„Geriau kvailas amerikonas su dirbtine šypsena, nei lietuvis susiraukusiu veidu“, - LNK laidai „Kažkas atsitiko“  prisipažino iš Amerikos grįžęs Radžis. Su laidos žurnalistais Radžis sutiko pasidalinti kelionės akimirkomis ir įspūdžiais.

Čikagoje Radži globojo Amerikos lietuvių šeima. Jie suteikė nakvynę, maitino, žodžiu, priėmė kaip savo sūnų. Radži Čikagoje surengė net du grandiozinius koncertus. Salės lūžo nuo romantiškų melodijų pasiilgusių lietuvių. Amerikoje Radži pakerėjo Holivudo žvaigždžių spindesys, Las Vegaso šviesos ir žavios merginos. „Man tai labai patiko: viskas blizga, mergaitės vaikšto su dideliais papais ", - džiaugėsi Radži.

Dainininkas pasakojo, kad Amerikoje gyvenantys lietuviai atidžiai stebi įvykius Lietuvoje. Jie mato televizijos laidas ir pagrindines šalies naujienas. Lietuvių išeivius glumina nežabotas pyktis ir šmeižtas, kurio pilna žiniasklaida. Jie prisipažįsta, kad tai juos ir atgraso grįžti į gimtinę.

Kam ir kokių dovanų Amerikoje pirko Radži, kiek kainavo naujas paauksuotas laikrodis? Ar dainininkas iš tiesų žada palikti Lietuvą, ir, prisiminęs įgytą virėjo profesiją, emigruoti į Čikagą, sužinosite pirmadienį, 20.15 per LNK


Rašyti komentarą...
d
dešrelė
2011-11-14 17:02:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
radži, priimk islamą
Atsakyti
0

m
mini
2011-11-27 01:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas jam ta LT - seneliai Ukrainoje, tevai - ????? ta moteris, kuri augino?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų