Kazlauskaitė prakalbo apie neišbandytą veiklą: tai – jos svajonė

Garsi Lietuvos atlikėja Ingrida Kazlauskaitė nuolat dirba, koncertuoja. Rodos, kad įtemptas darbo grafikas ją galėtų išmušti iš vėžių, tačiau dainininkė pasakoja, kad žino puikų atsipalaidavimo būdą, kuriuo mėgaujasi jau nuo mokyklos laikų.

38

Moteris teigia, kad mokykloje įgauti įgūdžiai praverčia ne tik buityje, bet ir padeda atsipalaiduoti.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kazlauskaitė prakalbo apie neišbandytą veiklą: tai – jos svajonė

Viskas prasidėjo – mokyklos suole

Ingrida, prisiminus mokyklos laikus, pasakoja, jog anuomet buvo privaloma darbų pamoka, kurioje mergaites mokino moteriškų amatų, o berniukus – vyriškų. Darbų pamokas vesdavo mokytoja, kuri labai daug reikalavo iš mergaičių, ši norėjo, kad jos mokėtų atlikti moteriškus darbus (siuvinėti, megzti, nerti).

Atlikėja teigia, kad iš pradžių buvo šiek tiek vaikiško išgąsčio, jog mergaitės tiek daug nemoka, kiek mokytoja reikalauja. „Ji reikalaudavo ir išardyti, ir iš naujo padaryti. Ji norėjo, kad viskas būtų atlikta tobulai. Ji labai stipriai, uoliai mus ruošė, kad mes mokėtume atlikti visus moteriškus amatus.“

Nors mokytoja ir stipriai spaudė Ingridą bei kitas klasės merginas, tačiau ji nepalūžo ir labai apsidžiaugė, kad mokytoja ją pagyrė. „Kai vieną kartą nepavyko, antra kartą nepavyko – ji vis nepriimdavo mano darbelių. Ji laukdavo, kuomet padarysi viską idealiai. Aš labai išgyvendavau, nors buvau labai stropi mokinė. Tačiau pagavau tą džiaugsmą, kai mane mokytoja pagyrė ir pasakė, kad viskas atlikta teisingai“, – pasakoja Ingrida.

Sulaukus gražių žodžių iš mokytojos, ji pradėjo savo noru siūti, megzti, nerti, o jos atliktus darbelius siųsdavo ir į mokyklų ekspozicijas, parodas.

Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi

Nors savo pomėgį kol kas moteris atidėjo į šalį, tačiau ji pasakoja, kad įgauti įgūdžiai mokykloje labai praverčia koncertų metu. Atlikėja teigia, kad prieš pasirodymą nutinka įvairiausių situacijų, po kurių tenka ir pačiai susitvarkyti sukneles bei kitus sceninius drabužius. „Neretai būna, kad lipi ant scenos ir užlipi su aukštakulniu ant ilgos suknelės, ji suplyšta. Tuomet į rankas pasiimu adatą ir siūlą“, – sako atlikėja.

REKLAMA

„Mano mergaitės šokėjos net juokdavosi iš manęs, sako, kad su manim niekad neprapuls, nes aš visada su savim turiu adatą ir siūlą“, – priduria Ingrida. Moteris teigia, kad neretai šiais įgūdžiais ji pasinaudoja ir dekoruodama sceninius batelius. „Kai šokau televizijos projekte, būdavo, kad pati ir savo šokių batelius dekoruodavau įvairiausiais svarovskiais, kristaliukais.“


Rašyti komentarą...
D
Danutė
2019-08-26 05:58:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tada mokino ir siūti ir megzti ir valgyt daryti, o dabar ką mokina?
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2019-08-26 15:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu svieto pabaiga!!! "Garsi atlikėja", baikit durnint žmones, ir skirkit - kas yra kas! Net nsrvas jama !!!
Atsakyti
-3

B
Brone
2019-08-26 08:16:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis apie nieka,nebent primint apie save,kad esu dar tokia,mergaite is Kauno rajono
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų