• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gražius žmones matome kasdien, nes jie moja mums iš TV ekranų, kino filmų, socialinių tinklų. Norime to ar nenorime, pasąmoningai siekiame būti tobuli – siųsti bučinukus putliomis lūpytėmis, šypsotis idealiais dantukais ir kvėpuoti pro itin mažas nosytes.

Gražius žmones matome kasdien, nes jie moja mums iš TV ekranų, kino filmų, socialinių tinklų. Norime to ar nenorime, pasąmoningai siekiame būti tobuli – siųsti bučinukus putliomis lūpytėmis, šypsotis idealiais dantukais ir kvėpuoti pro itin mažas nosytes.

REKLAMA

Kiekvienai problemai yra sprendimas. Tą žino ir garsūs Lietuvos žmonės, neslepiantys, kad koregavo tam tikras savo kūno vietas.

Padidintas krūtis vėl mažinosi

Pradėjau darytis injekcijas 21-erių, labai skilinėjo lūpos, pabandžiau hialuroną, man patiko, net nelabai kas matė“, – atskleidė dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Aš niekada neslėpiau ir nesuprantu tų moterų, kurios slepia, kad jos yra pasidariusios kažkokią plastinę operaciją. Niekada neskaičiavau, bet esu pasidariusi ne vieną“, – atviravo TV laidų vedėja Gerda Žemaitė

REKLAMA
REKLAMA

Plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius atvėrė paslapties šydą ir papasakojo apie dabartines tendencijas. Tai dažniau mažina ar didina?

REKLAMA

Jeigu mes apie krūtis šnekam, tai daugiau moterų domisi, kaip jas susimažinti nei kaip jas padidinti. Pasaulinė ir Lietuvos tendencija tokia, kad mažėja implantai, viskas natūralėja“, – apžvelgė jis. 

Gerda Žemaitė ir Vasha tvirtino, kad po operacijų pasijuto gražesnės.

Jausmas buvo fantastiškas, nes po nosies operacijos tą vaizdą pamatai iš karto po 10 dienų, kai nuimamas įtvaras. Manęs negąsdino niekas – nei mėlynės, niekas. Bet tas vaizdas iš karto buvo wow. Pamačiau save su tobula nosimi, tokia, kokią įsivaizdavau“, – pasakojo G. Žemaitė. 

REKLAMA
REKLAMA

Krūtinės aš iš viso neturėjau ir aš nekompleksavau, bet buvo gražu pažiūrėti į moteris, kurios buvo pilnesnės, moteriškesnių formų“, – kalbėjo Vasha. 

O atlikėja Kristina Ivanova nėra tobulinusi savo išvaizdos ant operacinio stalo. Ir dėl to nė kiek nesigraužia.

Jokios plastinės operacijos nesu pasidariusi, turėjau konsultaciją dėl krūtinės, bet ta konsultacija buvo todėl, kad netekau 13 kilogramų. Esu labai patenkinta, kad nieko nesidariau, patenkinta savo kūnu“, – tvirtino ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Patarė gerai pagalvoti prieš

Moterys pabrėžė, kad darantis plastines operacijas ar injekcijas svarbu jausti saiką.

Su lūpom buvau perlenkusi lazdą, teko jas koreguoti, išsileisti, vėl susileisti ir panašiai“, – neslėpė Vasha. 

Šiais laikais, mes turime tiek visko, kad ta plastika turėtų būti paskutinėje vietoje“, – įsitikinusi K. Ivanova.

Viskas, kas per daug, yra nesveika, bet labiau kritikuočiau ne pačias moteris, kurios peržengia visas ribas, o plastikos chirurgus, kurie atlieka tas operacijas. Aš labai vertinu tuos, kurie galvoja ne tik kaip uždirbti pinigus, bet moka ir sustabdyti pacientą ir net pasiūlyti nueiti pas psichologą“, – tikino G. Žemaitė. 

REKLAMA

Tačiau, kur ta riba tarp komplekso panaikinimo ir unikalumo praradimo? Kodėl daug merginų tapo itin panašios, lyg jos būtų suprogramuotos?

Man pasidaro liūdna, kai tikrai gražios merginos pasidaro iš savęs neaišku ką“, – atviravo K. Ivanova.

Nesu sulaukusi piktų replikų ar klausimų, kodėl apie tai, kad dariausi, kalbu. Visos operacijos buvo apgalvotos, ilgai joms ruoštasi. Dėl nosies – tai buvo kompleksas nuo pat vaikystės, negalėjau žiūrėti į savo nuotraukas iš profilio. Operacija reikalinga tik tada, kai tu pats jautiesi blogai savo kūne“, – neslėpė G. Žemaitė. 

REKLAMA

Ragino kreiptis į psichologus

Plastinės operacijos pagražina mūsų išorę, tačiau kažin ar išsprendžia viduje slypinčias problemas.

Pasitikėjimas savimi turėtų prasidėti viduje, jei iš vidaus tuo nespinduliuoji ir su galva nėra viskas gerai, jokios plastinės operacijos, injekcijos, makiažas ar priauginti plaukai nepadės“, – įsitikinusi Vasha. 

Darius Radzevičius pritarė, kad jo klientų amžius jaunėja ir pasidalino savo mintimis, kodėl taip yra.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mano kartos žmonės arba vyresni daro tai tam, kad jauniau atrodytų. Tačiau jaunesnioji karta, tie, kuriems 25–35 metai, jie tai daro ne tam, kad jauniau atrodytų, o kad būtų dailesni, gražesni, kad jų veidas būtų idealesnis“, – dėstė jis. 

Ir vis dėlto dažniau į šią kliniką užsuka moterys. Įdomu ir tai, kad moterys šiuos vizitus mėgsta laikyti paslaptyje, o štai vyrai netgi didžiuojasi, kad pasitobulino savo kūną.

Moterys dažniausiai slepia, kad darėsi operaciją, o vyrai neslepia. Jie džiaugiasi tarytum dėl to, kad daro tai ne dėl grožio, o dėl funkcinių dalykų“, – pabrėžė D. Radzevičius.

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Kai iš lūpų pasidaro BYBIAČIULPES
tegu darosi, jų fone išryškėja visų kitų grožis
Operacijų ne, bet botokso padauginus.
O papai ne silikonai?:D
O kiek visokių kitokių procedūrų prisidariusi vajai vajai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų