Kastytis Kerbedis surengė nepamirštamą pasirodymą gimtajame mieste

Visus savaitgalį nuvilnijusius renginius pranoko Kastyčio Kerbedžio triumfas Panevėžio arenoje. Savo gimtajame mieste kultinis atlikėjas vėl surinko pilnutėlę „Cido“ areną gerbėjų. Dvi valandas trukusiame koncerte netrūko ir naujų dainų, ir visaliaudinių Kastyčio šlagerių, gerbėjų aplodismentų ir gėlių puokščių.

30

Koncerto staigmenos prasidėjo vos žiūrovams įžengus į renginio vietą – arenos foje grojo pučiamųjų orkestras, susirinkusius žmones pasitikęs nemirtingais Kastyčio Kerbedžio hitais.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kastytis Kerbedis paskandino Panevėžį euforijoje

Talkinamas gyvo garso grupės, kurioje grojo Lietuvos muzikos virtuozai, Kauno Muzikinio teatro šokio primarijų, Kauno „Žalgirio“ šokėjų, garsusis panevėžietis dar kartą įrodė, jog scenoje lygių jam nėra.

Atlikęs savo koncertinę programą, publikos reikalavimu Kastytis su grupe grįžo dar kartą į sceną su nuotaikingu filmuku, kuriame buvo užfiksuoti 25-30 metų senumo jo koncertiniai pasirodymai.

O tikroji vakaro bomba susprogo pasigirdus pirmiesiems geidžiamiausios pastarųjų dešimtmečių dainos „Sustok, Traukiny“ akordams! Pasipuošęs aukso spalvos švarku Kastytis išvažiavo į publiką.... tikrų tikriausiu traukinuku... Emocijos, ašaros, tūkstančiai filmuojančių ir fotografuojančių žiūrovų, žavingų šokėjų palyda, ovacijos ir dar vieno biso reikalavimas – tokie jausmai kunkuliavo koncerto pabaigoje.

Tačiau visa tai bus galima dar ir dar kartą pamatyti ir išgyventi likusiuose Kastyčio Kerbedžio turo „Amžinai“ koncertuose gruodžio mėnesį – 7 d. Šiauliuose, 14 – Klaipėdoje, 19 – Kaune, 27 – Vilniuje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų