Kristina Ivanova prisipažino: jaunystę bando išsaugoti injekcijomis

Žinoma atlikėja, grupės „Kristal“ lyderė bei verslininkė Kristina Ivanova – veržli, energijos kupina ir visuomet žavinga moteris. Daugiau kaip 15 metų pramogų pasaulyje besisukanti K. Ivanova sutiko papasakoti, kaip ji rūpinasi nepriekaištinga savo išvaizda. Moteris atvira – perkopus 30 metų slenkstį prisižiūrėti save tenka vis atidžiau.

68

Nors iš pažiūros K. Ivanova atrodo nepriekaištingai, žinoma moteris prisipažįsta, kad kaip ir dauguma moterų, ji taip pat turi rūpesčių dėl savo išvaizdos ir skrupulingai rūpinasi savo oda.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Ivanova prisipažino: jaunystę bando išsaugoti injekcijomis

„Žinoma, kad kaip ir daugybė moterų turiu tam tikrų odos problemų – manoji yra sausa, dehidratuota. Kadangi esu scenos žmogus, naudoju labai daug makiažo, dėl to oda išties pavargsta. Be to, turiu problemą ir su ryškiai matomais, sutrūkinėjusiais kapiliarais“, – apie odos problemas atvirauja K. Ivanova.

Moteris pripažįsta, jog pagrindinė jos grožio puoselėjimo taisyklė yra neapleisti savęs ir pradėti rūpintis savo oda kaip įmanoma anksčiau. Tokiu būdu atsiradusias išvaizdos bėdas yra daug lengviau suvaldyti, o rezultatas – daug efektyvesnis.

„Man yra 31-eri metai. Tai yra pats laikas atkreipti didesnį dėmesį į savo išvaizdą, ypač – odą. Tam nereikia didelių resursų, tereikia gerų specialistų, kurie parinktų, kas tau tinka ir ko tau reikia“ – sako K. Ivanova.

Ieškodama profesionalių specialistų pagalbos K. Ivanova apsilankė lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“, kur gydytojai jai pasiūlė geriausius sprendimus esančioms išvaizdos problemoms spręsti.

„Kristina į mus kreipėsi dėl sutrūkinėjusių kapiliarų, matomų veide ir kojose, mimikos raukšlelių bei odos sausumo. Specialiais lazeriais jai buvo atliktas kapiliarų šalinimas veide bei kojose. Taip pat atlikta „Baby Botox“ procedūra pirmosioms raukšlelėms veide pašalinti bei odos drėkinimo ir stangrinimo procedūra hialurono rūgštimi“, – pasakoja vienos grožio klinikos Vilniuje vadovė Nora Lapinskienė.

Kūne esantys kapiliarai, neatlaikius kraujagyslių sienelėms, dažnam sutrūksta ir tampa matomi ne tik per mikroskopą, bet ir plika akimi. Jie tikrai mūsų nepuošia, o negydant gali virsti rimta problema. Kaip juos pašalinti?

REKLAMA

„Veido kapiliarus šaliname „Candela Vbeam“ ir „Candela Perfecta“ lazeriais, kojų kapiliarams šalinti naudojame „Candela Nd:yag“ lazerį. Tai yra vieni geriausių lazerių pasaulyje kraujagyslinių darinių šalinimui. Be to, šie lazeriai yra labai saugūs, turi šaldymo sistemą suteikiančią pacientui maksimalų komfortą procedūros metu – prieš iššaunant lazerio spinduliui, pirmiausiai „šauna“ šalčio banga, todėl skausmas yra minimalus. Rezultatas matosi iš karto – iškart po „šūvio“ tiek raudoni, tiek mėlyni kapiliarai papilkėja ir, galiausiai, sunyksta. Dažniausiai, jeigu tai yra jaunas žmogus, kaip Kristina, tai užtenka ir vienos procedūros, nors paprastai reikalingos dvi-trys“, – pasakoja N. Lapinskienė.

Klinikos vadovė priduria, jog geriausia ne tik kapiliarių šalinimo, bet ir kitas lazerines procedūras atlikti šaltuoju metų laiku, kuomet mažiau saulės.

„Po lazerinės procedūros reikia labai saugotis saulės, naudoti stiprius apsauginius kremus nuo jos spindulių, kad toje vietoje neatsirastų pigmentinių dėmelių. Todėl paprasčiau šias procedūras atlikti šaltuoju metų laiku, nors galima ir visus metus. Juk Holivude, kur lazerinės procedūros ypač populiarios, vasara trunka ištisus metus“, – šypsosi N. Lapinskienė.

Šie lazeriai tinka ne tik kapiliarų šalinimui, bet ir kitoms veido problemoms spręsti. Anksčiau laikyti gražiais paraudę skruostai, pasak N. Lapisnkienės, yra liga (rosacea), ir ją reikia gydyti, kol raudonis skruostuose netapo mėlynomis dėmėmis ar net pūlingais spuogais veide. Taip pat lazeriais yra šalinamos pigmentinės dėmės, gydomi akne spuogai bei atliekamos kitos procedūros.

K. Ivanovos pavargusios odos sausumo problemai spręsti gydytojai pasiūlė hialurono rūgšties injekcijas, kurios kaip mat pripildo odą drėgmės ir suteikia jai stangrumo.


Rašyti komentarą...
L
Lora
2019-01-15 18:17:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt jau ne kažką tai klinikai,kad ištisai reklamuojasi procedūras darydami visokioms ryškesnėms personoms
Atsakyti
0

K
Kristute
2019-04-18 21:16:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paso vistiek nepakeisi pasensi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų