Kriminalinė komedija „Kuponų karalienės“ į ekranus perkels tikrą istoriją, kaip supeliję dribsniai virto 40 mln. dolerių afera

Gyvenimu nusivylusios moterys gali būti labai gudrios bei pavojingos. Tai įrodo ir tikra istorija, kurią juostų „Blogos mamos“ bei „Aferistės“ kūrėjai sumanė perkelti į didžiuosius ekranus kriminalinėje komedijoje „Kuponų karalienės“. Jau šį penktadienį, rugsėjo 3 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujančioje juostoje aktorės Kristen Bell, Kirby Howell-Baptiste bei kine debiutuojanti garsi dainininkė Bebe Rexha įkūnys machinatores, sugebėjusias prasukti net 40 milijonų dolerių aferą ir tapti ne tik kuponų, bet ir pasaulio spaudos antraščių karalienėmis.

„Nors sekti trijų pagrindinių filmo herojų pavyzdžiu nederėtų, neabejoju, kad daugelis žiūrovų puikiai supras jų motyvus. Kokie jie, aišku, neišduosiu, bet įdomu tai, kad beveik kiekvienas pateisins šias moteris, jų norą sulaužyti kai kurias nusistovėjusias taisykles“, - sakė K. Bell.

„Ant kiekvieno iš mūsų pečių sėdi velnias ir angelas, tiesa? Būtent tai šioje istorijoje ir suveikė – kai jaučiamės blogai, jaučiamės neįvertinti, pabunda nelabasis ir paskatina mus veikti. O tada visiems aplink belieka laikytis, nes nieko nėra pavojingiau už gyvenimu nusivylusią moterį“, - gudriai per interviu šypsojosi viena pagrindinių aktorių K. Howell-Baptiste.

REKLAMA

Pagal tikrus įvykius sukurtoje nuotaikingoje kriminalinėje komedijoje „Kuponų karalienės“ pasakojama dviejų draugių – Konės ir Džo Džo (aktorės Kristen Bell ir Kirby Howell-Baptiste) – istorija. Jų gyvenimas eiliniame Amerikos miestelio priemiestyje buvo niekuo neišskirtinis, kol nesupelijo Konės pusryčių dribsniai. Tą lemtingą rytą praplėšusi visiškai naują pakuotę ir supratusi, kad papusryčiauti nepavyks, Konė suirzta ir parašo piktą laišką dribsnius gaminančiai kompanijai. Savo pačios nelaimei, kompanija atsako į Konės laišką – atsiprašo ir padovanoja keletą nemokamų kuponų, kuriuos galima išsikeisti į prekes (šiuo atveju – dribsnius).

Konės galvoje užsidega animacinė lemputė su užrašu „idėja!“ ir moteris pabando tokį patį reikalą prasukti su dar keliomis kompanijomis. Pavyksta. Tuomet Konė sukurpia grandiozinį planą, pasidalija juo su Džo Džo ir abi draugės neria į kuponų „verslą“. Kuris, net ir jų pačių nuostabai, greitai pasirodo kur kas pelningesnis, nei jos įsivaizdavo.

Tačiau istorijos pabaiga bus netikėta. Kokia? Pamatysime jau rugsėjo 3 dieną į mūsų šalies kino ekranus atkeliausiančioje kriminalinėje komedijoje „Kuponų karalienės“!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų