Khloe Kardashian sulaukė pagyrimo iš savo buvusio širdies draugo Frencho Montanos

Televizijos realybės šou žvaigždės Khloe Kardashian buvęs mylimasis Frenchas Montana gyrė ją už Lamaro Odomo palaikymą ir jos atsidavimą pavadino „gražiu dalyku“.

12

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Khloe Kardashian liemenį lieknina korsetu

Khloe budėjo prie savo oficialaus vyro, buvusio garsaus NBA krepšininko Lamaro Odomo lovos, kai praėjusią savaitę jis buvo be sąmonės atskraidintas į ligoninę, nors 2013 metų pabaigoje pora pasuko skirtingais keliais. Manoma, kad buvęs sportininkas perdozavo vaistų – vartojo kokainą kartu su lytinį pajėgumą didinančiais į „Viagrą“ panašiais žoliniais papildais. Jis buvo rastas be sąmonės viename Las Vegaso viešnamyje ir tris dienas išbuvo komos būsenos.

Khloe nesitraukė nuo Lamaro ligoninėje ir lydėjo jį pirmadienį, kai jis buvo išrašytas iš ligoninės. Toks pasiaukojimas padarė įspūdį jos buvusiam širdies draugui reperiui Frenchui Montanai.

„Tai ką ji daro, yra gražu, – sakė jis interviu „New York Daily News“. – Manau, kad taip elgtis turėtų kiekviena moteris... “.

Ligoninėje Khloe palaikė visa šeima, – jos mama Kris Jenner, sesuo Kim Kardashian ir netikra sesuo Kendall Jenner. Penktadienį, Lamarui pabudus iš komos, Kim paskalbė žinutę tinkle Instagram.com.

Antradienį Khloe socialiniuose tinkluose padėkojo gerbėjams už jų paramą, be kurios, pasak jos, ji nežino, kaip būtų susitvarkiusi.

Manoma, kad Lamarui Odomui prireiks intensyvios reabilitacijos kurso, o Khloe ruošiasi ir toliau jam padėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų