kristal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristal“.

Kristina Ivanova prabilo apie sunkumus: buvo daug bandymų išskirti mus su Andriumi

Merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Mūsų meilė dega“. Merginos atskleidžia, kad šioje dainoje sutalpino savo meilės istoriją. Dainininkės sako, kad savo istorijomis nori padrąsinti visus savo gerbėjus nebijoti siekti savo savo tikros meilės ir klausyti tik savo širdies. Daina apie tikrą meilę, be jokių išskaičiavimų, apie polėkį, apie du skirtingus žmones, kurie pasakė vienas kitam myliu.
2024-06-18

Kristina Ivanova išgyveno sudėtingą laikotarpį: net neįsivaizduojate kiek žmonių sakė – tau nepavyks

Populiarių merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Basomis“. Merginos atskleidžia, kad šioje dainoje sutalpino daugybę išgyvenimų apie kuriuos pagaliau nusprendė prabilti garsiai. Dainininkės sako, kad savo istorijomis nori padrąsinti visus savo gerbėjus ir įkvėpti nepasiduoti net sunkiausiomis akimirkomis.
2024-04-04

Kristina Ivanova prabilo apie gyvenimo iššūkius: grupė „Kristal“ pristato jautrią dainą

Populiarių merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Basomis“. Merginos atskleidžia, kad šioje dainoje sutalpino daugybę išgyvenimų apie kuriuos pagaliau nusprendė prabilti garsiai. Dainininkės sako, kad savo istorijomis nori padrąsinti visus savo gerbėjus ir įkvėpti nepasiduoti net sunkiausiomis akimirkomis. Daina „Basomis“ gimė labai natūraliai, anot grupės narių.
2024-03-21

Grupė „Kristal“ ruošia naujieną: „Sukamės kaip voverės rate“

Merginų grupė „Kristal“ džiaugiasi, intensyviu darbų sezonu, tačiau niekada nepamiršta kūrybos. „Besiruošiant šventiniams koncertams, supratome, kad jau ne vienerius metus galvojome perdainuoti dainą, kuri man asmeniškai kelia sentimentus dar nuo grupės „Yva“ laikų. Daina šį kartą nuskambės šiame grupės sąstate, kartu su Donata, Laura ir Migle“, – kalbejo Kristina. „Jau pernai svarstėme perdainuoti dainą, bet kaip visada prieš šventes pritrūko laiko, besiruošiant koncertams.
2023-11-07

Grupė „Kristal“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Nuoga“: „Nesinorėjo jokių blizgučių“

Po neseniai įvykusių pasikeitimų grupės sąstate, „Kristal“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Nuoga“. Kaip jos pačios sako daina brandinta ilgai ir pavadinimas gali apgauti, neįsiklausius į jos esmę. Tačiau kodėl vaizdo klipe iš šešių merginų sąstato yra tik trys? Būtent šis trejetukas daina patikėjo ir visos, kaip viena, turėjo idėją ir viziją vaizdo klipui, visų nuomonės čia sutapo. Nuo pačių mažiausių detalių iki galutinio rezultato, rašoma pranešime spaudai.
2023-02-23

Kristinos Ivanovos grupėje – permainos: prabilo apie naujienas

Artėjant gražiausioms metų šventėms sėkmingai gyvuojančios grupės „Kristal“ merginos su K. Ivanova priešakyje dalinasi naujienomis ir pasikeitimais grupės veikloje ir sudėtyje. Jau kuris laikas socialiniuose tinkluose galima pastebėti, kad iki šiol buvusi trijulė „Kristal“ papildė savo gretas dar trijomis merginomis. Visos iš jų puikios vokalistės, dalyvavusios įvairiuose projektuose, tokiame kaip „X Faktorius“ ir scenoje tikrai ne naujokės, rašoma pranešime spaudai.
2022-12-24

Pirmagimės sulaukusi Jegorova prabilo apie pokyčius šeimoje: vyras dabar į ją kreipiasi kitaip

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova kartu su mylimuoju Karoliu Butavičiumi sulaukė pirmagimės, kuriai suteikė Katalėjos vardą. Dukrelei jau netrukus bus du mėnesiai, tačiau, kaip sako Julija, apie motinystę prieš sulaukdama vaikelio ji nieko nesuvokė – tik tapus mama suprato, kaip tai kardinaliai pakeitė jos gyvenimą.
2020-10-22

Grupės „Kristal“ narė Jegorova tapo mama: su vyru dukrelei suteikė itin originalų vardą

Dainininkė bei grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova išgyvena gražiausias akimirkas – kartu su vyru Karoliu Butavičiumi susilaukė vaikelio. Apie tai žinoma moteris pranešė socialiniuose tinkluose bei atskleidė vaikelio vardą. Porai vaikelis gimė rugpjūčio 21 d. Feisbuke moteris rašė: „Mylimiausia šeimoje ir negali pykti“. Pora mažylę pavadino Katalėja.
2020-08-27

Grupės „Kristal“ narė Julija su vyru laukia šeimos pagausėjimo

Dainininkė bei grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova išgyvena gražiausias akimirkas – kartu su vyru Karoliu Butavičiumi pora laukia šeimos pagausėjimo. Apie tai žinoma moteris pranešė socialiniuose tinkluose, pasidalijusi romantiškomis nuotraukomis, kuriose matyti ir jos suapvalėjęs pilvukas.
2020-07-09

Ivanova atskleidė mielą savo tradiciją: tuo rūpinasi mylimasis

Ištikimiausi pramogų pasaulio užkulisių sekėjai jau seniai galėjo įsitikinti, kad seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė yra itin veiklios moterys, kurios ne tik koncertuoja, bet turi ir galybę kitų papildomų veiklų. Kristina vadovauja grožio salonui, turi naują įvairių grožio priemonių verslą, o prie viso to sugeba išlaikyti ir išties pritrenkiančią išvaizdą.
2019-12-14
REKLAMA
REKLAMA

Ivanova prabilo apie savo grupę: atskleidė, kokius užsakovų pageidavimus įvykdytų

Joms nesvarbu kaip jas vadina – „Kristal“, ar ex „Magnit“. Svarbu tai, jog scenoje merginos jaučiasi kaip namuose. Šį sezoną grupė startuoja su pilnu repertuaru ir naujais įvaizdžiais, rašoma pranešime spaudai. Trys merginos koncertuoja jau kurį laiką, tačiau, kaip jos pačios sako, dabar jos – kaip vienas kumštis, jaučiasi pilnai susidirbusios ir žiūrinčios viena kryptimi.
2019-10-22

Ivanova prakalbo apie santykius: atskleidė, kaip ją lepina mylimasis

Šį šeštadienį, nauju laiku 8:30 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia pirmoji, jau dešimtą sezoną pradėjusi kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Į eterį laidą sugrįžta atsinaujinusi – prie ilgametės laidos vedėjos Ilonos Juciūtės prisijungs iš Šri Lankos kilęs profesionalus virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage, todėl kulinarinės kovos taps dar azartiškesnės ir įdomesnės, mat Dilanas taps priešininkų komandos vedliu.
2019-09-06

Jegorova papasakojo, kur kopinėjo medų: pasirinkusi šią kryptį, nepasigailėjo

Dainininkė bei grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova šią vasarą pradėjo su trenksmu – žinoma moteris ištekėjo už savo mylimojo Karolio Butavičiaus. Ir nors dabar, praėjus net keliems mėnesiams, atsigręžusi atgal Julija sako, kad savo vestuvėse nieko nekeistų, kitiems jaunavedžiams ji vis dėlto turi kelis patarimus. Naujienų portalui tv3.lt Julija sutiko atskleisti povedybinio gyvenimo užkulisius, papasakojo apie netradicinį medaus mėnesį, bei artimiausius planus.
2019-09-05

Atlikėja Jegorova žengė prie altoriaus: susituokė su mylimuoju

Birželio 8-ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekė garsi dainininkė ir TV projektų dalyvė Julija Jegorova bei jos mylimasis Karolis. Poros santuokos ceremonija vyko Vilniaus Dievo Motinos kino „Ženklas iš dangaus“ cerkvėje. Kristinos Ivanovos merginų grupėje „Kristal“ dainuojanti muzikinių projektų dalyvė bei nugalėtoja Julija Jegorova savo draugams bei sekėjams 2018-ųjų vasarį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė džiugią žinią.
2019-06-08

Rusijos gamyklos sprogimo aukų skaičius perkopė 100

Žmonių, sužeistų per praeitą savaitgalį vienoje Rusijos sprogmenų gamykloje driokstelėjusius galingus sprogimus, padaugėjo iki 116 žmonių, pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerija. „Per sprogimus Dzeržinske nukentėjo 116 žmonių, iš jų 18 hospitalizuota“, – per pasitarimą Maskvoje sakė nepaprastųjų situacijų viceministras Viktoras Jacucenka.
2019-06-03

Parodė, kas dėjosi sprogimo Rusijoje metu: žmonės puolė į paniką

Rusijoje, netoli Žemutinio Naugardo, sprogmenų gamykloje nugriaudėjo keli galingi sprogimai, po kurių kelių kilometrų spinduliu dužo pastatų langai ir kaukė automobilių signalizacijos. Iš Rusijos pranešama apie dešimtis nukentėjusiųjų ir dingusiuosius. Sprogimas rusus išgąsdino netoli Žemutinio Naugardo – Dzeržinske. Žmonės filmuoja, kaip į dangų kyla milžiniškas grybo formos dūmų stulpas. Sprogimo banga namus drebina ir stiklus daužo kelių kilometrų spinduliu.
2019-06-01

Rusijos sprogmenų fabrike driokstelėjo sprogimas: praneša apie sužeistuosius

Rusijos europinės dalies rytuose šeštadienį per galingus sprogimus vienoje sprogmenų gamykloje sužeistų žmonių skaičius padidėjo iki 42, pranešė regiono Sveikatos apsaugos ministerija. Sprogimai nugriaudėjo Dzeržinsko mieste, esančiame už maždaug už 28 km į vakarus nuo Žemutinio Naugardo, mokslo tyrimų instituto „Kristal“ sprogmenų gamykloje. „Dėl sprogimų... 42 žmonės patyrė nesunkius ir vidutinio sunkumo sužeidimus. 14 iš jų paguldyti į ligonines.
2019-06-01

Nepriekaištingai atrodanti Ivanova atskleidė, kada būna be makiažo: yra tik 1 diena

Dainininkė, vizažistė bei grožio salono savininkė Kristina Ivanova yra ne tik žinoma pramogų pasaulio renginių lankytoja – moteris ne vienerius metus gražina ir įvairioms progoms ruošia ir kitas. Ir nors vizažistės profesija suvilioja vis daugiau merginų, viskas nėra taip paprasta. Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje Kristina atskleidė didžiausias vizažisčių paslaptis.
2019-03-06

Tokių „Kristal“ merginų dar nematėte: „Sugriausime visus mitus“

Šio trečiadienio rytą grupės „Kristal“ merginos pradėjo nustebindamos savo gerbėjus. Grupė pristato naują fotosesiją skirtą klubinės muzikos programai ir su skaitytojais dalinasi trumpa programos „Hit The Dance Floor“ ištrauka, rašoma pranešime spaudai. „Kiekvieną kartą ieškodamos idėjų fotosesijai, stengiamės kad ji būtų kažkuo kitokia nei praeita, kad atspindėtų numatytą mūsų idėją. Atėjo pats metas parodyti klausytojams, kokios iš tiesų mes esame.
2019-02-20

Kristina Ivanova prisipažino: jaunystę bando išsaugoti injekcijomis

Žinoma atlikėja, grupės „Kristal“ lyderė bei verslininkė Kristina Ivanova – veržli, energijos kupina ir visuomet žavinga moteris. Daugiau kaip 15 metų pramogų pasaulyje besisukanti K. Ivanova sutiko papasakoti, kaip ji rūpinasi nepriekaištinga savo išvaizda. Moteris atvira – perkopus 30 metų slenkstį prisižiūrėti save tenka vis atidžiau.
2019-01-14

Merginų grupės „Kristal“ merginos spindi seksualumu: ryžosi pokyčiams

Besibaigiant gražiausioms metų šventėms merginų grupė „Kristal“ pristato naują, gyvą, šios žiemos grožį atskleidžiančią fotosesiją. „Jau seniai norėjome fotosesijos snieguotame miške, tačiau vis nespėdavome to padaryti per gausybę darbų, kurie užklumpa mus prieš didžiąsias metų šventes. O ir šį kartą viskas įvyko labai greitai, beveik prieš pat Kūčias. Su visa komanda laukėme pirmojo sniego, bet kai pagaliau prisnigo buvo pats darbų maratonas.
2018-12-31

Ivanova su metais vis gražesnė: sunku atitraukti akis

Prieš pora metų su ilgamečiu širdies draugu Andriumi Broku skirtingais keliais pasukusi dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova šiandien tikina gyvenanti gražiausius savo gyvenimo metus. Ir nors ji savo asmeninio gyvenimo detales saugo po devyniais užraktais, Kristina vis dažniau pasidalija įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis. Šiuo metu santykiais su nauju mylimuoju besidžiaugianti Kristina taip pat sulaukia ir vis daugiau internautų komentarų.
2018-12-24

Ivanova prakalbo apie skyrybas su sužadėtiniu: buvo pradėję planuoti vestuves

Prieš pora metų su ilgamečiu širdies draugu Andriumi Broku skirtingais keliais pasukusi dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova šiandien tikina gyvenanti gražiausius savo gyvenimo metus. Savo asmeninio gyvenimo detales sauganti po devyniais užraktais tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ ji sutiko atvirai papasakoti apie išgyventas skyrybas, konfliktus su seserimi Natalija Bunke bei naują meilę, padėjusią išsigydyti visas praeities žaizdas.
2018-12-09

To dar nebuvo: Ivanova išleidžia savo kosmetikos liniją

„Grožio studijos Kristina“ įkūrėja, vizažistė ir grupės „Kristal“ lyderė užsimojo įgyvendinti seniai pamirštą svajonę. Jau visai netrukus startuos jos vardinė „Kristina Beauty“ kosmetikos linija. „Grožio srityse sukuosi jau septynerius metus, būtent šioje srityje jaučiuos kaip žuvis vandenyje. Turiu patį geriausią kolektyvą ir pačius geriausius klientus, kuriems atiduodu visą savo meilę. Jau trečius metus dirbu kaip profesionali vizažistė ir gražinu savo klientes.
2018-11-23

Garsenybės prabilo apie Vėlinių tradicijas: juos vienija bendra detalė

Lietuvoje ilgus metus įsigalėjusi tradicija, kad rudens pabaigoje skiriamas ypatingas dėmesys mirusiems artimiesiems. Ne tik tvarkomi kapai ir degamos žvakės, bet taip pat tai yra simbolinis rimties, susikaupimo metas. tv3.lt pasiteiravo garsenybių, kaip jos mini šią dieną ir ar turi kokių nors šeimos tradicijų. Klaipėdoje gyvenantis garsios vyrų grupės „Bavarija“ vokalistas, dainininkas Vilius Tarasovas minėjo, jog šiai dienai jie su šeima ruošiasi iš anksto.
2018-11-01

„Kristal“ merginos – neatpažįstamos: pakeitė įvaizdį

  Šią savaitę grupės „Kristal“ atlikėjos Kristina Ivanova, Julija Jegorova, Donata Ramanauskaitė bei Laura Žvagulienė dalyvavo išankstinėje Helovino tematikos fotosesijoje, kurioje grupės narės I’M Beauty studijos grimerių pagalba buvo paverstos kristalais žėrinčiomis skeletonėmis.   „Nedvedodamos sutikome su I’M Beauty studijos grimerių kvietimu sudalyvauti tokioje fotosesijoje, nes pati kristalų tema labai artima mūsų grupei“, – kalbėjo Kristina Ivanova.
2018-10-30

Laura Žvagulienė nusirėžė kasas: „Man tai buvo iššūkis“

Liepos mėnesį aukso žiedus sumainė gerai žinomo atlikėjo Žilvino Žvagulio sūnus Rytis ir jo mylimoji Laura Navikaitė. Pora iškart išvyko kopinėti medų į egzotiškąją Meksiką – ten jie dalijosi pikantiškais ir kvapą atimančiais vaizdais. Tiesa, po vestuvių praėjus kiek daugiau laiko, „Kristal“ grupės narė Laura nustebino ir savo šukuosenos pokyčiais – ji nusirėžė savo šviesius plaukus. „Man tai buvo iššūkis, nes auginau, auginau į ilgį, nors tas ilgis ir pūko storio.
2018-10-09

Kristina Ivanova prabilo apie pavydą: kaip reaguoja jos širdies draugas?

Šį šeštadienį televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ grįžta į TV3 ekranus. Aštuntojo sezono premjerinėje laidoje studijoje samčius azartiškoje maisto kovoje surems grožio studijos „Kristina“ įkūrėja, dainininkė Kristina Ivanova ir studijos meistrė Žilvija Matukonytė. O sunkioji užduotis įvertinti ir nuspręsti, kuri laidos viešnia gamina geriau atiteks judviejų bičiulei Virginijai Jančiulei.
2018-09-07

Kristina Ivanova pasidalijo karčia patirtimi: „Šių klaidų stengiuosi nebedaryti“

Naują grupės „Kristal“ dainą „Tavo“, dar nepasiekusią radijo stočių eterio, pirmiausia išgirdo TV8 žiūrovės. Ji nuskambėjo serialo „Paslaptingas gyvenimas“ anonsuose. „Kristal“ merginos dainuoja apie meilę ir kone aklą pasitikėjimą kitu, tačiau seriale toks pasitikėjimas bus pragaištingas.
2018-08-07

Ryčio Žvagulio žmona Laura dalijasi pavydėtinomis medaus mėnesio akimirkomis

Liepos 14-ąją aukso žiedus sumainė Rytis Žvagulis ir jo mylimoji, grupės „Kristal“ vokalistė Laura Navikaitė. Pora prabėgus vos kelioms dienoms po meilės šventės išskubėjo kopinėti medaus. Meksikoje laiką leidžianti Laura ir Rytis su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose dalijasi atostogų akimirkomis. Jose – saulės šiluma ir žydru vandenynu besimėgaujantys įsimylėjėliai.
2018-07-26

Vestuves atšokę Žvaguliai kopinėja medų: pateko į rojų

Praėjusią savaitę vestuvęs atšokę ir aukso žiedus sumainę Laura Navikaitė bei Rytis Žvagulis išgyvena vienas gražiausių akimirkų. Kol vestuvių emocijos ir džiaugsmas neišblėso, pora taip pat nusprendė išvykti ir į povestuvinę kelionę. Meksikoje laiką leidžianti pora taip pasidalijo ir keliomis akimirkomis iš savo kelionės. Vienoje jų – šalia baseino laiką leidžianti Laura ir Rytis. „Patekome į rojų! Kitaip nepavadinsi!“, - džiaugėsi grupės „Kristal“ vokalistė.
2018-07-24

Vestuvėms Kristina Ivanova pasiruošė pati: įvertinkite makiažą

Savaitgalį aukso žiedus sumainė merginų grupės „Kristal“ narė Laura Navikaitė ir jos mylimasis Rytis Žvagulis. Vestuvių puotoje taip pat dalyvavo ir gausus pramogų pasaulio žmonių būrys. Tarp jų taip pat buvo ir gerai žinoma atlikėja, vizažistė Kristina Ivanova. Vestuvių ceremonijoje dalyvavusi moteris taip pat pirmąkart viešai pristatė naująjį savo širdies draugą Andrių. Tiesa, vizažo meistre dirbanti moteris vestuvinį makiažą sau susikūrė pati.
2018-07-17

Įvertinkite: merginų grupė „Kristal“ pristato visiems gerai žinomo kūrinio naują versiją

Artėjant pavasariui merginų grupė „Kristal“ pristato meile alsuojančią ir nostalgiškus prisiminimus keliančią legendinės dainos „Kelias pas tave“ versiją su vaizdais iš merginų gyvenimo ir nauja fotosesija. „Daina „Kelias pas tave“ man primena visus mano gyvenimo etapus pradedant nuo vaikystės. Ji sugražina mane į praeitį. Su ja aš užaugau. Ši dainos versija tokia lengva, švelni ir labai pavasariška.
2018-03-21

Susižadėjo atlikėja Julija Jegorova: pasidalijo žiedo nuotrauka

Kristinos Ivanovos merginų grupėje „Kristal“ dainuojanti muzikinių projektų dalyvė bei nugalėtoja Julija Jegorova savo draugams bei sekėjams socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė džiugią žinią. Trečiadienio rytą įrašu pasidalijusi žinoma moteris skelbė apie sužadėtuves su mylimuoju Karoliu. Vos tik buvo paskelbta ši naujiena, žinomą atlikėją puolė sveikinti daugybė internautų.
2018-02-28

Kristina Ivanova nustebino netradiciniu naujametiniu įvaizdžiu: įvertinkite

Jokia paslaptis, kad visi yra įpratę švęsti Naujuosius metus pasipuošę. Pramogų versle besisukančios įžymybės įspūdingais įvaizdžiais stebina gana dažnai, tačiau paskutinę metų dieną jos pasistengia iš peties. Grožio salono savininkė ir atlikėja Kristina Ivanova 2018-uosius metus pasitiko pasipuošusi netradiciniu įvaizdžiu. Jauna moteris vilkėjo puošnią juodą suknelę, tačiau labiausiai akį traukė galvos puošmena – tamsiomis plunksnomis dabinta kepuraitė.
2018-01-02

Naujųjų metų proga – grupės „Kristal“ muzikinis sveikinimas

Artėjant Naujiesiems metams merginų grupė „Kristal“ savo klausytojams skiria muzikinį sveikinimą. „Prabėgus jaukiausioms metų šventėms su nekantrumu norime keliauti į įrašų studiją ir įrašyti naują dainą. Atliksime seną ir visiems gerai žinomą grupės „Rebelheart“ dainą „Kelias pas tave“ ir su džiaugsmu pranešame, kad greitu metu klausytojus nudžiuginsime šios dainos naują aranžuote. Ši daina mums ypatinga, nes ji sukelia nuostabiausius prisiminimus iš mūsų paauglystės laikotarpio.
2017-12-28

Plaukus nusirėžusi Kristina Ivanova dar labiau supanašėjo su sese

Grupių „YVA“ ir „Kristal“ Kristina Ivanova visuomet pasižymi išpuoselėta išvaizda. Grožio studijos savininkė negaili laiko nei kruopščiam makiažui, nei stilingai šukuosenai. Vakar žinoma moteris vėl pristatė naują šukuoseną – ilgai puoselėtus plaukus nusirėžė iki pečių. „Kaip visada dėkinga mano plaukučių fėjai Žilvijai uz mano kasas, kurias nusprendėme gerokai patrumpinti“, – dalindamasi asmenuke ir demonstruodama naują įvaizdį dėkojo K. Ivanova.
2017-12-06

Grupė „Magnit“ pakeitė pavadinimą ir pristato naują dainą bei fotosesiją

Buvusi merginų grupė „Magnin“ dabar tapo „Krìstal“. Tiesa, tai ne vienintelė moteriško kolektyvo naujiena, atlikėjos gerbėjams pristato naują dainą ir fatališką fotosesiją bei jos užkulisius. „Pavadinimas pasikeitė, nes pasikeitėm ir mes pačios, privalėjome padaryti pauzę. Turėjom daug išgyvenimų, kurie privertė dar labiau siekti savų tikslų, po jų tapom daug stipresnės. Visos skirtingos, bet kartu ir vienodos. Moterys, kurios myli, laukia ir kuria.
2017-11-30

Žilvino Žvagulio sūnaus jubiliejuje – buvusi atlikėjo žmona

Atlikėjo Žilvino Žvagulio sūnus Rytis vakar atšventė savo trisdešimtmetį. Gimtadienį vieno sostinės naktinių klubų savininkas paminėjo artimiausių giminaičių ir bičiulių apsuptyje. Tarp svečių – ir Ryčio mama ir buvusi Ž. Žvagulio žmona Regvita Macdonald. Šiuo metu moteris gyvena saulėtoje Ispanijoje. Būtent čia ji rado savo laimę. Buvusi garsaus dainininko žmona kartu su jubiliato mylimąja atlikėja Laura Navikaite įsiamžino bendroje asmenukėje.
2017-04-26
Į viršų