Kernagiui šiandieną sukaktų 69-eri: sūnus pasidalijo jautriais prisiminimais

Gegužės 19-ąją Vytautui Kernagiui butų sukakę 69-eri. Tačiau jo jau 12 metų nėra tarp gyvųjų, o jo dainų žodžiai yra išlikę daugelio atmintyje. Daugelis prisimena ne tik jo dainas, tačiau ir jo nuostabų charakterį bei gerą širdį. 

3

Apie gyvenime išmoktas pamokas prabilo ir jo sūnus Vytautas Kernagis jaunesnysis.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vytautas Kernagis su sūnumi Vytautu

Feisbuke sūnus pasidalijo prisiminimais apie tėti bei gyvenime išmokas pamokas: „Pamenu, mokiausi važiuoti dviračiu. Per pusę Antakalnio 99 namo kiemo jis bėgo šalia, padėjo laikyti lygsvarą, sakė: „Tu tik mink ir važiuosi“. Myniau, pradėjau riedėti be pagalbos. Taip ir išmokau. Tiesa, matyt iš to noro greičiau išmokti važiuoti, praklausiau, kai buvo pasakojama apie stabdžius.

Tai turėjau supranti pats, kai jau buvau numynęs pusę kiemo ir priekyje laukė medis. Pyliau kaip reikiant, bet dabar žinau, kokie svarbūs dviračiui yra stabdžiai.

Taip ir lydėjo mane – palaikydamas, patardamas, pasitikėdamas. Su nuotykiais, nepamirštamomis patirtimis. Dabar yra ką prisiminti. Geri laikai buvo. Su gimtadieniu.“


Rašyti komentarą...
M
Monika
2020-05-19 20:57:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus iš didžiosios raidės, nuostabus žmogus tik gaila, kad išėjo per anksti...
Atsakyti
0

I
I. Pakalnutė @gmail com
2020-05-19 23:23:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš jį myliu ir mylėsiu! Tai buvo nuostabiausias žmogutis! Niekada jo gyvenime gyvai nebuvau sutikusi, bet tai nereali asmenybė! Niekada jo nepamirškite!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų