• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors karas Ukrainoje tęsiasi jau dvejus metus, prieštaringai vertinami Rusijos ir Baltarusijos atlikėjai vis veržiasi į Lietuvos sceną

REKLAMA

Lietuvoje kovo 28 d. turėtų pasirodyti Rusijos atlikėjas Valerijus Meladzė.

2022 m. vasario 24 d. V. Meladzė pasmerkė karą Ukrainoje ir paragino siekti taikos.

Prieštaringi pasisakymai

Vis dėlto susidaro įspūdis, kad gana greitai artistas pakeitė plokštelę. Praėjus tik kiek daugiau nei mėnesiui nuo Rusijos įsiveržimo į Ukrainą, V. Meladzė galimai atnaujino savo koncertų šalyje agresorėje grafiką.

Pranešama, kad prasidėjus karui Ukrainoje, Meladzė pasirodė Sankt Peterburge surengtame uždarame vakarėlyje, nors internete sklandė nuomonė, kad jam Rusijos scena po kritikos Vladimiro Putino politikai užsivėrė.

Be to, po šių įvykių Rusijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Meladzė gali būti pripažintas „užsienio agentu“. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad Rusijoje jam neva buvo suteikta malonė.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl to jis pradėjo keliauti į užsienį ir dalyvauti įmonių renginiuose. Socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašas, kaip praėjusių metų pabaigoje koncerto Dubajuje metu žiūrovas sušuko „Šlovė Ukrainai!“, o V. Meladzė, atitraukęs mikrofoną atsakė „Šlovė didvyriams!“ ir mirktelėjo.

REKLAMA

Rusijoje reikalauta atimti pilietybę iš V. Meladzės. Atlikėjas Rusijoje teisinosi dėl pasirodžiusio vaizdo įrašo ir teigė, kad myli ir rusus, ir ukrainiečius.

Artėjant V. Meladzės koncertui, dėl vyro praeities ir pasisakymų Lietuvoje kilo sąmyšis ir kalbos. Visgi organizatoriai „Bravo events“ tikina koncerto atšaukti neplanuojantys. 

„rusijai užpuolus Ukrainą, atlikėjas vienas pirmųjų savo socialiniuose tinkluose išplatino vaizdo įrašą  ragindamas valdžią stabdyti karinę agresiją. Nuo to laiko atlikėjo pozicija nepasikeitė“, –komentavo atstovai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų