Kazlauskaitė prikaustė žvilgsnius: renginyje pasirodė ne viena

„Myliu kuriančius žmones“, – pabrėžė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, atvykusi į Kaune įsikūrusią studiją, kuri sukvietė moteris prisiliesti prie kūrybos. 

42

Kaip rašoma pranešime spaudai, vis dažniau moterys bando realizuoti save per kūrybą: užsiima įvairiais rankdarbiais, kuria eiles, piešia, daro papuošalus. Šis užsiėmimas dažnai išauga į verslą arba tiesiog padeda atsipalaiduoti po sunkaus darbo, mažina įtampą. Kūryba ypač padeda bendraujant su savo vaikais – bendra įdomi veikla suartina, kartu galima sukurti kažką savito ir nepakartojamo.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renginys moterims

Į kūrybinį vakarą atvykusios Joana Bartaškienė ir Gintarė Slausgalvienė patvirtino, kad kuriantys žmonės jaučiasi laimingi, ypač vaikai. Rita Čiapaitė-Baublienė pasidžiaugė kuriančiais Lietuvoje ir pabrėžė, kad kūrėjams svarbu vieniems kitus palaikyti.

Ne paslaptis, kad daugelio žvilgsnius prikaustė nepriekaištingai ir visuomet energingai nusiteikusi J. Bartaškienė. Dėmesį taip pat patraukė ir žavioji Ingrida Kazlauskaitė. Tiesa, ji atvyko ne viena: Ingridai kompanija palaikė baltas, pūkuotas šuniukas.

Kūrybiniame vakare dalyvavusios moterys teigė pasiilgstančios tokių pasisėdėjimų, pokalbių moterų rate. Visos džiaugėsi pačios pasidariusios pakabukus su plunksnelėmis, kurias pakvepino jaunosios kūrėjos Nedos Karalevičiūtės naujais kvapais.

Studijos įkūrėjos Inesa Uktverienė ir Ieva Šegždaitė kviečia moteris atrasti laiko kūrybai, nes tai pats geriausias laikas sau.   


Rašyti komentarą...
V
Vacys .
2019-09-27 11:32:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje tai idomi ir svarbi visiems naujiena .Ar jau nera svarbesniu temu ?
Atsakyti
-6

A
Artas
2019-09-29 19:16:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai dirbtinė ši panelė ir išore ir vidum,senmergės likimas nusimato,jeigu nesikeis
Atsakyti
-1

c
ciceronas
2019-09-30 11:40:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip reikia nusigyventi ,kad belipa tik baltas pukuotas suniukas
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų