikrai patiks, o galbūt sužinosite ir kažką naujo apie save. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuriame variante matote besibučiuojančią porą? ATSAKYMAI Jeigu besibučiuojančią porą matote pirmame variante, tai atskleidžia, kad jums yra labai svarbus intelektualus ryšys, kadangi šiame paveikslėlyje pora liečiasi savo galvomis.
2018-06-16

Prieš išlipant iš lėktuvo – Šaro staigmena: stiuardeses apdovanojo bučiniais

 Šiandien 17 val. į Kauno oro uostą nusileido bronzinis „Žalgirio“ lėktuvas. Iš Belgrado grįžę Eurolygos trečiosios vietos laimėtojai iš čia vyks tiesiai į Kauno Rotušę, kur savo dievukų laukia žaliai-balta gerbėjų minia. Vienas iš pirmųjų lėktuvą paliko ekipos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius. Žalgiriečių vairininkas tryško gera nuotaika, o sėkmingai į gimtinę parskraidinusias stiuardeses apdovanojo bučiniais. „Žalgiris“ iš oro uosto į rotušės aikštę keliaus savo autobusu.
2018-05-21

Užkariavo internetą: sunkią ligą įveikę amerikiečiai pasakišką šokį baigė bučiniu

JAV dailiojo čiuožimo pora Chrisas Knierimas ir Alexa Scimeca Knierima savo pasirodymą trumposios programos rungtyje baigė efektingai pažymėdami Valentino dieną - bučiniu. Nuo 2012-ųjų kartu čiuožianti pora susituokė 2016 metais ir dabar debiutuoja olimpinėse žaidynėse Pjongčange. Trečiadienį jie užėmė 14-ąją vietą ir iškovojo galimybę parodyti ir laisvąją programą. „Šiandien Valentino diena ir mes nutarėme parodyti, kaip mylime vienas kitą ir kaip mums gera čiuožti kartu“, - teigė 30-metis Ch.
2018-02-14

To „X Faktoriuje“ dar nebuvo: Jazzu iškaito nuo bučinių

„X Faktorius“ yra visiškai neprognozuojamas šou, o prie to, žinoma, prisideda ir kompetentinga teisėjų komanda. Tačiau būna akimirkų, kai pačius teisėjus dalyviai tiesiog išmuša iš vėžių. Ir tokia staigmena šįvakar nutiko būtent Justei Arlauskaitei – Jazzu. Dainininkė kiekvieną kartą negailėdama žarsto komplimentus vaikinų grupei „120“. Ir kartais netgi pakalbaba apie ėjimą su jais į barą.
2018-01-21

Bučiuojatės per Naujuosius? Tai darote ne be reikalo!

Laikrodis muša vidurnaktį, visi laiko putojančio vyno ar šampano taures ir pradeda bučiuotis. Per visą laisvą pasaulį nusirita nenugalima bučinių banga. Bet kodėl? Kada žmonės Naujųjų metų dieną nusprendė pradėti aistringu bučiniu? Ši tradicija, kaip ir galite įsivaizduoti, turi labai gilias šaknis, tačiau jei neturite poros nusivilti neverta. Naujieji metai nėra kažkoks stebuklingas laikas, todėl nenusiminkite, jei bučinio ir nesulaukėte.
2018-01-01

Aistringo bučinio fotosesijoje dalyvavę Karolina ir Jonas: į tai žiūrėti nejaukiau, nei pozuoti

Šį vakarą Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė artimus bičiulius ir miesto stileivas pakvietė į savo prekinio ženklo „Mas 924“ drabužių pristatymą. Žiemai skirtą kolekciją pristatyti patikėta puikiai pramogų pasaulyje žinomai porai – Karolinai Meschino ir Jonui Misevičiui, kurie sudalyvavo itin aistringoje fotosesijoje.
2017-11-02

„2 Barus” sudrebino Martin ir Vaidos aistringas bučinys

Jau šiandien, 19.30 val. per TV3 televiziją, griausmingai finišuos vasaros realybės šou „2 Barai”. Dėl nugalėtojo vardo kovos du favoritai – Meda ir Kristupas, o vienas iš jų namo keliaus su žvaigždės kontraktu. Ir nors finalininkai prieš lemtingą vakarą jėgas atgavo eidami anksti miegoti, projekte netrūko aistrų. Didžiausią skandalą sukėlė šeštadienio naktį už namo aistringai pasibučiavę Martin ir Vaida.
2017-09-02

Mokslininkai išaiškino, ką bučiuojantis visi darome nevalingai

„Tarptautinio tyrimo rezultatai parodė, kad žmonės yra užprogramuoti palenkti galvą į dešinę, kuomet bučiuojasi“, – praneša „The Independent“. Remiantis Vakarų šalių tyrimais, Dakki universitetas (Bangladešas), kartu su keliais universitetais iš Didžiosios Britanijos nusprendė ištirti žmonių elgesį bučinio metu, įskaitant polinkį pasukti galvą į vieną ar į kitą pusę.
2017-07-20

Pastebėjote? Internautai įvertino patį keisčiausią bučinį „Eurovizijos“ istorijoje

Rumunijos atstovai konkurse sužavėjo „Eurovizijos“ žiūrovus savo išskirtiniu pasirodymu: atlikėjas Alexas Florea repavo, o jo partnerė jodliavo. Muzika buvo neįprasta ausiai, todėl fanai tikrai liko sužavėti. Bet šeštadienio vakarą vykusiame finale jie tikriausiai bus prisimenami ne dėl dainavimo, o dėl vieno iš keisčiausių bučinių „Eurovizijos“ istorijoje. Dainų konkurso žiūrovai iš nepavykusios meilės išraiškos padarė tikrą sensaciją socialinėje medijoje.
2017-05-14
Į viršų