Kodėl sidabro medalis – kliūtis olimpinio čempiono J. Šuklino meilei?

Olimpiniam čempionui Jevgenijui Šuklinui moterų dėmesio tikrai netrūksta. Beveik dviejų metrų ūgio šviesiaplaukis vyras tarsi magnetas traukia dailiosios lyties atstoves. Jos juo žavisi, siūlo draugauti ar net atvirai tikina norinčios susilaukti jo vaiko. „Išties sulaukiu tokių pasiūlymų, bet stengiuosi nekreipti į juos dėmesio.“ Jau šįvakar, antradienį, rugsėjo 18-ąją, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovai išvys itin atvirą interviu apie J. Šuklino meilės istorijas.

Kiekviename interviu Londono olimpiadoje Lietuvai sidabro medalį iškovojęs kanojininkas pabrėžia, kad jau trejus metus turi draugę, tačiau gerbėjų, regis, tai nė trupučio nebaido.

Kad ir kaip būtų, įkyrios viliokės – ne didžiausia Jevgenijaus ir jo draugės bėda. Pasirodo, mylimuosius skiria... olimpinis medalis, o tiksliau – ažiotažas, kilęs po J. Šuklino pergalės. „Treniruočių metu prašiau: pakentėk, baigsis olimpiada, turėsime laiko pabūti kartu, nuvažiuosime kur nors pailsėti, pasidžiaugsime gyvenimu. Deja, grįžus į Lietuvą, prasidėjo tokia košė, kad mes matomės dar mažiau, nei anksčiau. Štai dėl to ir pykstamės“, – šįvakar 20.30 val. TV3 eteryje neslėps Jevgenijus, kurio gyvenime netrukus laukia išties labai rimtas įvykis.

REKLAMA

Koks? „Gyvenimas yra gražus“ žurnalistai tai atskleis laidoje, kurioje laukia ir pasakojimas apie dievišką išgijimą už žemišką atlygį. Iš Vokietijos atvykęs gydytojas Piotras Elkunovičius net neliesdamas savo pacientų rankomis... ištiesina stuburus ir kūno iškrypimus.

 Jevgenijus Šuklinas (nuotr. TV3) Jevgenijus Šuklinas (nuotr. TV3)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų