Kelly Osbourne tatuiruotė primins jai apie skaudų įvykį

Kelly Osbourne pagerbė Orlando naktiniame klube sušaudytų aukų atminimą nauja tatuiruote, kurią pasidarė ant galvos virš ausies.

4

Tą pačią dieną, kai per išpuolį Orlando gėjų naktiniame klube, Floridoje, žuvo 49 žmonės ir dar 50 buvo sužeisti, televizijos garsenybė demonstravo savo paramą lesbiečių, gėjų, transseksualų, biseksualų ir interseksualų (LGBTI) bendruomenei, sekmadienį dalyvaudama „Pride“ eitynėse Los Andžele.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kelly Osbourne pasidarė tatuiruotę, pagerbdama išpuolio Orlande aukas

Vėliau ji paskelbė nuotrauką iš eitynių, kurioje ji laiko plakatą „VaHo (Vakarų Holivudas) myli Orlandą“, o šalia pridėjo grotelinę žymą #FearlessAndProud Happy Pride.

Nuotraukoje taip pat matyti jos galvos nuskustas vienas šonas su juodu markeriu ant skalpo užrašytu žodžiu „Solidarumas“. Antradienį Kelly nusprendė šį užrašą paversti tatuiruote.

Naujoje savo paskyroje tinkle „Instagram“ Kelly paskelbė savo nuotrauką su nauja puošmena ir parašė: „Solidarumas: „daiktavardis, bendrą interesą arba tikslą turinčių žmonių vienybės jausmas“. Individualiai mes turime teisių ir unikalių gabumų. Kartu mes turime stiprybę ir galingą harmoniją“.

REKLAMA

„Aš jau seniai norėjau pasidaryti šią tatuiruotę. Orlando tragedija mane pribloškė ir priminė, kad brangi yra kiekviena mūsų gyvenimo akimirka. Kiekvienas žmogus yra brangus. Mylėkite stipriai. Gyvenkite gailestingai, tikrai ir laikydamiesi įsitikinimo, su pagarba, tikslu ir užuojauta. Kartu mes pasieksime tai, kas yra neįmanoma tiems, kurie kovoja vieni“, -parašė K. Osbourne.

„Tie iš mūsų, kurie palaiko ir gerbia laisvę, yra kartu, kartu daro pažangą, kartu švenčia ir kartu gedi. Jūs nesate vieniši“, – pridūrė ji.

Naujoji K. Osbourne kūno puošmena „Solidarumas“ neblogai dera prie tatuiruotės „Istorijos“, kurią 31 metų moteris pasidarė ant galvos kitos pusės. Ji buvo ištatuiruota 2014 metais, kai rinkoje pasirodė to paties pavadinimo jos drabužių linija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų