injekcijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „injekcijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „injekcijos“.

Kristina Ivanova paaiškino, kodėl nėra tobulinusis operacijomis: „Man liūdna, kai merginos pasidaro iš savęs neaišku ką“

Gražius žmones matome kasdien, nes jie moja mums iš TV ekranų, kino filmų, socialinių tinklų. Norime to ar nenorime, pasąmoningai siekiame būti tobuli – siųsti bučinukus putliomis lūpytėmis, šypsotis idealiais dantukais ir kvėpuoti pro itin mažas nosytes. Kiekvienai problemai yra sprendimas. Tą žino ir garsūs Lietuvos žmonės, neslepiantys, kad koregavo tam tikras savo kūno vietas.
59 2024-05-01

Garsus plastikos chirurgas – apie operaciją žmonai, ką pasidarė pats ir kokių procedūrų Lietuva dar neregėjo

„Žmogus turi būti laimingas ir džiaugtis savimi tokiu, koks jis yra“, – vadovaudamasis tokiu moto į darbą ir gyvenimą žiūri garsus šalies plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Rokas Bagdonas. Papasakojęs apie savo kasdienį darbą chirurgas prabilo ir apie žmonai atliktą operaciją bei ką veide yra pasikoregavęs pats.

Medikai kreipėsi į SAM: prašo leisti daryti injekcijas įvairių specialybių gydytojams

Profsąjunginė organizacija Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS) Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) perdavė 1000 medikų pasirašytą kreipimąsi. Jame prašoma organizuoti įvadinį estetinės (nechirurginės) medicinos kursą įvairių specialybių gydytojams.

Griebiasi už galvos dėl naujo SAM užmojo, kaip pažaboti nelegalias grožio paslaugas: bus dar blogiau

Augant tokių grožio procedūrų kaip hialurono užpildų ir botulino toksino injekcijos poreikiui, bet kartu fiksuojant nelegaliai teikiamas paslaugas, svarstomi pokyčiai. Vis tik dermatovenerologai bei plastinės ir rekonstrukcijos chirurgijos gydytojai susiėmę už galvų dėl Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) užmojų šias procedūras patikėti tik kelių mėnesių siauros medicinos praktikos kursą praėjusiems gydytojams.

Garsių moterų „badytoja“ Rasa Marozienė bando viešai teisintis: veikla susidomėjo ir Aurelijus Veryga

Kol teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimai nelegalios „Sculptos“ įkūrėjos veiklos, pati garsioji slaugytoja bando viešai pateisinti savo juodus darbelius. Tačiau labai nesėkmingai. Audringa reakcija Neseniai „Kauno dienos“ atliktas tyrimas supurtė iki šiol pagal savus įstatymus veikusią grožio industriją.
124 2023-03-28

Grožio injekcijas atlikusi kosmetologė pateko į teisėsaugos akiratį: štai, ką nusprendė teismas

Trečiadienį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kosmetologė K. Č. buvo nuteista ne tik už aplaidų buhalterinės apskaitos tvarkymą, bet ir už tai, kad neteisėtai atliko grožio injekcijas, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Kriminalai 2023-03-22

Vaida Poderytė-Bernatavičė apie grožio procedūras: „Kartais išsigąstu po kurio laiko pamačius vieną ar kitą pažįstamą“

Bėgantys metai kiekvienam žmogui dovanoja neįkainojamas patirtis ir išmintį. Deja, to paties nebūtų galima pasakyti apie laiko tėkmės padarinius odai – dėl kolageno ir elastino gamybos procesų sulėtėjimo oda ima senėti, joje išryškėja raukšlės. Ką daryti, norint išsaugoti veido odos jaunystę kuo ilgiau? O padaryti galima išties daug.
2022-10-27

Demi Moore išvaizdos pokyčiai sukėlė tikrą audrą: „Ką ji sau pasidarė?“

Legendine vadinama aktorė Demi Moore pakurstė kalbas, kad jai buvo atlikta veido plastinė operacija, kuri negrįžtamai sudarkė jos grožį. Socialiniuose tinkluose asmenukėmis besidalijanti aktorė sukėlė daug klausimų. Daugeliui gerbėjų moters veidas – neatpažįstamas. 59-erių moteris socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje sukėlė tikrą audrą.
2022-05-01

Į ją gatvėje atsisuka visi: „didžiausius pasaulyje skruostus“ turinti moteris parodė, kaip atrodė anksčiau

33-ejų Anastasija Pokreščiuk socialiniame tinkle turi armiją gerbėjų dėl neįprastų veido procedūrų. Moteris tvirtina, kad ji turi didžiausius skruostus visame pasaulyje, suformuotus užpildais ir injekcijomis. Išties neįprastos išvaizdos moteris tvirtina, kad pirmą kartą skruostų užpildus pabandė prieš ketverius metus ir nebegalėjo sustoti. Dabar ji jau nebegali suskaičiuoti, kiek kartų keitėsi jos veido formos ir kiek kartų buvo leidžiami užpildai.
2022-04-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų